Basic Tişört Erkek Ne Demek?(Mükemmel cevap)

Basic parçaların mevsimi yoktur. Her kıyafetle, yaz-kış, evde, sokakta her daim rahatlıkla giyebileceğiniz tarzda olan parçalardır. En önemli özellikleri çok kaliteli kumaş yapısına sahip olmalarıdır. Bu parçalar, düz, desensiz bir modelden oluşmaktadır.

Basic giyim ne demek?

Basic; ana, temel, basit ve esas anlamına gelmekte. Modadaki yeri de tam olarak bu anlamda oluşmuştur. Basic kıyafetlerin modası kolay kolay geçmez ve çok kolay kombinlenebilir. Dört mevsim yaz-kış evde, sokakta, her kıyafetle kolayca kombinlenebilir.

Basic slim fit ne demek?

Slim Fit “dar kesim” anlamına gelmektedir. Giyildiğinde vücudunuza oturan üst bedenlerde bel ve kol kısmı, pantolonlarda kalça ve baldır kısmını saran kıyafetler slim fit kıyafetlerdir.

Basic kalıp ne demek?

Basic parçaların mevsimi yoktur. Her kıyafetle, yaz-kış, evde, sokakta her daim rahatlıkla giyebileceğiniz tarzda olan parçalardır. En önemli özellikleri çok kaliteli kumaş yapısına sahip olmalarıdır. Bu parçalar, düz, desensiz bir modelden oluşmaktadır.

Regular beden ne demek?

Normal kiloda ya da normalin biraz üzerindeki kişilerin rahatlıkla tercih edebileceği bir türdür. Regular Fit ne demek diye sorulduğunda en özet anlamıyla standart kalıp denilebilir. Tam ortada yer alan bu kalıp türünde; gömlek, pantolon, sweat T-shirt gibi ürünler aşağıdan yukarı aynı kesimdedir.

Giyimde slim fit ne demek?

Vücudu sara kıyafetler slim fit olarak adlandırılmaktadır. Bu ifade aslında dar kalıp anlamına gelir. Bu tarz kıyafetlerde kol, basen, kalça, bacak ve bel kısımları kıyafet ile sarılmaktadır.

You might be interested:  Tişört Hangi Boya Ile Boyanır?(EN iyi 5 ipucu)

Modern fit kalıp ne demek?

Tchibo ” Modern Fit ” hafif daraltılmış bel kısmı, dar sırt ve kol kısmı ile ön plandadır. Normal beden yapısında olanlar için ideal olan ” Modern Fit ” aynı zamanda kullanım rahatlığı sunar.

Brad slim fit ne demek?

Slim fit özelliği ile bedeni nazikçe saran Brad jeans, son yılların trend özelliklerinden dar paçayı da kalıbında bulunduruyor. Normal bel düzeyi ile rahat hareket kabiliyeti sunan tasarım, dizden ayak bileğine kadar hafif daralarak inen kesimi ile konfor vadediyor.

Regular fit ne demek?

Regular fit kıyafetin sıradan, standart kesimi anlamına gelen bir terim olarak karşımıza çıkmaktadır. Regular fit ile slim fit arasındaki en önemli farkı biraz daha bolluk payı verilerek kesilir nitelikte olmasıdır. Bu bolluk ise giysinin içerisinde kişinin daha rahat bir şekilde hareket etmesine olanak sağlar.

Basic parça ne demek?

Hiçbir zaman bitmeyecek, tükenmeyecek, sıkılınmayacak bir parçadır. “Beyaz gömlek sevmiyorum.” veya “Beyaz gömleğimi neyle kombinleyeceğimi bilmiyorum.” gibi ifadeler duymazsınız. Genelde “Beyaz gömlek bulmam lazım.” diyenleri duyarsınız. Bu da onun gerçekten kombinlemesi kolay, basic bir parça olduğunun kanıtıdır.

Regular mont ne demek?

Regular fit kıyafetin sıradan, standart kesimi anlamına gelir. Regular fit slim fit farkı biraz daha bolluk payı verilerek kesilir. Bu bolluk ise kıyafetin içerisinde daha rahat hareket etmenizi sağlar.

Rahat kalıp ne demek?

Confort fit kalıp, rahat kalıp demektir. Yani dar kalıp kadar bedeni sarmayan aynı zamanda geniş kalıp kadar da boş durmayan kalıp şeklidir.

Regular ve slim ne demek?

Regular Fit ve Slim Fit Arasındaki Farklar Nelerdir? Standart kalıp olan regular fit gömlekler bütün kalıpların tam ortasında yer alır. Slim fitler aşağıya doğru daralan tasarıma sahiptir. Regular fit modellerde ise böyle bir durum yoktur.

You might be interested:  Sahte Lacoste Tişört Nasıl Anlaşılır?(Mükemmel cevap)

Tam kalıp ne demek?

Tam kalıp dökümünde, kalıbı oluşturmak için hem köpük hem de kum kullanılır. Kalıp önce köpükten yapılır ve daha sonra amaçlanan uygulama için istenen veya boyut ve şekle kesilir. Daha sonra kalıp, köpük yüzeyine bağlanan ısıya dayanıklı kum ile kaplanır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *