Kot Eteğin Üzerine Ne Giyilir?(EN iyi 5 ipucu)

Mavi kot eteğinizin üzerine giyeceğiniz beyaz bluz yada gömlek sizi ilgi odağı haline getirecek. Kot eteği düz renk bir gömlekle kombinleyebileceğiniz gibi tercihe göre düz ya da yatay çizgili gömleklerle de kombinleyip oldukça şık bir görünüm kazanabilirsiniz. Kot Etekle de Ofis Tarzı Yansıtılır!

Mini kot etek üstüne ne giyilir?

Mini Etek Üstüne Ne Giyilir? Mini etek üzerine ne giyilir sorusu tamamen mini boy eteğinizin tarzı ve kumaşı aynı zamanda mevsim ile doğru orantılıdır. Yaz aylarında; crop, bluz, gömlek, t-shirt ve badi kullanabilirsiniz.

Kot etek kombini nasıl yapılır?

Kot, ağırlığı ve yapısıyla kimi zaman kombinlemesi zor bir kumaş olabilir. Eğer daha uzun, bol bir kot etek giyiyorsanız bluzunuzda daha üstünüze yapışan trikolar tercih edin. Boyunuzu uzun göstermek için ise mutlaka topuklu ayakkabıyla kombinleyin. Bu kombini rahatlıkla ofis stilinize uyarlayabilirsiniz.

Kot etek üstüne ne gider?

Serin havalarda kombin edeceğiniz uzun eteğinizin üzerine kısa bir kazak kullanabilirsiniz. Uzun etek altına ayakkabı olarak sandalet, babet, platform ayakkabı, stiletto, sneaker ve bilek boy bot kullanabilirsiniz. Yine uzun eteğin üzerine gömlek tercih edebilirsiniz.

Kot etek ne zaman giyilir?

Kot etekler her mevsim giyilebilir. Yaz ayında cıvıl cıvıl renkleri ile rahatlık ve şıklık açısından kot etek kombinleri çok tercih edilir. Kot etekler ile çok şık kombinler yapabilirsiniz.

You might be interested:  Kot Pantolon Beli Nasıl Yükseltilir?(EN iyi 5 ipucu)

Mavi kot etek üstüne ne giyilir?

Mavi kot eteğinizin üzerine giyeceğiniz beyaz bluz yada gömlek sizi ilgi odağı haline getirecek. Kot eteği düz renk bir gömlekle kombinleyebileceğiniz gibi tercihe göre düz ya da yatay çizgili gömleklerle de kombinleyip oldukça şık bir görünüm kazanabilirsiniz. Kot Etekle de Ofis Tarzı Yansıtılır!

Kot üstüne ne giyilir bayan?

Kot pantolonun üstüne ne giyilir bayan; kazak, sweet shirt, crop top üst, body, gömlek, tişört, bluz, tunik dikkat çekici kombinler yapabilirsiniz.

Lacivert etek üstüne ne giyilir?

Siyah renkten sonra en çok kullanılan kombin rengi olan lacivert etek üstüne gömlek, kazak, bluz, tişört, sweatshirt, badi,crop top bluz kullanabilirsiniz. Seçeceğiniz üst kıyafetler etek modeli ve tarzınız ile uyumlu olmalıdır. Lacivert etek üstüne giyeceğiniz üst parçaları desenli veya desensiz olabilir.

Uzun kalem etek ustune ne giyilir?

Kalem etek üstüne ne giyilir sorusunun farklı cevapları vardır. Eğer kişinin klasik bir stili varsa kalem etek üzerinde bir gömlek ve ceket giyebilir, ayakkabı olarak topuklu ayakkabı ve sade takılar kullanarak şık ve klasik görünüm elde edilebilir.

Pileli etek nasıl giyilir?

Uzun pileli etek üzerine; kışın salaş veya dar kesim kazaklar, yazın ise gömlek veya crop, Kısa pileli etek üzerine; kışın kazak veya sweatshirt altına buti, yazın ise t-shirt ile kombinleyebilirsiniz.

Plise etek üzerine ne giyilir?

Pileli eteğin üzerine kazak, sweatshirt, tişört, gömlek, bluz, bady, crop top üst, kot ceket kot gömlek kullanarak şık kombinler yapabilirsiniz.

Kışın kot etek giyilir mi?

Vücut ısısını koruyan kalın kumaşlardan hazırlanan etek modellerini tercih etmeniz durumunda sorunsuz bir şekilde kış mevsiminde de etek kullanabilirsiniz. Pamuklu, yünlü, tüvit, kadife kumaş çeşitlerinden hazırlanan etek modelleri sizi ziyadesiyle sıcak tutmayı başaracaktır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *