Straight Kot Ne Demek?(Soru)

Straight : Bu kalıp regular, standart ve düz kesim olarakta adlandırılır. Straight pantolonlar düz kesimdir ve bedeni sarmalamazlar. Kalçadan paçaya doğru genişleme veya daralma olmadan aynı genişlikte inen pantolonlardır. Bol kesim pantolonların başlangıç noktası olarak kabul edilirler ve oldukça rahat hissettirirler.

Straight jean kimlere yakışır?

Straight Fit Bu kalıp da geniş basenlerinden şikayetçi olanların kurtarıcısı. Çünkü jean alt bacak kısmında daralmıyor, daha düz bir görünüm yaratıyor. Bu fit genelde yüksek bel olmakla birlikte eğer doğru giyilmezse boyu biraz kısa gösterme riski var. Doğru giyilmiş bir Straight Fit.

Straight kumaş nedir?

Straight (Düz Kesim): Adı üstünde, dümdüz kesmişler kumaşı.

Skinny kot ne demek?

SKİNNY NEDİR? Dar kesim, bacağı boydan boya sımsıkı saran kot pantolon ya da deriden üretilen pantolon çeşidine skinny jeans denilmektedir.

Ankle paça nedir?

Paçaları kesilmiş gibi görünen bu jeanlerin boyu genellkle ayak bileği üstünde bitiyor.

Straight Fit jean ne demek?

Straight: Bu kalıp regular, standart ve düz kesim olarakta adlandırılır. Straight pantolonlar düz kesimdir ve bedeni sarmalamazlar. Kalçadan paçaya doğru genişleme veya daralma olmadan aynı genişlikte inen pantolonlardır.

Kısa boylulara hangi pantolon önerileri?

Kısa Boylular İçin Pantolon Kısa boylu kadın pantolon tercihinde yüksek bel jean, yüksek bel kumaş pantolon ve yüksek bel keten pantolon kullanabilirler. Düşük bel pantolon kullanımı hem sağlık açısından zararlı olacaktır, hem de sizi olduğunuzdan çok daha kısa ve basık gösterecektir.

You might be interested:  Sert Kot Pantolon Nasıl Yumuşatılır?(Soru)

Elastomultiester kumaş nedir?

Elastomultiester farklı viskoziteye sahip iki farklı polimerin aynı anda çekilmesi ile edilen özel bir ipliktir. İpliğe ısı uygulanması ile yay benzeri bir yapı ortaya çıkar.

Düz kesim ne demek?

Tomruğun boylu boyunca dilimlenmesi yoluyla daha çabuk ve düşük maliyetli kereste elde edilmesine dayalı kesim yöntemi.

Carrot fit ne demek?

normal kesim pantolonlar ile şalvarların karışımı olarak tanımlanan, paçalara doğru havuç şeklini alarak daralan pantolon çeşidi. genelde yüksek belli üretiliyor, hatları belirginleştirdiğinden kısa boylu ve kalın bacaklı bayanlara yakışmadığı söylense de yakıştırarak giyeni de çok.

Skinny mi slim mi?

Kısaca slim olarak tanımlanan slim -fit pantolon modelleri dar kesimlidir. Fakat skinny jeanlarden farklı olarak daha rahattır ve tüm bacağı sarmaz. Dolayısıyla slim -fit pantolonların giyip çıkartması daha kolaydır ve paça kısımları da çok dar değildir.

Mavi Jeans Skinny ne demek?

Zira jean ‘ler hiç olmadığı kadar revaçta ve şık! Hemen bir soru daha: Skinny jean ne? Skinny jean ‘ler bacaklarınızı sımsıkı saran daracık kesimli, yüzde doksanı kot kumaşındansa, yüzde ikisi elastan kumaştan pantolonlardır.

Skinny jean modası geçti mi?

Ancak moda otoritelerine göre skinny jeans modası bitmek üzere. Dünyaca ünlü moda markalarının koleksiyonlarında rastladığımız yüksek bel, bol kesimli geniş paçalı pantolonlar, skinny jeans kullanımını oldukça azalttı diyebiliriz.

Crop fit pantolon ne demek?

Cropped Jean: Uzunluğu diz altı ile ayak bilekleri arasında herhangi bir yerde biten, kesilmiş gibi görünen model.

Boru paça pantolon ne demek?

Boru Paça Kesim Pantolonlar Boru paça kesiminde ise pantolonun üst bölümü ve baldır bölümü vücudu tamamen sarıyor. Bacak boyları bir boru kadar düz göründüğü için pantolon kesimi boru paça olarak adlandırılıyor. Sıklıkla tercih edilen kesimlerden biri olduğunu belirtebiliriz.

You might be interested:  Diz Yapan Kot Pantolon Nasıl Düzelir?(EN iyi 5 ipucu)

Rodeo Jean nedir?

Rodeo (kumlama), denim mamullere özellikle kot pantolonlara uygulanan bir işlemdir. Rodeo yöntemleri ile elbiseye eskimiş görünüm verilir; – Kum rodeo yöntemi: Basınçlı ince ve özel bir kumun mamule uygun bir basınçla püskürtme işlemidir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *