Kot Etek Altına Ne Giyili?

Kot etek kombini nasıl yapılır?

Kot, ağırlığı ve yapısıyla kimi zaman kombinlemesi zor bir kumaş olabilir. Eğer daha uzun, bol bir kot etek giyiyorsanız bluzunuzda daha üstünüze yapışan trikolar tercih edin. Boyunuzu uzun göstermek için ise mutlaka topuklu ayakkabıyla kombinleyin. Bu kombini rahatlıkla ofis stilinize uyarlayabilirsiniz.

Mini kot etek üstüne ne giyilir?

Mini Etek Üstüne Ne Giyilir? Mini etek üzerine ne giyilir sorusu tamamen mini boy eteğinizin tarzı ve kumaşı aynı zamanda mevsim ile doğru orantılıdır. Yaz aylarında; crop, bluz, gömlek, t-shirt ve badi kullanabilirsiniz.

Kışın etek nasıl giyilir?

Kışın mini etek nasıl giyilir?

  1. Doğru eteği seçin. Yani eteğinizin boyu mini de olsa, kumaş olarak kışa uygun ve sizi ısıtacak tarzda olmasına dikkat edin.
  2. Opak çorapla giyin.
  3. Taytla giyin.
  4. Diz üstü çorapla giyin.
  5. Uzun mantolarla giyin.
  6. Diz üstü ve ya diz hizasında çizme edinin.

Etek altına hangi ayakkabı giyilir?

Uzun etek altına ayakkabı olarak bot, çizme kullanabilirsiniz. yazlık etek kombinleri için ise topuklu ayakkabı az da olsa kullanılabilir. Uzun etek ayakkabı kombin için dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, etek boyu uzadıkça ayakkabı topuk boyunun kısalmasıdır.

You might be interested:  Kot Pantolon Nasıl Yırtık Yapılır?(EN iyi 5 ipucu)

Kot etek hangi mevsimde giyilir?

Kot etekler her mevsim giyilebilir. Yaz ayında cıvıl cıvıl renkleri ile rahatlık ve şıklık açısından kot etek kombinleri çok tercih edilir. Kot etekler ile çok şık kombinler yapabilirsiniz.

Kot etek üstüne ne gider?

Serin havalarda kombin edeceğiniz uzun eteğinizin üzerine kısa bir kazak kullanabilirsiniz. Uzun etek altına ayakkabı olarak sandalet, babet, platform ayakkabı, stiletto, sneaker ve bilek boy bot kullanabilirsiniz. Yine uzun eteğin üzerine gömlek tercih edebilirsiniz.

Kot üstüne ne giyilir bayan?

Kot pantolonun üstüne ne giyilir bayan; kazak, sweet shirt, crop top üst, body, gömlek, tişört, bluz, tunik dikkat çekici kombinler yapabilirsiniz.

Lacivert etek üstüne ne giyilir?

Siyah renkten sonra en çok kullanılan kombin rengi olan lacivert etek üstüne gömlek, kazak, bluz, tişört, sweatshirt, badi,crop top bluz kullanabilirsiniz. Seçeceğiniz üst kıyafetler etek modeli ve tarzınız ile uyumlu olmalıdır. Lacivert etek üstüne giyeceğiniz üst parçaları desenli veya desensiz olabilir.

Uzun etek üstüne ne giyilir tesettür?

Uzun tesettür etek üstüne ne giyilir; Uzun tesettür etek üstüne gömlek, kazak, tişört hatta tunik bile kullanabilirsiniz. Tesettür uzun kalem etek üstüne tunik kullanarak ikili tesettür takım yapabilirsiniz. Tesettür kloş etek kombin veya pileli etek kombin için ise desenli üstler kullanabilirsiniz.

Kışın mini etek giyilir mi?

Kışın bacaklarınız üşüyecek kaygısıyla mini etek giymek istemiyor olabilirsiniz. Ancak doğru kombinler ve önlemlerle sonbahar ve kış aylarında da mini eteklerinizi rahatça kullanabilirsiniz.

Kışlık etek üstüne ne giyilir?

Kışlık Uzun Etek Kombinleri Uzun etek ile kışlık kombinler için uzun eteğin üzerine ne giyilir sorusunun cevabından ince triko kazak, triko bluz ve bot modelleri ile kombin yapabilirsiniz.

You might be interested:  Mavi Kot Üstüne Ne Giyilir?

Kışın beyaz etek giyilir mi?

Saflığı temsil eden beyaz rengin kışın giymemenin tek nedeni ise hava şartları oysa ki beyaz renge uygun en çok kıyafet kış aylarında tasarlanır. Doğa ile bir bütün olan beyaz renk özellikle bu sezonda aksesuarlarda karşımıza çıkacak. Triko kıyafetlerde de en çok tercih edilen beyaz ve tonları olmalıdır.

Etek altina spor ayakkabi giyilir mi?

Eteğin altına nasıl ayakkabı giyilir sorusunun en şık cevabı spor ayakkabı olarak karşımıza çıkmaktadır. Salaş etek modelleri ile spor ayakkabılar çok daha şık ve havalı durmaktadır. Kot etek kombinleri sırasında denim etek altına ayakkabı olarak spor ayakkabılar en doğru tercih olacaktır.

Midi etekle hangi ayakkabı?

Kabarık midi eteklerle birlikte, ya stiletto ya da topuklu bot giymenizi tavsiye ediyoruz. Pek üşüyen biri olduğunuzu düşünmüyorsanız, bu kombine benzer siz de giyebilirsiniz.

Midi boy eteğin altına nasıl ayakkabı giyilir?

Diz altı ( midi boy ) pileli etek altına ayakkabi olarak ise spor ayakkabıları ve babetleri tercih edebilirsiniz. Pileli etek kışlık kombinleri yapacaksınız pileli etek ayakkabı kombinleri için ankle bot, bilek boy bot, kalın topuk bot, kullanarak şıklığa imza atabilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *