Kot Pantolonda W Ve L Ne Demek?(EN iyi 5 ipucu)

Erkek kot pantolon beden ölçüleri genel olarak bel ve iç bacak ölçüleri dikkate alınarak sınıflandırılmaktadır. “W” ile nitelendirilen ölçü kodları, kot pantolonun bel bölgesi ölçüsüdür. “L” harfi ile nitelendirilen ölçü ise iç bacak uzunluğu ölçüsüdür. Aşağıda bu ölçülerin santimetre olarak karşılığı verilmiştir.

Pantolon bedeninde W ve L ne demek?

Kadınların beden ölçümlerinin belirlenmesinde iç bacak uzunluğu ile bel ölçüsü dikkate alınmaktadır. Pantolonların ölçülerinin yazdığı kısımlarda ” W” ve “L ” harflerine rastlamışsınızdır. Bunlar ölçü kodları olarak isimlendirilmektedir. W ölçüsü bel çevresinin ölçüsünü, L ise iç bacak uzunluğu ölçüsünü ifade etmektedir.

27 Kot Bedeni Kaç Beden?

Örneğin; 28 kot bedeni 38 bedene, 30 kot bedeni 40 bedene denktir. 27, 29,31, 33 bedenler ise ara buçuklu bedendir, örneğin 29 beden 38-40 arası 38.5 bedene denktir.

W32 l33 ne demek?

“W” ile nitelendirilen ölçü kodları, kot pantolonun bel bölgesi ölçüsüdür. “L” harfi ile nitelendirilen ölçü ise iç bacak uzunluğu ölçüsüdür.

26 Kot Bedeni Kaç Beden?

kot pantolonlarda ki 26 beden, normal ölçülerde 34 veya 36 bedene, uluslararası standartlarda small beden ölçüsüne denk gelmektedir.

34 beden pantolon kaç kilo?

55-60 kilo => 36 beden giymektedir. 50-55 kilo => 34 beden giymektedir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *