Kot Etek Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir?(Çözünme)

Uzun etek altına hangi ayakkabı giyilir?

Uzun şal etek altına hem düz, hem yüksek topuklu, hem de yarım topuklu ayakkabı, sandalet ve bot giyebilirsiniz. Bütün bu uzun etek altına giyilen ayakkabılar hemen hemen aynıdır. Uzun etek altına giyilen ayakkabı genelde ince topuklu, ince uzun topuklu ve platform topuk ayakkabı modelleri ile kullanılmaktadır.

Kloş etek altına nasıl ayakkabı giyilir?

Kloş etek kombinleri için kloş eteği uzun veya kısa olarak tercih edebilirsiniz. Kloş etek altına ayakkabı olarak stiletto, ince ve yüksek topuklu ayakkabılar kullanabileceğiniz gibi sneaker, babet ve sandalet gibi rahat ayakkabılar da kullanabilirsiniz.

Etek altina spor ayakkabi giyilir mi?

Eteğin altına nasıl ayakkabı giyilir sorusunun en şık cevabı spor ayakkabı olarak karşımıza çıkmaktadır. Salaş etek modelleri ile spor ayakkabılar çok daha şık ve havalı durmaktadır. Kot etek kombinleri sırasında denim etek altına ayakkabı olarak spor ayakkabılar en doğru tercih olacaktır.

Midi etekle hangi ayakkabı?

Kabarık midi eteklerle birlikte, ya stiletto ya da topuklu bot giymenizi tavsiye ediyoruz. Pek üşüyen biri olduğunuzu düşünmüyorsanız, bu kombine benzer siz de giyebilirsiniz.

Midi boy elbise ile nasıl ayakkabı giyilir?

Midi boy elbise altına ayakkabı seçimleri arasında topuklu ayakkabı, bilek boy bot, makosen ayakkabı, sandalet, sneaker ayakkabı ve spor ayakkabı modelleri bulunmaktadır. Güzel bir davette kullanacağınız abiye midi elbise ise ayakkabı tercihiniz stiletto ayakkabı modellerinden seçilmelidir.

You might be interested:  Kot Nasıl Daraltılır?

Midi boy eteğin altına nasıl ayakkabı giyilir?

Diz altı ( midi boy ) pileli etek altına ayakkabi olarak ise spor ayakkabıları ve babetleri tercih edebilirsiniz. Pileli etek kışlık kombinleri yapacaksınız pileli etek ayakkabı kombinleri için ankle bot, bilek boy bot, kalın topuk bot, kullanarak şıklığa imza atabilirsiniz.

Kırık beyaz elbisenin altına ne renk ayakkabı gider?

Kısacası beyaz elbiseye ayakkabı seçerken beyaz kırmızı uyumu, beyaz mavi uyumu, beyaz yeşil uyumu, beyaz lacivert uyumu, beyaz siyah uyumu, beyaz krem rengi uyumu, beyaz mor uyumu, saks mavisi beyaz uyumu ile mükemmel beyaz elbise ayakkabı kombini yapabilirsiniz.

Beyaz etek altına ne giyilir?

Beyaz renk bir eteği kombinlerken, rengin ön plana çıkmasına özellikle dikkat edilmesi gerekir. Bunun için tercih edilen renkler; kırmızı ve pembe gibi renkler olmalıdır. Bununla birlikte sarı ve ona yakın tonlar da beyaz etekle uyumlu olacaktır. Bu tonlar için örnek olarak; sarı ve turuncu tonları verilebilir.

Çan etek nasıl kombinlenir?

Kot kumaştan dikilmiş bir çan eteğin üzerine giyeceğiniz beyaz düz bir tişört ve beyaz bir spor ayakkabı ile çok rahat bir hafta sonu kombini yapılabilirken, siyah bir çan eteğin üzerine giyeceğiniz şık bir bluz ve stilettolar ile çok şık ve etkili bir gece kombini yapabilirsiniz.

Kalem etek üzerine ne giyilir?

Eğer kişinin klasik bir stili varsa kalem etek üzerinde bir gömlek ve ceket giyebilir, ayakkabı olarak topuklu ayakkabı ve sade takılar kullanarak şık ve klasik görünüm elde edilebilir.

Midi boy etek nasıl kombinlenir?

Midi etek üstüne gömlek, kazak, bluz, crop top üst, halter yaka bluz, tişört, bluz, badi, askılı üstler, uzun kollu üstler, fakir kol üstler kullanabilirsiniz. Vücut şekli, midi boy etek modeli ve rengi ile uyumlu üst kombin parçalarını giyimde renk uyumu kuralları doğrultusunda kullanarak şık olabilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *