Kot Etek Uzerine Ne Giyilir?(Çözülmüş)

Kot etek üstüne ne giyilir?

Mavi kot eteğinizin üzerine giyeceğiniz beyaz bluz yada gömlek sizi ilgi odağı haline getirecek. Kot eteği düz renk bir gömlekle kombinleyebileceğiniz gibi tercihe göre düz ya da yatay çizgili gömleklerle de kombinleyip oldukça şık bir görünüm kazanabilirsiniz. Kot Etekle de Ofis Tarzı Yansıtılır!

Kot etek kombini nasıl yapılır?

Kot, ağırlığı ve yapısıyla kimi zaman kombinlemesi zor bir kumaş olabilir. Eğer daha uzun, bol bir kot etek giyiyorsanız bluzunuzda daha üstünüze yapışan trikolar tercih edin. Boyunuzu uzun göstermek için ise mutlaka topuklu ayakkabıyla kombinleyin. Bu kombini rahatlıkla ofis stilinize uyarlayabilirsiniz.

Mini kot etek üstüne ne giyilir?

Mini Etek Üstüne Ne Giyilir? Mini etek üzerine ne giyilir sorusu tamamen mini boy eteğinizin tarzı ve kumaşı aynı zamanda mevsim ile doğru orantılıdır. Yaz aylarında; crop, bluz, gömlek, t-shirt ve badi kullanabilirsiniz.

Tesettür etek üstüne ne giyilir?

Uzun tesettür etek üstüne ne giyilir; Uzun tesettür etek üstüne gömlek, kazak, tişört hatta tunik bile kullanabilirsiniz. Tesettür uzun kalem etek üstüne tunik kullanarak ikili tesettür takım yapabilirsiniz. Tesettür kloş etek kombin veya pileli etek kombin için ise desenli üstler kullanabilirsiniz.

Kot üstüne ne giyilir bayan?

Kot pantolonun üstüne ne giyilir bayan; kazak, sweet shirt, crop top üst, body, gömlek, tişört, bluz, tunik dikkat çekici kombinler yapabilirsiniz.

You might be interested:  Planda Kot Nasıl Gösterilir?(Çözünme)

Kot etek hangi mevsimde giyilir?

Kot etekler her mevsim giyilebilir. Yaz ayında cıvıl cıvıl renkleri ile rahatlık ve şıklık açısından kot etek kombinleri çok tercih edilir. Kot etekler ile çok şık kombinler yapabilirsiniz.

Lacivert etek üstüne ne giyilir?

Siyah renkten sonra en çok kullanılan kombin rengi olan lacivert etek üstüne gömlek, kazak, bluz, tişört, sweatshirt, badi,crop top bluz kullanabilirsiniz. Seçeceğiniz üst kıyafetler etek modeli ve tarzınız ile uyumlu olmalıdır. Lacivert etek üstüne giyeceğiniz üst parçaları desenli veya desensiz olabilir.

Pileli etekler nasil kombinlenir?

Farklı kumaş ve tasarımlardan yapılan pileli etekler, spor ayakkabıdan topuklu ayakkabıya, sandaletten babete kadar pek çok ayakkabı ile kombinlenebiliyor. Sizde pileli eteklerinizi tişört ve gömlekle kombinleyerek kullanabilirsiniz.

Şifon etek üzerine ne giyilir?

Ofis kombini için desensiz veya geometrik desenlere sahip şifon etekleri, şık gömleklerle/bluzlarla tamamlayabilirsiniz. Beyaz ve siyah ikilisinin modası ofiste asla geçmez. Bu sebeple, etek ve üst giyim ürününde bu iki rengi birlikte kullanabilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *