Kot Pantolonda L Ne Demek?(EN iyi 5 ipucu)

Kot pantolonda W ve L ne demek?

Erkek kot pantolon beden ölçüleri genel olarak bel ve iç bacak ölçüleri dikkate alınarak sınıflandırılmaktadır. ” W ” ile nitelendirilen ölçü kodları, kot pantolonun bel bölgesi ölçüsüdür. “L” harfi ile nitelendirilen ölçü ise iç bacak uzunluğu ölçüsüdür. Aşağıda bu ölçülerin santimetre olarak karşılığı verilmiştir.

Pantolon bedeninde W ve L ne demek?

Kadınların beden ölçümlerinin belirlenmesinde iç bacak uzunluğu ile bel ölçüsü dikkate alınmaktadır. Pantolonların ölçülerinin yazdığı kısımlarda ” W” ve “L ” harflerine rastlamışsınızdır. Bunlar ölçü kodları olarak isimlendirilmektedir. W ölçüsü bel çevresinin ölçüsünü, L ise iç bacak uzunluğu ölçüsünü ifade etmektedir.

27 Kot Bedeni Kaç Beden?

Örneğin; 28 kot bedeni 38 bedene, 30 kot bedeni 40 bedene denktir. 27, 29,31, 33 bedenler ise ara buçuklu bedendir, örneğin 29 beden 38-40 arası 38.5 bedene denktir.

L beden mi daha büyük M beden mi?

M = medium L = Large L daha büyüktür.

78 kilo kadın Kaç Beden Giyer?

80 ile 85 kilo arasında olanlar için 44 beden giymektedir. 75 ile 80 kilo arasında olanlar için 42 beden giymektedir. 70 ile 75 kilo arasında olanlar için 40 beden giymektedir. 65 ile 70 kilo arasında olanlar için 38 beden giymektedir.

42 beden kac kilo?

70-75 kilo => 42 beden giymektedir.

Kot bedeni nasıl bulunur?

Beden yapınıza uygun en doğru pantolon seçimini, bel/karın ve kalça çevrenizi ölçerek kolayca öğrenebilirsiniz. Bel ve karın ölçüsünü, bel etrafında yatay olarak bağlanmadan, Kalça çevrenizi ise kalçanın en yüksek bölgesinin yatay olarak çevresi ölçülerek hesaplayabilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *