Kısa Boylular Nasıl Kot Giymeli?(Mükemmel cevap)

Kısa boylular ne tür pantolon giymeli?

Kısa Boylular İçin Pantolon Kısa boylu kadın pantolon tercihinde yüksek bel jean, yüksek bel kumaş pantolon ve yüksek bel keten pantolon kullanabilirler. Düşük bel pantolon kullanımı hem sağlık açısından zararlı olacaktır, hem de sizi olduğunuzdan çok daha kısa ve basık gösterecektir.

Kısa boylu kadınlar hangi kot giymeli?

Eğer kısa boylu bir kadınsanız; boyu bileğe kadar ulaşan skinny jeanler, sizin için en uygun seçim olacaktır. Bu pantolonların üzerine giyeceğiniz triko kazaklarla şahane bir kombin oluşturabilir, kombininizi yüksek topuklu ayakkabılar ya da botlarla tamamlayabilirsiniz.

Kısa boylu ve kalın bacaklı kadınlar nasıl giyinmeli?

Bacak boyu kısa olanlar nasıl giyinmeli kısa boylulara özel kombinler

 1. BOYUNA ÇİZGİLİ PANTOLONLAR. Boyuna çizgiler giyeni her zaman daha uzun gösteren bir etkiye sahip.
 2. SİYAH ETEK VE PANTOLONLAR.
 3. İSPANYOL PAÇA PANTOLONLAR.
 4. YÜKSEK BEL PANTOLONLAR.
 5. KALEM ETEKLER.
 6. TEK PARÇA ELBİSELER.
 7. DAR JEAN’LER.
 8. KISA TİŞÖRTLER.

Kısa boylu basenli kadınlar nasıl pantolon giymeli?

Kısa ve bilek hizasında pantolonlar giymek yerine, bileğin altında biten pantolon tercih etmelisiniz. Bu tarz bir pantolon sizin için daha uygun olacak ve daha da uzun görüneceksiniz. Hatta yüksek topuk bir ayakkabı ile, ispanyol paça bir pantolon minyon kadınlar için çok ideal bir seçim olacaktır.

You might be interested:  Likralı Kot Ne Demek?(EN iyi 5 ipucu)

Kısa boylu kadın nasıl pantolon giymeli?

DOĞRU PANTOLON SEÇİN Pantolon giyen kısa boylu kadınlar için ipuçlarına gelince, iş tamamen doğru oranları bulmaktan geçiyor. Çok hacimli olmayan dar bir stili tercih edin. Boru paça veya İspanyol paça kotlar daha uzun boylu görünmenizi sağlar. Bol veya aşırı hacimli stillerden kaçının.

Minyon tipli kadınlar nasıl giyinmeli?

Minyon kadınlara özel giyim önerileri

 1. Minimal ve iki renkli kıyafetler tam size göre.
 2. Uzun elbiseleri dikkatli seçin.
 3. Büyük çantalara veda edin.
 4. Minimal takılara yönelin.
 5. Ayakkabılarda bilekten bantlı modellerden uzak durun.
 6. İspanyol paça pantolonlara yatırım yapın.
 7. V yakalı üstleri tercih edin.
 8. Mini etekler size göre.

MOM Jean hangi vücut tipine uygun?

Her ne kadar ‘anne kotu’ olarak isimlendirilse de mom jean ‘leri her yaştan kadın giyebilir. Eğer göbeğinizi saklamak istiyorsanız mom jean pantolonlar, bedeninizi sımsıkı saran pantolonlardan daha doğru bir tercih olacaktır. Zayıf bir vücuda sahipseniz zaten muhtemelen bütün mom jean modelleri yakışacaktır.

1.70 boy erkek nasıl giyinmeli?

Kısa Boylu Erkekler Nasıl Giyinmeli?

 • Dik Çizgili Kıyafetler Tercih Edin!
 • Uzun ve Bol Giyinmeyin!
 • Koyu Renkli Kıyafetleri Tercih Edin!
 • Tek Renk Kıyafetler Giyin!
 • Kemer Kullanmayın!
 • İnce Kravat Kullanın!
 • Pantolon Paçalarınıza Dikkat Edin!
 • Düşük Bel Pantolonlardan Uzak Durun!

Bacağı ince olanlar nasıl pantolon giymeli?

Eğer vücudunuzun tipine göre bacaklarınız daha zayıf ise, kalın kumaşlı dar kesime sahip pantolonları tercih edebilirsiniz; ancak bacaklarınıza yapışacak kadar dar olmamalarına özen göstermelisiniz. Slim fit dar paça jean pantolon, normal bel dar kesim dar paça jean pantolon aramanıza uygun pantolonlar olabilir.

Uzun bacaklılar nasıl pantolon giymeli?

Düşük bel pantolon kullanın. Düşük bel kot pantolonlar hem mevsimlik hem vücudunuza uygun olacaktır. Ayakkabınızı etek ya da pantolonunuzdan farklı bir renkte seçin. Fazla kalın kemer kullanıp belinizi daha da yukarı çekmek yerine, ince kemer kullanın.

You might be interested:  Mavi Kot Pantolonun Üstüne Ne Giyilir?(EN iyi 5 ipucu)

Bacak boyu kısa olan erkekler nasıl pantolon giymeli?

Pantolon Seçiminde Kriterler Bacak boyunu uzun göstermek için, pantolon seçimlerinde normal ya da yüksek bel tercih etmelisin. Düşük bel pantolonlardan kesinlikle uzak durmalısın. Paçalarını da uzun tutmalı kalın kemer kullanmalı, kemer ve pantolonunun rengini aynı renk tercih etmelisin.

Baseni olan kadınlar nasıl giyinmeli?

Bol ve salaş etekler sizi ince göstermenin aksine sizi olduğundan daha geniş gösterecektir. Bunun yerine yüksek bel, dar kesim etek ya da pantolon tercih edebilirsiniz. Basen kısmının örten uzun ince tunikler kullanabilir, altlarına tayt yada dar pantolonlar tercih edebilirsiniz.

KISA Bacaklilar ne giymeli?

Kısa bacaklı kadınlar elbise tercihlerinde aşırı geniş modelleri tercih etmemeli. Bunun yerine bedene oturan kesinler dizaltı, dizüstü boyların yanı sıra aşırı uzun olmayan etek uzunluklarını da tercih edebilirsiniz. Aşırı uzun ve geniş elbiselerden ise kesinlikle uzak durmalısınız.

Kalın bacakları nasıl ince gösterilir?

1- Topuklu ayakkabılarla birlikte giyeceğiniz uzun bol paça pantolonlar bacaklarınızı ince gösterir. 2- Tek bir renk giyeceğiniz kıyafetler ile daha ince görünürsünüz. 3- Siyah pantolon her zaman daha ince gösterir. 4- Desenli bir kıyafet giyecekseniz küçük desenli kıyafetler olduğunuzdan daha ince görünmenizi sağlar.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *