Kot Pantolona Hangi Renk Kemer?(EN iyi 5 ipucu)

Kot pantolona hangi kemer takılır?

İnce Deri Kemerler Kemer çok ince olduğundan orantıya dikkat etmelisiniz, bu kemerlere uygun kot veya eteklerle takabilirsiniz. Bol ve uzun kıyafetler bu kemerin görüntüsünü yok eder ve çekiliciğini kaybettirir.

Yüksek bel kot pantolona kemer takılır mı?

Kemer seçimi Kullanacağınız kemeri kesinlikle yüksek bel olan bir kıyafete takmalısınız. Kemer sayesinde beliniz oldukça ince gözükecektir ve kalça hattınız da güzel bir şekilde ortaya çıkacaktır.

Uygun kemer nasıl seçilir?

Kemer ölçüleri kayışın tokasından orta deliğine tam turu ile ölçülür ve kimi zaman santimetre, kimi zaman ise S-M-L ya da 34-36 gibi beden ölçüleri ile verilir. Pantolonunuzun yüksek ya da düşük bel oluşu, seçim yaparken bu ölçülerde dikkat etmeniz gereken bir detaydır.

Kot kemeri kaç cm?

er cm. aralıklarla değişmektedir. Daha önce kullandığınız kemerin boyu 110 cm. geliyor ise yeni alacağınız kemeri aynı boyda almak isterseniz yine 110 cm. sipariş verirsiniz. Bir beden üstü için 115, küçüğü için 105 cm.”lik kemer Siparişi verebilirsiniz.

Lacivert pantolona ne renk kemer takılır?

Lacivert pantolon ile yakışan ve uyum sağlayan bir diğer renk de açık gridir. Gri tokalı bir kemer ve aynı tonlardaki bir saat ile her ortama uyum sağlayacak bir kombin yaratılmış olur.

Mavi pantolona hangi renk kemer?

Özellikle tonsürton kombinlerde zıt renk uyumu ile kemer ve ayakkabı uyumunu mutlaka yakalamalısınız. Örneğin, açık mavi pantolon üstüne bebe mavisi gömlek kullandıktan sonra ayakkabı ve kemer olarak kahverengi veya taba rengi kullanmanız şıklığınızı bir adım daha öne taşıyacaktır.

You might be interested:  Kot Pantolonda Çimen Lekesi Nasıl Çıkar?(Doğru cevap)

Kemer ölçüsü nasıl alınır?

Bir mezura alın ve o orta delik ile kullandığınız delik arasındaki mesafeyi ölçün. Ardından kemerin tam uzunluğunu ölçün, ölçümünüzün toka uzunluğunu içermemesi gerektiğini unutmayın. Kemer size küçük geliyorsa, orta delik ile kullandığınız delik arasındaki mesafeyi toplam uzunluğa ekleyin, tersiyse çıkarın.

Pantolon kemeri ne ise yarar?

-her hangi bir kırılma durumunda kemiğinizi desteğe sabitlemenizi sağlar. – kemer tokası, saat ve rozetten sonra en dikkat çekici erkek aksesuarıdır. -tasması koparsa köpeğinizi kontrol etmek için tasma olarak kullanabilir, uygun cinslerde ağzını havlamaması veya ısırmaması için bağlayabilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *