Kot Paçası Nasıl Olmalı?

Kot Pantolon Paçası Nasıl Olmalı Kot pantolonlarda geniş paça pantolonlar tercih ediyorsan daha dökümlü paçalar giyebilirsin. Fakat slim fit veya skinny tipi dar paça kot pantolonlarda döküm yerine ayak bileği hizasında biten, ayakkabının hemen üzerinde olan paça boyunu tercih etmelisin.

Dar paça pantolon kaç cm olmalı?

Sofistike bir görünüm yakalamak istiyorsan, dizden aşağısı hafif darlaşarak inen modelleri tercih edebilirsin. -Klasik pantolonların paça genişliği (ütü çizgisinden katlayıp ölçebilirsin) 21 cm, dar paçalı pantolonlarınki ise 19-20 cm civarında olmalıdır.

Kot pantolon nasıl durmalı?

Pantolonunuz vücut şeklinize uygun olmalı. – Pantolonunuz bel çizginizin biraz aşağısında durmalı. – Jean’lerin beli pantolonlara göre biraz daha aşağıda, kalça hizasına yakın durmalı. – Düşük bel jean’lerin yürürken üstünüzden düşmemesine dikkat edin.

Boru paça kot pantolon boyu nasıl olmalı?

Kumaş Pantolonda Paça Boyu Şayet kumaş pantolon giyiyorsanız ve seçtiğiniz pantolon boru paça kesim ise bu durumda paça boyu ayakkabının birkaç santimetresini örtecek uzunlukta olmalıdır.

Pantolon için ölçü nasıl alınır?

Pantolonun ağından paçasına kadarki uzunluğu ölç. Pantolonun ağı, bacak boyunca aşağı inen dikişle bacaklarının arasındaki dikişin kesiştiği noktadır. Pantolonun paçası ise pantolonun bacağının bittiği yerdir. Pantolonun ağıyla paçası arasındaki fark senin iç bacak boyu ölçündür. Pantolonu ölçerken mezura kullan.

You might be interested:  Kot Pantolondan Oje Nasıl Çıkar?(Çözüm bulundu)

Dar paça pantolon boyu nasıl olmalı?

Kot Pantolon Paçası Nasıl Olmalı Kot pantolonlarda geniş paça pantolonlar tercih ediyorsan daha dökümlü paçalar giyebilirsin. Fakat slim fit veya skinny tipi dar paça kot pantolonlarda döküm yerine ayak bileği hizasında biten, ayakkabının hemen üzerinde olan paça boyunu tercih etmelisin.

Kot pantolon beli nasıl olmalı?

Takım elbiselerde giyilen pantolonlardan farklı olarak jean’lerin biraz daha düşük olarak bele oturması beklenir. Kot pantolonun kalçanın üst kısmına tam oturduğuna ve eğildiğinizde düşmeyecek kadar yüksek olduğuna emin olun. Belin de ne çok sıkı ne de bol olmamasına dikkat edin.

Skinny jean modası geçti mi?

Ancak moda otoritelerine göre skinny jeans modası bitmek üzere. Dünyaca ünlü moda markalarının koleksiyonlarında rastladığımız yüksek bel, bol kesimli geniş paçalı pantolonlar, skinny jeans kullanımını oldukça azalttı diyebiliriz.

Skinny kalıp ne demek?

SKİNNY NEDİR? Dar kesim, bacağı boydan boya sımsıkı saran kot pantolon ya da deriden üretilen pantolon çeşidine skinny jeans denilmektedir.

Kısa boylular bol paça pantolon giymeli mi?

Kısa Boylular İçin Pantolon Pantolon tercih ederken aşırı bol pantolonlar yerine ispanyol paça veya boru paça pantolon kullanın. Tercih edeceğiniz pantolon boyu kesinlikle bileğin altında olmalıdır. Kısa pantolonlar ile bacak boyunuz olduğundan en az 10 santim daha kısa görünecektir.

Ispanyol paça kaç cm?

Ürünümüzün boyu 105 cm ‘dir.

Pantolon ölçüsü nasıl alınır kadın?

Beden yapınıza uygun en doğru pantolon seçimini, bel/karın ve kalça çevrenizi ölçerek kolayca öğrenebilirsiniz. Bel ve karın ölçüsünü, bel etrafında yatay olarak bağlanmadan, Kalça çevrenizi ise kalçanın en yüksek bölgesinin yatay olarak çevresi ölçülerek hesaplayabilirsiniz.

30 32 beden ne demek?

Erkeklerde de pantolon ölçülendirilmeleri bel ve iç bacak ölçülerine göre yapılır. W ölçüsü bel çevresinin ölçüsünü, L ise iç bacak uzunluğu ölçüsünü ifade etmektedir. Pantolonlarda 30/32 ‘nin Karşılığı Nedir? Yani 30/32 şeklindeki ölçümde 30 bel çevresini 32 ise iç bacak uzunluğunu ifade etmektedir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *