Kot Pantolon Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir?(Çözülmüş)

Bol Paça Kot Pantolon Altına Hangi Ayakkabı

  1. Düz taban sandalet.
  2. Dolgu topuk sandalet (pantolon paçası ayakkabıyı kapatmalı)
  3. Stiletto ayakkabı
  4. Platform ayakkabı modelleri.
  5. Düz topuk babet.
  6. Starppy sandalet.
  7. Spor ayakkabı
  8. Yarım sandalet modelleri arasında tercihler yaparak şık olabilirsiniz.

6

Kot pantolon altına hangi ayakkabı gider?

Kot pantolon – süet veya deri botlar Kalın, ağır, günlük, dar farketmez kot dediğiniz zaman altına süet veya mat deri ayakkabı veya botlar çok yakışacaktır. Aynı zamanda günlük stilde sneaker tarzı botlar, Timberland tarzı veya kendi tarzınıza göre grunge botlar uyum sağlayacaktır.

Bol paça kot pantolon altına nasıl ayakkabı giyilir?

Bol paça pantolonlarla son yıllarda en çok tercih edilen model dolgu topuklar. Bunun yanı sıra takunya modeli ayakkabıları ve botları da kullanabilirsiniz. Bol paça pantolon altına giyeceğiniz dolgu topuk bir ayakkabı sizin daha uzun olduğunuz algısı yarattığı gibi pantolonun paçasını da gösterişli hale getiriyor.

Siyah kot pantolon altına nasıl ayakkabı giyilir?

Günlük kombinleri konforlu giyim parçası olan siyah kot pantolon altına ayakkabı olarak beyaz spor ayakkabısı kullanabileceğiniz gibi siyah model makosen ayakkabı veya leofer ayakkabı da kullanabilirsiniz.

Chino pantolon altına hangi ayakkabı?

Siyah veya kahverengi ayakkabılar gayet uygundur; koyu bordo veya kahverengi bir üst ile mükemmel bir denge elde edebilirsiniz. Tüm kıyafetlerde olduğu gibi, gri chino ayakkabılarınızı ile ne giydiğiniz duruma bağlıdır.

You might be interested:  Kot Pantolondaki Lekeler Nasıl Çıkar?(Çözüm bulundu)

Klasik ayakkabı neyin altına giyilir?

Başta da söylediğim gibi klasik ayakkabılar, koyu renk ve dar kesim pantolonlarla uyum sağlar. Altına Monk Strap (tokalı ayakkabı ) tercih etmiş. Bu tarz ayakkabılar kot pantolonların altında uyumlu bir duruş sergilese de siyah ve çift tokalı gibi daha klasik bir tercih kot pantolon ile uyum sağlamaz.

Kadın kumaş pantolon altına hangi ayakkabı giyilir?

Kumaş pantolon altına ayakkabı olarak topuklu ayakkabı seçebilirsiniz. Özellikle stiletto ayakkabıyı tüm kumaş pantolonlar ile kullanabilirsiniz. Topuklu ayakkabı dışında uzun kumaş pantolon altına boat shoe, leofar ve brouge ayakkabılar da mevsime uygun olarak kullanılabilir.

Boru paça pantolon altına ne giyilir?

Bol paça pantolon üstüne basic tişört, kazak, crop top üst, bluz, gömlek, tişört, badi, sweatshirt ve hatta tunik bile kullanabilirsiniz.

Ispanyol paça nasıl giyilir?

Uzun boylu bir kadınsanız İspanyol paça pantolonları asimetrik kesim, salaş üstler ile kombinleyebilirsiniz. Süveterler, bluzlar ve polar üst giysiler geniş paça pantolonlar ile uyum sağlar. İspanyol paça mavi kot pantolonu, mavi baskıları olan beyaz üst giysiniz ile eşleştirin.

Siyah pantolonun altına ne renk ayakkabı giyilir?

Örneğin; beyaz, koyu kahve ve yavruağzı ayakkabılarınızı siyah pantalonla tercih etmemelisiniz. Siyah pantolonlarınızla, daha parlak renkleri tercih etmelisiniz. Bej ve nude renkte pantolon giydiğinizde, ayakkabılarınızı açık ve parlak tonlarda seçmelisiniz. Keskin bir kontrast yakalamak için, siyah giyeyim demeyin.

Erkek şalvarın altına nasıl ayakkabı giyilir?

Kombin için şalvar pantolon altına ayakkabı olarak sandaletleri öneriyoruz. Desenli şalvar pantolon altına ayakkabı olarak düz renklerde sandalet kullanmanız daha doğru olacaktır. Sivriburun veya yuvarlak burunlu babet ayakkabılar ile desenli veya düz şalvar çeşitleri kombine edilebilir.

Siyah pantolon üstüne ne gider?

Siyah ton sür ton kombinlerde üçüncü kombin rengi beyaz, kiremit rengi, kırmızı ve bordo gibi renkler kullanarak şıklığınızı daha da üst seviyelere taşıyabilirsiniz. Kombin Önerisi: siyah kot pantolon, beyaz tişört, siyah deri ceket ile mükemmeli yakalayabilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *