Kaliteli Tişört Nasıl Anlaşılır?(Çözünme)

Kaliteli Ürün Nasıl Anlaşılır?

 1. 1- Kumaş kontrolü yapmak.
 2. 2- Dikiş kontrolü
 3. 3- Fermuarlı ürünlere dikkat.
 4. 4- Kumaşta kenar kıvrımlar.
 5. 5-Kaliteli kumaş esnetildiğinde eski şeklini alır.
 6. 6- Fermuar uzunluğu.
 7. 7- Kumaş etiketleri fikir verir.
 8. 8-Dikiş ve iplik kalitesi.

Tişört kalitesi nasıl anlaşılır?

Kumaş dokusunda seyreklik oluşuyorsa kaliteli bir kumaş olmadığının göstergesidir. Çünkü kaliteli kumaş dokusu sık ve yoğun olmalıdır. Tişört kumaşının kaliteli dikişlere sahip olması da çok önemli detaydır. Ne kadar kaliteli bir kumaş olursa olsun eğer sağlam bir dikiş ile dikilmediyse hiçbir anlam ifade etmez.

Tişört nasıl olmalı?

Tişörtün çok kısa ya da çok uzun olması görüntüyü olumsuz etkileyeceği için tişört alırken dikkat edilecek önemli bir nokta da tişörtün boyunun uzunluğudur. En ideal tişört boyu ne kalça üzerinde ne de kalçanın çok altında durmamalıdır. En uygun olarak tişörtün boyu kalça kemiğinin hemen altında bitmelidir.

Polo yaka tişört kumaşı nasıl olmalı?

Daha cool bir görünüm elde etmek için hem de tişörtünüzün daha uzun ömürlü olması için polyester ve pamuk karışımından üretilmiş polo yaka tişörtlerin tercih edilmesi önerilir. İpekli polo yaka tişörtlerin ise olası terleme riskine önlem olarak bahar aylarında giyilmesi tavsiye edilir.

You might be interested:  Regular Tişört Ne Demek?(Mükemmel cevap)

En kaliteli tişört baskısı hangisi?

Serigrafi / Emprime Baskı Serigrafi baskı ve emprime baskı uzun zamandır tekstil sektöründeki imalatlarda en çok kullanılan, tercih edilen baskı tekniğidir. Tişört baskı yöntemleri içerisinde özellikle yüksek adetli imalatlarda hem kalite hemde tshirt baskı maliyeti açısından en iyi çözümü sunmaktadır.

Kumaş kalitesi nasıl anlaşılır?

Kaliteli Ürün Nasıl Anlaşılır?

 1. 1- Kumaş kontrolü yapmak.
 2. 2- Dikiş kontrolü
 3. 3- Fermuarlı ürünlere dikkat.
 4. 4- Kumaşta kenar kıvrımlar.
 5. 5- Kaliteli kumaş esnetildiğinde eski şeklini alır.
 6. 6- Fermuar uzunluğu.
 7. 7- Kumaş etiketleri fikir verir.
 8. 8-Dikiş ve iplik kalitesi.

Bir kumaşın pamuklu olduğu nasıl anlaşılır?

Eğer ki böyle bir şansa sahip değilseniz de ürünün uygun olan bir yerinden alacak olduğunuz bir adet ipliği söküp bunu bir çakmak yardımıyla yakarak anlayabilirsiniz. Yakma eylemi sonucunda burnunuza kağıt kokusu gelecektir. Eğer ki külü gri ve kokusu yanmış kağıt kokusu ise bu pamuklu kumaştır.

Tişört seçerken nelere dikkat edilmeli?

1) Kiloluysanız çok dar tişörtlerden uzak durmak gerekir. 2) V yakalı, U yakalı tişörtler sizi olduğunuzdan çok daha ince gösterir, güzel boynunuzla dikkat çekmenizi sağlar. 3) 0 yakalı tişörtler daha toplu gösterir. 4) Kayık yakalı tişörtler sayesinde omuzlarınız daha geniş görünür.

Oversize tişört nasıl seçilir?

Beden seçiminde, kendi vücut tipinizi ve ölçülerinizi göz önünde bulundurmalısınız. Oversize ürünleri seçerken kendi ölçülerinizi veya en yakın bedeni tercih etmelisiniz. Oversize kesimden oluşan 360kstore tişörtlerini ”kendi bedeninizden iki beden büyüklükte” olarak düşünebilirsiniz.

Yazlık tişört kumaşı nasıl olmalı?

Pamuklu kumaş Özellikle yazlık ürünlerin dikiminde kullanılır çünkü terin buharlaşarak havaya karışmasını sağlar. İç çamaşırı, tişört, atlet gibi parçalarınızı pamuklu almanızı tavsiye ederiz. Sıcak suda yıkanabilir. Serin tutar, esnek ve sürtünmelere karşı dayanıklıdır.

You might be interested:  Bollaşan Tişört Nasıl Düzeltilir?(Çözünme)

Polo yaka tişört kumaşı nedir?

Hem günlük kullanım hem de outdoor ( doğa yürüyüşü, trekking tişörtü vb) ve spor ( golf, tenis tişörtü vb.) aktivitelerinde kullanabileceğiniz Sivugin Polyester Otdoor Polo Yaka Tişört; hızlı kuruma ve antibakteriyel (koku yapmaz) özelliği olan sertifikalı polyester kumaştan üretilmiştir.

Polo yaka tişört Hangi kumaştan yapılır?

Promosyon Polo yaka tişört imalatı için FK Tekstil en kullanışlı olan pamuk esaslı çift toplama pike kumaş, tek toplama pike kumaş ve 30/1 süprem penye kumaşlar kullanmaktadır. Kumaş seçimi yapılırken tasarımınıza en uygun kumaşların seçimi için birlikte karar vermekteyiz.

Polo yaka tişört nasıl giyilir?

Polo tişört uzunluğunun, pantolonunuzun alt ceplerinden aşağıya inmemesi gerekir. Kemer hizanızdan biraz aşağıda kalması yeterlidir. Tişörtün kollarının ise üst kolunuzun üçte ikisinden daha uzun olmamasında fayda vardır. Tişörtün kesiminin ise üzerinize tam oturması bir diğer önemli detaydır.

Kaliteli baskı nasıl anlaşılır?

Nokta sayısı arttıkça 1 inç kareye sığabilmesi için noktaların gittikçe ufalması gerekir. Bir inç kareyi ne kadar çok ufak nokta ile tamamını doldurursanız baskınız o kadar fotoğraf kalitesinde çıkar yani noktalaması görünmez olur. Noktalama görünmez olunca da baskı o kadar kaliteli çıkmış olur.

Tişört baskısı nedir?

Tişört baskı, baskısız bir tişört modeli üzerine farklı baskı teknikleri ile bir yazı, görsel veya logonun aktarılması işlemidir. Tişörtler genel olarak polyester veya pamuk kumaşlardan üretilmekte olan, Bisiklet yaka, V yaka ve Polo yaka modelleri bulunan her dönem kullanımı olan ürünlerdir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *