Kot Pantolon Üzerine Ne Giyilir Bayan?

Buz mavi kotun üstüne hangi renk gider?

Açık renk mavi erkek kot pantolonunuz ile yapacağınız kombinlerde beyaz, lacivert, kırmızı, bordo, yeşil, krem vb. benzer renkleri stilinizde değerlendirebilirsiniz. Ayrıca koyu renk mavi erkek kot pantolon kombinleriyle ise turkuaz, mor, turuncu ve sarı gibi renkleri stilinizde değerlendirebilirsiniz.

Mavi kotun üstüne hangi renk gider bayan?

Mavi kot kombin bayan için en çok tercih edilen renk buz mavisi, sask mavisi ve bebe mavisidir. Mavinin koyu tonları ile yapılan koyu mavi pantolon kombinlerinde üst kombin parçası açık renklerden seçilirse daha dikkat çekici olacaktır.

Acik kot ustune ne giyilir?

Açık Mavi Kotun Üstüne Ne Giyilir Erkek ⇒ Açık mavi kot pantolon üstüne lacivert tişört veya gömlek kullanabilirsiniz. ⇒ Açık mavi dar kesim pantolon üstüne ne giyilir diyenlere ise salaş üst kıyafetleri öneriyoruz. ⇒ Skinny jean üzerine ne giyilir sorusuna ise hiç düşünmeden beyaz gömlek veya beyaz tişört diyebilirim.

Dar paça kot pantolon üzerine ne giyilir?

Dar paça pantolonlar nasıl giyilir sorusuna verilebilecek ikinci cevap ise uzun tunikler. Fakat dar paça pantolon üzerine kullanacağınız tuniğin etek boyu, kalçanızın hemen altında bitmelidir. Çünkü çok uzun olmayan bu tarz parçalar hem daha uzun, hem de ince görünebilirsiniz.

You might be interested:  Kot Pantolon Uzerine Ne Giyilir?

Kot pantolonun üstüne hangi renk gider bayan?

Koyu renk jean pantolon üstüne ne giyilir sorusunda kadın için de erkek için de kırmızı ve beyaz ilk seçenektir. Koyu renk jean pantolon üstüne koyu renk kategorisi içinden kırmızı siyah ve mavi aldıktan sonra ten renginiz ile uyumlu diğer açık renklerin hepsi ile uyumlu kombinler yapabilirsiniz.

Mavi renge hangi renk yakışır?

Mavi rengi kırmızı, sarı, beyaz, kahverengi, gri, turuncu ve pembe ile kombinlenebilir. Bu renkler kullanılacak olan mavinin tonuna göre de revize edilerek uyumlu hale getirilmelidir.

Mavi kotun altına ne renk ayakkabı gider?

Spor kombinlerde mavi kot altına ayakkabı olarak spor ayakkabı tercih edebilisiniz. Mavi kot altına beyaz sneakers (spor ayakkabısı ) kullanabilirsiniz. Mavi kot ofis kombinleri için ise mavi kot üstüne gömlek, mavi kot altına ayakkabı olarak stiletto veya kitten topuk ayakkabı kullanabilirsiniz.

Buz mavisi kot pantolon üstüne ne giyilir?

Buz mavisi pantolon üstüne en çok yakışan renk lacivert ve koyu mavi tonları olarak karşımıza çıkmaktadır. Tabi bu renkler dışında buz mavisine uyumlu renkler ile de şık ve göz alıcı kombinler yapabilirisiniz. Buz mavisi kot pantolon altına ayakkabı olarak ise spor ayakkabı en doğru tercih olacaktır.

Bol paça kot pantolon üzerine ne giyilir?

Bol kesim pantolon modelleri, salaş pantolon modelleri arasında yer almaktadır. bu nedenle bol kesim salaş gömlek, salaş tişört ve diğer üst kombin parçalarını çok fazla tercih etmemelisiniz. Bol kesim pantolon üstüne kazak, badi, gömlek, tunik, bluz, crop top üstler kullanabilirsiniz.

Lacivert kotun üstüne hangi renk gider?

Lacivert renk pantolon üstüne ne giyilir, sorusu için birçok öneri mevcuttur. Lacivertin üstüne en çok tercih edilen renkler beyaz, krem ve yine mavinin farklı tonlarına sahip gömlek, kazak veya tişört modelleri olmaktadır.

You might be interested:  Kat Kot 1 Ne Demek?(Çözünme)

Kotla ne renk giyilir?

Kot İle Uyumlu Renkler (Açık Mavi, Buz Mavisi Kot )

  • Kırmızı
  • Beyaz.
  • Siyah.
  • Turunu.
  • Kahverengi.
  • Lacivert.
  • Bordo.
  • Taba.

Gri pantolon üstüne ne giyilir?

Gri pantolon üstüne ceket olarak siyah, lacivert, krem ve kahverengi kullanabilirsiniz.

Dar paça pantolona ne denir?

Slim-Fit Jeans Slim veya Slim-Fit olarak isimlendirilen bu pantolonlar, dar kalıp olarak bilinir. Dar olmalarına rağmen, skinny pantolonlar kadar vücudu sarmalayıp sıkmazlar. Jeans ailesinin günümüzde en çok tercih edilen kalıplarından biridir.

Dar paça nedir?

Normal ölçüden daha dar eni bulunan pantolon, erkek pantolonlarında ortalama 17-19 cm genişliğe sahip pantolon paçası.

Dar pantolon nasıl kombinlenir?

Dar kesim pantolonu boğazlı kazak ve ceketle birlikte giyin. Daha havalı bir tarz için topuklu ayakkabıları tercih edin. Dar kesim kot pantolonları herhangi bir parça ile kombinlerken aksesuarları ihmal etmeyin. Şapkalar, fularlar, güneş gözlükleri ve çantalar daha havalı bir görünüm kazanmanıza yardımcı olur.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *