Relax Tişört Ne Demek?(Soru)

Regular kalıp tişörtlere oranla daha kalın bir kumaşa sahip olmasına rağmen yüksek hava geçirgenliği sayesinde ferah bir kullanım sunar. %100 pamuklu, 2 iplik diye bilinen, bir tık kalın ama hava geçiren bir penyedir.

KAFT marka nedir?

Kaft, 2008 yılında planlanıp 2010’da kurulmuş, özel tasarım kıyafet, çanta satışı yapan bir tekstil firmasıdır.

KAFT ürünleri nerede satılır?

Markanın ürünlerine Trendyol’dan ulaşabilir, Trendyol üzerinden uygun fiyat seçenekleriyle Kaft alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

KAFT anlami nedir?

KAFT; içinde bir fikir olan, özenerek hazırlanmış, yaratıcı ürünlere sahip bir tasarım markasıdır. Sıradanlıktan hoşlanmayan, estetik kaygısı olan, popüler kültürden uzak ve sanatsever bir kitleye hitap eder.

KAFT firması kimin?

Kaft, farklı ve sanatsal bir iş çıkarmak için yola çıkan 3 arkadaşın (Özgür Zeytinci, Ali Emre Arpacı, Onur Dokuzkardeşler) 2 yıllık bir çalışmanın ardından hayata geçirdiği bir marka. 2009 Ağustos’unda Kaft.co altında açılan girişim, yaratıcı, özgün ve anlamlı tasarımlarını Kaft.com altında satışa sunarak büyümeye

Mano UNUS ne demek?

Tişörtün en üst bölümünden etek ucuna kadarki bölümü ifade eder.

Kaft hangi kumaşı kullanıyor?

%100 pamuklu, iki iplik denen kaliteli bir kumaş kullandık. Sweatshirt sana gelmeden önce komple yıkanıyor. Böylece ilk aldığındaki ölçülerini koruyor, çekme yapmıyor. Kumaş üretiminde kullanılan boyalar sertifikalı ve güvenli; insan sağlığına zarar vermez.

Kaft Çanta makinede yıkanır mı?

Yıkama talimatları ÇANTA: Askı ve taban detaylarında suni deri kullandığımız için yıkama ve kuru temizleme önermiyoruz. Yumuşak, nemli bir bezle hafifçe silebilir, çok kirli olduğu durumlarda ise beyaz sabun kullanabilirsin.

You might be interested:  Açık Mavi Tişört Altına Hangi Renk Pantolon Gider?(Doğru cevap)

Kaft Türk malı mı?

Türkiye’nin yeni tişört markası KAFT.

Tee Machine nedir?

Tee Machine, senin için seçilmiş KAFT tişörtlerini almanın en eğlenceli ve indirimli yoludur. Bedenini ve istediğin stili seçtikten sonra düğmeye her bastığında, stoklarımızda bol miktarda bulunan tişörtlerimiz arasından 3 farklı tişörtü sana önereceğiz.

Kaft t shirt nedir?

2009’da kurulan ve şimdilik sadece tişört tasarımları bulunan marka. kendi sitelerinden, tişörtleri kargo ödemeden temin edebilmektesiniz. tasarımlarına bayıldığım, giymeye doyamadığım kaliteli tişörtleri üreten marka. internet sitelerinden yaptığım alışverişte kargo ücreti bile istemedi adamlar.

Kast nedir ne demek?

Kast kanunda tanımı yapılan bir suçun bilerek, istenerek işlenmesini ifade eder. Kast aynı zamanda ceza sorumluluğunun temelini oluşturmaktadır. Suçun bilerek işlenmesi, kişinin işlemiş olduğu suçun kanunla cezalandırılması ve bunun hukuki sonuçlarının farkında olması demektir.

Basic ne demek?

Basic; ana, temel, esas ve basit anlamına gelmektedir. Modadaki yeri de temel, esas ve basit anlamlarından esinlenerek oluşturulmuştur. Yani basic kıyafetlerin modası kolay kolay geçmez, çok kolay kombinlenebilir, modanın temel parçalarından biridir demek doğru olur.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *