Erkek Tişört Boyu Nasıl Olmalı?(Çözüm bulundu)

Tişörtün çok kısa ya da çok uzun olması görüntüyü olumsuz etkileyeceği için tişört alırken dikkat edilecek önemli bir nokta da tişörtün boyunun uzunluğudur. En ideal tişört boyu ne kalça üzerinde ne de kalçanın çok altında durmamalıdır. En uygun olarak tişörtün boyu kalça kemiğinin hemen altında bitmelidir.

Erkek tişört alırken nelere dikkat edilmeli?

TİŞÖRT ALIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ?

 • 1) Kiloluysanız çok dar tişörtlerden uzak durmak gerekir.
 • 2) V yakalı, U yakalı tişörtler sizi olduğunuzdan çok daha ince gösterir, güzel boynunuzla dikkat çekmenizi sağlar.
 • 3) 0 yakalı tişörtler daha toplu gösterir.

V yaka tişört kime yakışır?

V yakalar, özellikle geniş omuzlu, kalın gövdeli ya da kısa boyunlu kadınların tercih edebileceği bir yaka modeli. Büyük göğüslüler derin V yakalardan ve bol dekoltelerden uzak durmaya özen göstermeli. Çünkü bu göğüs kısmının sarkık görünmesine neden olur.

Polo yaka tişört kumaşı nasıl olmalı?

Daha cool bir görünüm elde etmek için hem de tişörtünüzün daha uzun ömürlü olması için polyester ve pamuk karışımından üretilmiş polo yaka tişörtlerin tercih edilmesi önerilir. İpekli polo yaka tişörtlerin ise olası terleme riskine önlem olarak bahar aylarında giyilmesi tavsiye edilir.

You might be interested:  Tişört Hangi Programda Yıkanır?(Çözünme)

Iyi bir tişört nasıl olmalı?

Hem sağlıklı hem de dayanıklı kaliteli tişört seçiminde dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise etiket detayına dikkat etmektir. Pamuklu ve yün gibi kumaş türlerinin ağırlıklı olduğu ve az da olsa viscon veya polyester kumaş türlerinin katıldığı karışım kumaşlar tavsiye edilmektedir.

Oversize nasıl giyilir erkek?

Yandan düğmeli, oldukça bol pantolonların üzerine oversize t-shirtü olduğu gibi bırakın. Yüksek sneaker’lar ile oldukça spor ve şık görüneceksiniz. Bol ve tarz gösteren t-shirtü, kumaş pantolonlarınızın içine sokarak kombinleyin. Baya büyük diyebileceğimiz oversize t-shirtü, elbise olarak kullanmayı deneyin.

Oversize tişört alırken nelere dikkat?

Beden seçiminde, kendi vücut tipinizi ve ölçülerinizi göz önünde bulundurmalısınız. Oversize ürünleri seçerken kendi ölçülerinizi veya en yakın bedeni tercih etmelisiniz. Oversize kesimden oluşan 360kstore tişörtlerini ”kendi bedeninizden iki beden büyüklükte” olarak düşünebilirsiniz.

Kimler kare yaka giymeli?

Kare Yaka; Kare yaka modeli her vücut tipine uygun bir modeldir. V yakada olduğu gibi vücudu ince ve uzun gösterir. Göğüs kısmını toparlayıcı özelliğinden dolayı büyük göğüslü kadınlar için ideal bir modeldir. Bedenin üst kısmını ince ve uzun gösterdiği için kısa ve dolgun boyunlu kadınlarda rahatlıkla kullanabilir.

Tişört bedeni nasıl olmalı?

Tişörtün çok kısa ya da çok uzun olması görüntüyü olumsuz etkileyeceği için tişört alırken dikkat edilecek önemli bir nokta da tişörtün boyunun uzunluğudur. En ideal tişört boyu ne kalça üzerinde ne de kalçanın çok altında durmamalıdır. En uygun olarak tişörtün boyu kalça kemiğinin hemen altında bitmelidir.

Oversize t shirt kimler giymeli?

Oversize kıyafetler erkek kesim kıyafetleri andırsa da neredeyse giyen herkese çok yakışır. Bu giyim ürünleri normal bedenden 2 ya da 3 beden daha büyük görünür. Fazla kilolarından şikayetçiysen ve giysilerinle bu durumu kamufle etmek istiyorsan oversize kıyafetlerden faydalanabilirsin.

You might be interested:  Beyaz Tişört Pas Lekesi Nasıl Çıkar?(EN iyi 5 ipucu)

Polo yaka tişört kumaşı nedir?

Hem günlük kullanım hem de outdoor ( doğa yürüyüşü, trekking tişörtü vb) ve spor ( golf, tenis tişörtü vb.) aktivitelerinde kullanabileceğiniz Sivugin Polyester Otdoor Polo Yaka Tişört; hızlı kuruma ve antibakteriyel (koku yapmaz) özelliği olan sertifikalı polyester kumaştan üretilmiştir.

Polo yaka tişört Hangi kumaştan yapılır?

Promosyon Polo yaka tişört imalatı için FK Tekstil en kullanışlı olan pamuk esaslı çift toplama pike kumaş, tek toplama pike kumaş ve 30/1 süprem penye kumaşlar kullanmaktadır. Kumaş seçimi yapılırken tasarımınıza en uygun kumaşların seçimi için birlikte karar vermekteyiz.

Polo yaka tişört nasıl giyilir?

Polo tişört uzunluğunun, pantolonunuzun alt ceplerinden aşağıya inmemesi gerekir. Kemer hizanızdan biraz aşağıda kalması yeterlidir. Tişörtün kollarının ise üst kolunuzun üçte ikisinden daha uzun olmamasında fayda vardır. Tişörtün kesiminin ise üzerinize tam oturması bir diğer önemli detaydır.

Yazlık tişört kumaşı nasıl olmalı?

Pamuklu kumaş Özellikle yazlık ürünlerin dikiminde kullanılır çünkü terin buharlaşarak havaya karışmasını sağlar. İç çamaşırı, tişört, atlet gibi parçalarınızı pamuklu almanızı tavsiye ederiz. Sıcak suda yıkanabilir. Serin tutar, esnek ve sürtünmelere karşı dayanıklıdır.

En kaliteli tişört baskısı hangisi?

Serigrafi / Emprime Baskı Serigrafi baskı ve emprime baskı uzun zamandır tekstil sektöründeki imalatlarda en çok kullanılan, tercih edilen baskı tekniğidir. Tişört baskı yöntemleri içerisinde özellikle yüksek adetli imalatlarda hem kalite hemde tshirt baskı maliyeti açısından en iyi çözümü sunmaktadır.

Kaliteli penye nasıl anlaşılır?

Kaliteli Ürün Nasıl Anlaşılır?

 1. 1- Kumaş kontrolü yapmak.
 2. 2- Dikiş kontrolü
 3. 3- Fermuarlı ürünlere dikkat.
 4. 4- Kumaşta kenar kıvrımlar.
 5. 5- Kaliteli kumaş esnetildiğinde eski şeklini alır.
 6. 6- Fermuar uzunluğu.
 7. 7- Kumaş etiketleri fikir verir.
 8. 8-Dikiş ve iplik kalitesi.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *