Nasıl Kot Giymeliyim?(Mükemmel cevap)

MOM pantolon kimlere yakışır?

Her ne kadar ‘anne kotu’ olarak isimlendirilse de mom jean’leri her yaştan kadın giyebilir. Eğer göbeğinizi saklamak istiyorsanız mom jean pantolonlar, bedeninizi sımsıkı saran pantolonlardan daha doğru bir tercih olacaktır. Zayıf bir vücuda sahipseniz zaten muhtemelen bütün mom jean modelleri yakışacaktır.

Bacağı ince olanlar nasıl pantolon giymeli?

Eğer vücudunuzun tipine göre bacaklarınız daha zayıf ise, kalın kumaşlı dar kesime sahip pantolonları tercih edebilirsiniz; ancak bacaklarınıza yapışacak kadar dar olmamalarına özen göstermelisiniz. Slim fit dar paça jean pantolon, normal bel dar kesim dar paça jean pantolon aramanıza uygun pantolonlar olabilir.

Boyfriend pantolon ustune ne giyilir?

Boyfriend jeans pantolon kimlere yakışır? Boyfriend jeans, rahatlığına düşkün olup şık görünmek isteyen kadınlar için doğru bir tercih olacaktır. Bu pantolon modelini her çeşit ayakkabı ile kullanabilirsiniz. İster stiletto ile ister spor bir ayakkabı ile tercih tamamen size kalmış.

MOM Jean kalıbı nedir?

Mom jean; anne pantolon anlamına gelir. Yüksek bel ve bol paça özelliğine sahip olan bu pantolonlar, son 2 senedir en çok tercih edilen modellerden. Mom jean modeller, bir üst paragrafta da belirtilen öneride olduğu gibi, spor ayakkabılarla da kombinlenebilir.

Kısa boylular ne tür pantolon giymeli?

Kısa Boylular İçin Pantolon Kısa boylu kadın pantolon tercihinde yüksek bel jean, yüksek bel kumaş pantolon ve yüksek bel keten pantolon kullanabilirler. Düşük bel pantolon kullanımı hem sağlık açısından zararlı olacaktır, hem de sizi olduğunuzdan çok daha kısa ve basık gösterecektir.

You might be interested:  Kot Pantolondan Kurumuş Yağ Lekesi Nasıl Çıkar?(Çözünme)

Hangi tür pantolon uzun gösterir?

1.Boyuna çizgili pantolonlar Boyuna çizgiler giyeni her zaman daha uzun gösteren bir etkiye sahip. Boyuna çizgilere sahip olan pantolonlarla bacak boyunuzu olduğundan daha uzun ve ince gösterebilirsiniz. Göz yanılsaması ile bu tür modeller size istediğiniz görünümü verir.

Kisa boylular nasil pantolon giymeli?

Kısa Boylular Nasıl Pantolon ve Etek Seçmeli?

 1. Çok kısa paça pantolonlar bacak boyunuzu keseceğinden aşırı kısa paça tercih etmeyin.
 2. Mini etek rahatlıkla tercih edebilirsiniz.
 3. Havuç pantolonlardan uzak durun zira bu pantolonlar sizi hem kısa hem de basenli gösterecektir.

Erkek kot pantolon modeli nasıl olmalı?

Kot pantolonun kalçanın üst kısmına tam oturduğuna ve eğildiğinizde düşmeyecek kadar yüksek olduğuna emin olun. Belin de ne çok sıkı ne de bol olmamasına dikkat edin. Eğer kemeri aksesuar olarak değil de mecburiyet olarak kullanıyorsanız jean pantolon vücudunuzla uyumlu değil demektir.

Armut tip hangi pantolon?

Vücut tipine göre pantolon seçimi arasında en çok zorlanan vücutlardan biri armut tipidir. Bu tip genel olarak üst bölgesi dar ve inceyken alt bölgesi daha kalın olanlardır. Kalın ve geniş olan bölgelerin ince kıvrımlı görünmesi için boru paça aynı zamanda koyu renk pantolonlar tercih edilebilir.

Pantolon türleri nelerdir?

Kot Pantolon Alırken İstediğiniz Modele Nokta Atışı Yaptıracak “Jeans Rehberi”

 • Kot pantolonlar, günlük hayatta belki de en çok kullandığımız kurtarıcılarımız
 • Skinny Jeans.
 • Slim-Fit Jeans.
 • Regular Jeans.
 • Relaxed Jeans.
 • Cigarette Jean.
 • Mom Jeans.
 • Boyfriend Jeans.

Zayıf erkekler nasıl pantolon giymeli?

Zayıf erkek pantolon kombini yaparken kumaş tercihine dikkat etmelidir. Bazı kumaşlar tok göründüğü için üzerinizde daha tarz ve modern duracaktır. Zayıf erkeklerin tercih edeceği kumaşlar flanel, tüvit, kot, fitilli, kadife ve denim gibi dokulu kumaşlardan olmalıdır.

You might be interested:  Yırtık Kot Nasıl Yıkanır?

Hangi pantolonlar bacakları ince gösterir?

Yüksek belli pantolonlar bacaklarınızı çok daha uzun, belinizi ise ince gösterme konusunda birebir. Yüksek belli pantolonları özellikle koyu renklerde tercih ederek daha uzun bir bacak görünümü yaratabilirsiniz.

Uzun bacaklılar nasıl pantolon giymeli?

Düşük bel pantolon kullanın. Düşük bel kot pantolonlar hem mevsimlik hem vücudunuza uygun olacaktır. Ayakkabınızı etek ya da pantolonunuzdan farklı bir renkte seçin. Fazla kalın kemer kullanıp belinizi daha da yukarı çekmek yerine, ince kemer kullanın.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *