Geniş Kalçalılar Nasıl Kot Giymeli?(EN iyi 5 ipucu)

Basenli kadınlar hangi kot pantolon giymeli?

Geniş basenli kadınlar nasıl pantolon giymeli? Yüksek bel pantolonlar belinizin olduğundan daha ince gözükmesini sağlar bu yüzden yüksek bel pantolonlar ya da etekler tercih etmenizi öneririz. Ayrıca yüksek bel pantolonları boru paça olarak da tercih edebilirsiniz.

Basenli kadınlar hangi tür pantolon giymeli?

Basenli Kadınlar Nasıl Pantolon Giyinmeli? Tercihlerinizi düşük bel ve yüksek bel pantolonlar yerine, orta boy bele sahip pantolon modellerinden yana kullanın. Şalvar türü pantolonlar kullanmayın. Yüksek bel pantolonlar belinizi sıkacağı için baseninizin ortaya çıkmasını sağlayarak armut gibi görünmenizi sağlayacaktır.

Mom jean hangi vücut tipine uygun?

Her ne kadar ‘anne kotu’ olarak isimlendirilse de mom jean ‘leri her yaştan kadın giyebilir. Eğer göbeğinizi saklamak istiyorsanız mom jean pantolonlar, bedeninizi sımsıkı saran pantolonlardan daha doğru bir tercih olacaktır. Zayıf bir vücuda sahipseniz zaten muhtemelen bütün mom jean modelleri yakışacaktır.

Armut tipi hangi pantolon giymeli?

Armut vücut tipi Armut vücut tipine sahipseniz sizin için en doğru pantolon seçimi boru paça ve koyu renk olanlar olacaktır. Yüksek bel pantolonlar da kalçaları geniş göstereceği için düşük bel tercih edebilirsiniz.

You might be interested:  Kot Pantolonlar Nasıl Daraltılır?(Soru)

Kısa boylu basenli kadınlar nasıl pantolon giymeli?

Kısa ve bilek hizasında pantolonlar giymek yerine, bileğin altında biten pantolon tercih etmelisiniz. Bu tarz bir pantolon sizin için daha uygun olacak ve daha da uzun görüneceksiniz. Hatta yüksek topuk bir ayakkabı ile, ispanyol paça bir pantolon minyon kadınlar için çok ideal bir seçim olacaktır.

Basenli kadınlar mom jean giymeli mi?

5. Mom Jeans Kimlere Yakışır? İlk olarak söyleyeceğimiz şey basen ve bel sorunu olan bayanların giymemesi gerektiğidir; çünkü bu Mom jeans daha çok ince belli olanlar ve basen sorunu olmayanların kısa bluzlarla giyerek kemerle kombinlendiği bir parçadır.

Bacak boyu kısa olanlar nasıl giyinmeli?

Kısa boyunlular nasıl giyinmeli?

  1. Derin V yakalar giyerek boynunuzun uzun görünmesini sağlayın.
  2. Dik yaka ve yarım balıkçıdan kaçının. Bunları giydiğiniz zaman mutlaka üzerine derin V yakalı ikinci bir parça ya da derin V yaka etkisi yaratacak şekilde bağlanmış uzun bir fularla dengeleyin.

Armut vücut tipli kadınlar nasıl giyinmeli?

Armut tipinde kayık yakalar, asimetrik bluzlar, omuzlarımızı daha geniş gösterecek kesimler, “v” yakalar, üstümüze oturan bluzlar giyebilirler. Altımızda ise pantolon ya da etek olarak daha düz kesimler, boru paçalar, düz kalem etekler bu vücut tip için doğru tercihler olacaktır.

Kum saati vücut tipi nasıl pantolon giymeli?

Kum saati vücut tipi sizin vücut tipinize bir nebze atletik vücut tipine sahipsiniz demektir. Kum saati vücut tipi için hemen hemen bütün pantolon modelleri uygun diyebiliriz. Bol paça pantolon, düşük bel pantolon kum saati vücut tipi için pantolon olarak en doğru seçimdir.

Kilolular hangi pantolon?

Kalçadan aşağı boru gibi inen kot ve kumaş pantolonlar tercih edilmelidir. Boyuna çizgili pantolonlar daha ince göstermektedir. Eğer kişi hem büyük bedene hem de kısa boya sahip ise pantolonun boyu bileğe kadar inmelidir. Dökümlü kumaştan yapılan pantolonlar büyük beden giyinenler için daha çok uygundur.

You might be interested:  27 Beden Kot Hangi Beden?(EN iyi 5 ipucu)

Skinny fit kimlere yakışır?

Basensiz, düz vücut hatlarına sahipseniz Skinny Fit tercih edebilirsiniz. Düz vücut tipinizden hoşnut değilseniz, skinny fit ile kalçalı bir görünüm yakalayabilirsiniz çünkü vücudu saran kalıbıyla alt bacakları daha da ince göstererek kalçayi öne çıkaran bir görünüm yaratır.

Hangi Jean zayıf gösterir?

Zayıf Gösteren Kot Pantolon Modelleri

  • Yüksek Bel Kot Pantolon. Büyük beden kadınların en çok tercih ettiği pantolonlardan biri; yüksek bel pantolonlardır.
  • Boru Paçalı Kot Pantolon.
  • Boyfriend Kot Pantolon.
  • Mom Jeans Pantolon.
  • İspanyol Paça Pantolon.
  • Skinny Jean Pantolon.
  • Vücut Tipine Göre Pantolon.

Bacağı ince olanlar nasıl pantolon giymeli?

Eğer vücudunuzun tipine göre bacaklarınız daha zayıf ise, kalın kumaşlı dar kesime sahip pantolonları tercih edebilirsiniz; ancak bacaklarınıza yapışacak kadar dar olmamalarına özen göstermelisiniz. Slim fit dar paça jean pantolon, normal bel dar kesim dar paça jean pantolon aramanıza uygun pantolonlar olabilir.

Armut tipi vücut neden olur?

Yağ dokusunun vücudun alt bölümlerinde (kalça ve uyluklarda) toplanmasına armut tipi şişmanlık deniyor. Armut vücut şekline sahip insanlar, ağırlıklarının çoğunu deri altı yağ olan vücutlarının alt kısımlarında taşıma eğilimindedir.

Armut tipi vücut nasıl olur?

Armut Vücut Tipinin İdeal Ölçüleri Armut vücut tipine sahip olduğunu vücut ölçülerinden de anlayabilirsin. İdeal vücut şekli olan kum saati vücut tipinin ölçülerinin 90-60-90 olduğunu düşünürsek armut tipi vücut ölçüleri genel olarak şöyledir: Kalça en az 95 ve üzeri, bel en fazla 67-68, göğüsler ise maksimum 88 cm.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *