Kalın Bacaklılar Nasıl Kot Giymeli?(Çözünme)

Uzun bacaklılar nasıl pantolon giymeli?

Düşük bel pantolon kullanın. Düşük bel kot pantolonlar hem mevsimlik hem vücudunuza uygun olacaktır. Ayakkabınızı etek ya da pantolonunuzdan farklı bir renkte seçin. Fazla kalın kemer kullanıp belinizi daha da yukarı çekmek yerine, ince kemer kullanın.

Kalın bacaklılar nasıl pantolon giymeli erkek?

Kalın bacaklara sahip bir erkekseniz boyunuza oranla seçenekler ikiye ayrılıyor. Eğer boyunuz uzunsa düşük belli ve dar modellerden kaçınmalısınız. Onun yerine yüksek ya da normal bel yüksekliğine sahip kotları giymekten yana bir tercih yapabilirsiniz. Normal Bel Jean Pantolon size uygun olacaktır.

MOM Fit jean hangi vücut tipine uygun?

Her ne kadar ‘anne kotu’ olarak isimlendirilse de mom jean ‘leri her yaştan kadın giyebilir. Eğer göbeğinizi saklamak istiyorsanız mom jean pantolonlar, bedeninizi sımsıkı saran pantolonlardan daha doğru bir tercih olacaktır. Zayıf bir vücuda sahipseniz zaten muhtemelen bütün mom jean modelleri yakışacaktır.

Zayıf bacaklar nasıl pantolon giymeli?

Eğer vücudunuzun tipine göre bacaklarınız daha zayıf ise, kalın kumaşlı dar kesime sahip pantolonları tercih edebilirsiniz; ancak bacaklarınıza yapışacak kadar dar olmamalarına özen göstermelisiniz. Slim fit dar paça jean pantolon, normal bel dar kesim dar paça jean pantolon aramanıza uygun pantolonlar olabilir.

You might be interested:  Nivo Ile Kot Nasıl Verilir?(EN iyi 5 ipucu)

Uzun boylu kadınlar nasıl pantolon giymeli?

– Uzun boylu kadınların uzun ve ince bacak yapıları vardır bu nedenle skiny jean- dar pantolonlar üzerlerinde çok iyi durur. -Bu kişiler abartılı kıyafetlerden kaçınmalıdır çünkü kalın, abartılı ve fırfırlı kıyafetler sizi olduğunuzdan çok daha iri gösterecektir.

Kısa boylular ne tür pantolon giymeli?

Kısa Boylular İçin Pantolon Kısa boylu kadın pantolon tercihinde yüksek bel jean, yüksek bel kumaş pantolon ve yüksek bel keten pantolon kullanabilirler. Düşük bel pantolon kullanımı hem sağlık açısından zararlı olacaktır, hem de sizi olduğunuzdan çok daha kısa ve basık gösterecektir.

Hangi tür pantolon uzun gösterir?

1.Boyuna çizgili pantolonlar Boyuna çizgiler giyeni her zaman daha uzun gösteren bir etkiye sahip. Boyuna çizgilere sahip olan pantolonlarla bacak boyunuzu olduğundan daha uzun ve ince gösterebilirsiniz. Göz yanılsaması ile bu tür modeller size istediğiniz görünümü verir.

Kisa boylular nasil pantolon giymeli?

Kısa Boylular Nasıl Pantolon ve Etek Seçmeli?

  1. Çok kısa paça pantolonlar bacak boyunuzu keseceğinden aşırı kısa paça tercih etmeyin.
  2. Mini etek rahatlıkla tercih edebilirsiniz.
  3. Havuç pantolonlardan uzak durun zira bu pantolonlar sizi hem kısa hem de basenli gösterecektir.

Zayıf erkekler nasıl pantolon giymeli?

Zayıf erkek pantolon kombini yaparken kumaş tercihine dikkat etmelidir. Bazı kumaşlar tok göründüğü için üzerinizde daha tarz ve modern duracaktır. Zayıf erkeklerin tercih edeceği kumaşlar flanel, tüvit, kot, fitilli, kadife ve denim gibi dokulu kumaşlardan olmalıdır.

Kısa bacaklı erkekler nasıl pantolon giymeli?

Bacak boyunu uzun göstermek için, pantolon seçimlerinde normal ya da yüksek bel tercih etmelisin. Düşük bel pantolonlardan kesinlikle uzak durmalısın. Paçalarını da uzun tutmalı kalın kemer kullanmalı, kemer ve pantolonunun rengini aynı renk tercih etmelisin. Bazen de ayakkabı ve pantolonunu aynı renk kullanabilirsin.

You might be interested:  Kot Pantolondan Zift Lekesi Nasıl Çıkar?(Çözülmüş)

Göbeği olan bayanlar nasıl pantolon giymeli?

-Beli yüksek pantolonlar tercih edin ama bunların sütüne uzun bir şey giyin. -Tam göbek çizgisindeki pantolonlar da iyi bir seçenek. Tam göbek çizginse denk gelen orta bel pantolonlar kalın kemerle desteklendiğinde hem dikkati kemere çekerek hem de çıkıntılı kısmı bastırarak size yardımcı olur.

MOM fit kalıp ne demek?

Mom fit adı üstünde anne kalıbı olduğu için rahatlık biraz daha ön planda. Jeanin bel hariç diğer kısımları biraz geniş olduğu ve yüksek belli olduğu için ince belli bir görünüm yaratır. Bacaklara doğru biraz daralır bu yüzden spor ayakkabılarla çok yakışır ☺ Basic tişörtlerle rahat bir günün kurtarıcısı olabilir.

Hangi jean zayıf gösterir?

Zayıf Gösteren Kot Pantolon Modelleri

  • Yüksek Bel Kot Pantolon. Büyük beden kadınların en çok tercih ettiği pantolonlardan biri; yüksek bel pantolonlardır.
  • Boru Paçalı Kot Pantolon.
  • Boyfriend Kot Pantolon.
  • Mom Jeans Pantolon.
  • İspanyol Paça Pantolon.
  • Skinny Jean Pantolon.
  • Vücut Tipine Göre Pantolon.

Basic Mom fit jean ne demek?

Mom jean; anne pantolon anlamına gelir. Yüksek bel ve bol paça özelliğine sahip olan bu pantolonlar, son 2 senedir en çok tercih edilen modellerden. Mom jean modeller, bir üst paragrafta da belirtilen öneride olduğu gibi, spor ayakkabılarla da kombinlenebilir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *