Tişört Boyu Nasıl Olmalı?(Mükemmel cevap)

Tişörtün çok kısa ya da çok uzun olması görüntüyü olumsuz etkileyeceği için tişört alırken dikkat edilecek önemli bir nokta da tişörtün boyunun uzunluğudur. En ideal tişört boyu ne kalça üzerinde ne de kalçanın çok altında durmamalıdır. En uygun olarak tişörtün boyu kalça kemiğinin hemen altında bitmelidir.

V yaka tişört kime yakışır?

V yakalar, özellikle geniş omuzlu, kalın gövdeli ya da kısa boyunlu kadınların tercih edebileceği bir yaka modeli. Büyük göğüslüler derin V yakalardan ve bol dekoltelerden uzak durmaya özen göstermeli. Çünkü bu göğüs kısmının sarkık görünmesine neden olur.

Tişört seçerken nelere dikkat edilmeli?

1) Kiloluysanız çok dar tişörtlerden uzak durmak gerekir. 2) V yakalı, U yakalı tişörtler sizi olduğunuzdan çok daha ince gösterir, güzel boynunuzla dikkat çekmenizi sağlar. 3) 0 yakalı tişörtler daha toplu gösterir. 4) Kayık yakalı tişörtler sayesinde omuzlarınız daha geniş görünür.

Iyi bir tişört nasıl olmalı?

Hem sağlıklı hem de dayanıklı kaliteli tişört seçiminde dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise etiket detayına dikkat etmektir. Pamuklu ve yün gibi kumaş türlerinin ağırlıklı olduğu ve az da olsa viscon veya polyester kumaş türlerinin katıldığı karışım kumaşlar tavsiye edilmektedir.

You might be interested:  Tişört Nasıl Saklanır?(EN iyi 5 ipucu)

Polo yaka tişört kumaşı nasıl olmalı?

Daha cool bir görünüm elde etmek için hem de tişörtünüzün daha uzun ömürlü olması için polyester ve pamuk karışımından üretilmiş polo yaka tişörtlerin tercih edilmesi önerilir. İpekli polo yaka tişörtlerin ise olası terleme riskine önlem olarak bahar aylarında giyilmesi tavsiye edilir.

Kimler kare yaka giymeli?

Kare Yaka; Kare yaka modeli her vücut tipine uygun bir modeldir. V yakada olduğu gibi vücudu ince ve uzun gösterir. Göğüs kısmını toparlayıcı özelliğinden dolayı büyük göğüslü kadınlar için ideal bir modeldir. Bedenin üst kısmını ince ve uzun gösterdiği için kısa ve dolgun boyunlu kadınlarda rahatlıkla kullanabilir.

Oversize t shirt kimler giymeli?

Oversize kıyafetler erkek kesim kıyafetleri andırsa da neredeyse giyen herkese çok yakışır. Bu giyim ürünleri normal bedenden 2 ya da 3 beden daha büyük görünür. Fazla kilolarından şikayetçiysen ve giysilerinle bu durumu kamufle etmek istiyorsan oversize kıyafetlerden faydalanabilirsin.

Tişört boyu nasıl ölçülür?

Beden ölçülerini belirlerken üzerinize olan bir tişörtünüzü düz bir zemine serip ölçmenizi öneririz. Yükseklik: Omuz dikişinden en alt kısma kadar olan mesafedir. Genişlik: Koltuk altından diğer koltuk altı dikişine kadar olan mesafedir. Burada amaç göğüs enini ölçmektir.

Oversize tişört alırken nelere dikkat?

Beden seçiminde, kendi vücut tipinizi ve ölçülerinizi göz önünde bulundurmalısınız. Oversize ürünleri seçerken kendi ölçülerinizi veya en yakın bedeni tercih etmelisiniz. Oversize kesimden oluşan 360kstore tişörtlerini ”kendi bedeninizden iki beden büyüklükte” olarak düşünebilirsiniz.

Oversize alırken nelere dikkat edilmeli?

Bu ürünleri seçerken kendi ölçünüze en yakın büyüklükte beden tercih etmeniz gerektiğini unutmayın. Kendi bedeninizden iki beden büyüklükte kalmanız ideal bir oversize görünümü elde etmeniz için yeterli olacaktır. Aksi taktirde bir yığın kumaşın içinde kaybolursunuz.

You might be interested:  Tişört Nasıl Yıkanır?(EN iyi 5 ipucu)

Tişört ne kadar uzun olmalı?

Tişörtün çok kısa ya da çok uzun olması görüntüyü olumsuz etkileyeceği için tişört alırken dikkat edilecek önemli bir nokta da tişörtün boyunun uzunluğudur. En ideal tişört boyu ne kalça üzerinde ne de kalçanın çok altında durmamalıdır. En uygun olarak tişörtün boyu kalça kemiğinin hemen altında bitmelidir.

Yazlık tişört kumaşı nasıl olmalı?

Pamuklu kumaş Özellikle yazlık ürünlerin dikiminde kullanılır çünkü terin buharlaşarak havaya karışmasını sağlar. İç çamaşırı, tişört, atlet gibi parçalarınızı pamuklu almanızı tavsiye ederiz. Sıcak suda yıkanabilir. Serin tutar, esnek ve sürtünmelere karşı dayanıklıdır.

En kaliteli tişört baskısı hangisi?

Serigrafi / Emprime Baskı Serigrafi baskı ve emprime baskı uzun zamandır tekstil sektöründeki imalatlarda en çok kullanılan, tercih edilen baskı tekniğidir. Tişört baskı yöntemleri içerisinde özellikle yüksek adetli imalatlarda hem kalite hemde tshirt baskı maliyeti açısından en iyi çözümü sunmaktadır.

Polo yaka tişört kumaşı nedir?

Hem günlük kullanım hem de outdoor ( doğa yürüyüşü, trekking tişörtü vb) ve spor ( golf, tenis tişörtü vb.) aktivitelerinde kullanabileceğiniz Sivugin Polyester Otdoor Polo Yaka Tişört; hızlı kuruma ve antibakteriyel (koku yapmaz) özelliği olan sertifikalı polyester kumaştan üretilmiştir.

Polo yaka tişört Hangi kumaştan yapılır?

Promosyon Polo yaka tişört imalatı için FK Tekstil en kullanışlı olan pamuk esaslı çift toplama pike kumaş, tek toplama pike kumaş ve 30/1 süprem penye kumaşlar kullanmaktadır. Kumaş seçimi yapılırken tasarımınıza en uygun kumaşların seçimi için birlikte karar vermekteyiz.

Polo yaka tişört nasıl giyilir?

Polo tişört uzunluğunun, pantolonunuzun alt ceplerinden aşağıya inmemesi gerekir. Kemer hizanızdan biraz aşağıda kalması yeterlidir. Tişörtün kollarının ise üst kolunuzun üçte ikisinden daha uzun olmamasında fayda vardır. Tişörtün kesiminin ise üzerinize tam oturması bir diğer önemli detaydır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *