Kot Pantolon Üzerine Ne Giyilir?(Çözülmüş)

Açık Mavi Kotun Üstüne Ne Giyilir Erkek ⇒ Aynı renk kot pantolon kullanarak spor ve tarz bir görünüm yakalayabilirsiniz. ⇒ Açık mavi kot pantolon üstüne lacivert tişört veya gömlek kullanabilirsiniz. ⇒ Açık mavi dar kesim pantolon üstüne ne giyilir diyenlere ise salaş üst kıyafetleri öneriyoruz.

Erkek kot pantolon üzerine ne giyilir?

Açık renk mavi erkek kot pantolonunuz ile yapacağınız kombinlerde beyaz, lacivert, kırmızı, bordo, yeşil, krem vb. benzer renkleri stilinizde değerlendirebilirsiniz. Ayrıca koyu renk mavi erkek kot pantolon kombinleriyle ise turkuaz, mor, turuncu ve sarı gibi renkleri stilinizde değerlendirebilirsiniz.

Dar paça kot pantolon üzerine ne giyilir?

Dar paça pantolonlar nasıl giyilir sorusuna verilebilecek ikinci cevap ise uzun tunikler. Fakat dar paça pantolon üzerine kullanacağınız tuniğin etek boyu, kalçanızın hemen altında bitmelidir. Çünkü çok uzun olmayan bu tarz parçalar hem daha uzun, hem de ince görünebilirsiniz.

Mavi kotun üstüne ne gider bayan?

Mavi kot kombin bayan için en çok tercih edilen renk buz mavisi, sask mavisi ve bebe mavisidir. Mavinin koyu tonları ile yapılan koyu mavi pantolon kombinlerinde üst kombin parçası açık renklerden seçilirse daha dikkat çekici olacaktır.

You might be interested:  Kot Bedeni Nasıl Hesaplanır?(Çözülmüş)

Kot pantolon üzerine ne giyilir tesettür?

⇒ Bol paça pantolon üzerine kot, ipek, saten, penye ve krep kumaş tunik kullanabilirsiniz. Örneğin bol paça kot pantolon tesettür kombini için; bol paça kot pantolon, spor kesim bir tunik kullanarak şıklığınızı üst seviyelere taşıyabilirsiniz.

Erkek siyah kot pantolon üstüne ne giyilir?

Gündelik kullanım için uygun olan siyah erkek pantolon kombinleri ile tişört, kazak, yelek, kot ceket, deri ceket, bomber ceket, blazer ceket ve sweatshirt gibi erkek giyim ürünleri ile rahatlıkla kombinlenebilir.

Mavi pantolon üstüne ne giyilir?

Açık mavi pantolon üstüne açık mavi ile uyumlu renkler doğrultusunda olan sarı, pudra, füme rengi, bordo, kiremit rengi, somon rengi, mor, lacivert, gri koyu n- mavi ve tonlarını kullanarak şık kombinler yapabilirsiniz.

Dar paça pantolona ne denir?

Slim-Fit Jeans Slim veya Slim-Fit olarak isimlendirilen bu pantolonlar, dar kalıp olarak bilinir. Dar olmalarına rağmen, skinny pantolonlar kadar vücudu sarmalayıp sıkmazlar. Jeans ailesinin günümüzde en çok tercih edilen kalıplarından biridir.

Dar paça nedir?

Normal ölçüden daha dar eni bulunan pantolon, erkek pantolonlarında ortalama 17-19 cm genişliğe sahip pantolon paçası.

Dar pantolon nasıl kombinlenir?

Dar kesim pantolonu boğazlı kazak ve ceketle birlikte giyin. Daha havalı bir tarz için topuklu ayakkabıları tercih edin. Dar kesim kot pantolonları herhangi bir parça ile kombinlerken aksesuarları ihmal etmeyin. Şapkalar, fularlar, güneş gözlükleri ve çantalar daha havalı bir görünüm kazanmanıza yardımcı olur.

Koyu kot pantolonun üstüne hangi renk gider bayan?

Koyu renk jean pantolon üstüne ne giyilir sorusunda kadın için de erkek için de kırmızı ve beyaz ilk seçenektir. Koyu renk jean pantolon üstüne koyu renk kategorisi içinden kırmızı siyah ve mavi aldıktan sonra ten renginiz ile uyumlu diğer açık renklerin hepsi ile uyumlu kombinler yapabilirsiniz.

You might be interested:  Kot Pantolonun Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir?(EN iyi 5 ipucu)

Mavi kotun üstüne hangi renk tişört giyilir?

⇒ Açık mavi kot pantolon üstüne lacivert tişört veya gömlek kullanabilirsiniz. ⇒ Açık mavi dar kesim pantolon üstüne ne giyilir diyenlere ise salaş üst kıyafetleri öneriyoruz. ⇒ Skinny jean üzerine ne giyilir sorusuna ise hiç düşünmeden beyaz gömlek veya beyaz tişört diyebilirim.

Kot maviye hangi renk gider?

Mavi rengi kırmızı, sarı, beyaz, kahverengi, gri, turuncu ve pembe ile kombinlenebilir. Bu renkler kullanılacak olan mavinin tonuna göre de revize edilerek uyumlu hale getirilmelidir. Tekrar belirtelim; mavinin kullanılacağı kombinasyonlarda yapacağınız seçimleri iki kere düşünmenizde fayda var.

Uzun tunik altına pantolon giymek günah mı?

Giyilen tunik dizlere kadar geliyorsa altına giydiğimiz pantolonun dar olması (yani dizden aşağıda gözüken pantolon kısmı) tesettür açısından günah mıdır? Dizden yukarıda kalan pantolon kısmı dar olsa da tunik o bölgeyi örttüğü için vücut hatları görülemez ve bu sebeple sakıncası yoktur.

Pantolon etek nasıl giyilir?

Etek pantolon üstüne gömlek, tunik, bluz, yelek, mont ve badi kullanabilirsiniz. Bu sezon pantolon etek üstüne salaş, bohem tarzı üstleri daha sık görecek gibiyiz. Halter yaka kısa üstleri de pantolon etek modelleri ile kullanarak özgürce kombinler yapabilirsiniz.

Kot pantolonun üstüne hangi renk şal takılır?

Kotun Üstüne Hangi Renk Şal (Koyu Renk Kot Elbiseler) Koyu renk kot elbise üstüne açık renklerde şal kullanımı daha doğru olacaktır. Ancak ten rengi ile uyum sağlaması halinde koyu renklerde kullanılabilir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *