Loose Kalıp Tişört Ne Demek?(EN iyi 5 ipucu)

Loose Kalıp: Tam anlamıyla konfor için bol, oldukça da rahat kesim tshirt. Haftasonları için ideal kalıp!

Loose Fit tişört ne demek?

“Slim fit ”, “Trim fit ” ya da “ Fitted ” terimleri gömleğin atletik yapıdaki bir beden için (ve vücuda oturan bir tarzı tercih edenler için) dar kesim olarak üretildiğini belirtiyor. “Regular fit ” biraz daha bol, “ Loose fit ” ya da “ Relaxed fit ” ise oldukça geniş olarak üretilmiş olduğunu gösteriyor.

Loose kalıp ne demek?

Loose: Jean ailesinin en geniş üyelerinden biridir. Geniş kalıp olarak bilinirler. Hayli bol kesim olan loose fit pantolonlar tam bir rahatlık sunar ancak şalvarımsı geniş görünümü yüzünden fazla tercih edilmezler.

Semi Fitted t shirt ne demek?

Semi – Fitted: Hafif geniş kesim, vücut hatlarına fazla oturmayan ve orta uzunlukta boya sahip modern bir kalıp. Günün her saatinde hem şık hemde rahat olmanız için ideal!

Boyfriend tişört ne demek?

Boyfriend Kalıp: Üzerinizde bir beden büyük geliyormuş gibi duran oversize kalıptır. Pantolon, tayt ve şortlar ile rahatça kombinlenebilecek bu kalıp size çok çeşitli stil alternatifleri sunacak!

Kıyafette fit ne demek?

Bu ifade aslında dar kalıp anlamına gelir. Bu tarz kıyafetlerde kol, basen, kalça, bacak ve bel kısımları kıyafet ile sarılmaktadır. Slim fit kıyafetler baharlık, kışlık ya da yazlık olarak üretilebilmektedir. Bununla birlikte farklı renk, model ve desenlerde üretimleri de yapılmaktadır.

You might be interested:  Tişört Nasıl Asılır?(Çözülmüş)

Regular fit ne anlama gelir?

Regular fit kıyafetin sıradan, standart kesimi anlamına gelen bir terim olarak karşımıza çıkmaktadır. Regular fit ile slim fit arasındaki en önemli farkı biraz daha bolluk payı verilerek kesilir nitelikte olmasıdır. Bu bolluk ise giysinin içerisinde kişinin daha rahat bir şekilde hareket etmesine olanak sağlar.

Real Slim fit ne demek?

Slim fit kesim fazla kumaşlardan arındırılmış bir şekilde pantolon modelinin üretimidir. Skinny kesime nazaran biraz daha bol olsa da slim fit kesime sahip olan pantolonlar vücudu tamamen sarar. Bu pantolonların baldır bölümü biraz daha düz bir görünüme sahip olur.

Relaxed fit gömlek ne demek?

Hareket için yeterince yer bırakan ve bol, rahat bir silüet oluşturan düz ve rahat kesim.

Slim Carrot fit ne demek?

Carrot Fit (Havuç kesim): Bu modelin havuca benzetilmesinin sebebi belinin geniş ve düşük, bacak bölgesinin ise sivri ve dar olmasıdır.

Fitted ne demek?

İngilizce bir kelime olan ” fitted ” Türkçe’de; Sıfat olarak kullanıldığında; “uygun, yerinde, döşeli, oturmuş, döşenmiş” anlamına gelmektedir.

Basic t shirt ne demek?

1) Basic Nedir? Basic; ana, temel, esas ve basit anlamına gelmektedir. Modadaki yeri de temel, esas ve basit anlamlarından esinlenerek oluşturulmuştur. Yani basic kıyafetlerin modası kolay kolay geçmez, çok kolay kombinlenebilir, modanın temel parçalarından biridir demek doğru olur.

Rahat kesim nedir?

Rahat Kesim Konforlu Kullanım Sunar Regular fit kıyafetlerde belirli bir ölçüde bolluk bırakılarak kesilir. Giysilerinizin vücudunuzda rahat bir şekilde hareket etmenizi sağlar.

Pantolonda Boyfriend ne demek?

Yaz sezonları için ideal parçalar arasında yer alan boyfriend pantolonlar, kombin edilmesi en zor pantolon modellerindendir. Çoğunlukla zayıf ve uzun boylu kişilerin tercih ettiği boyfriend pantolonlar, kombin açısından en zor görülen pantolonlardan kabul edilir. Çünkü kalıbı itibariyle erkek pantolonlarını andırır.

You might be interested:  Regular Tişört Ne Demek?(Mükemmel cevap)

Oversize kalıp ne demek?

” Oversize ” terimi, kelimi olarak ”büyük beden” anlamına gelir. Model olarak salaş, rahat ve normal bedenlerden büyük olan parçalardır. Bol, rahat ve özenmeden ”çabasız şıklık” anlamında da kullanılabiliyor.

Boyfriend pantolon üstüne ne giyilir?

Boyfriend Pantolonun Üstüne Ne Giyilir? Yırtık boyfriend pantolon üstüne salaş tişört, crop top üst, halter yaka bluz, askılı bluz, slim fit gömlek kazak, triko ve sweatshirt kullanarak etkili kombinler yapabilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *