Basenli Bayanlar Nasıl Kot Pantolon Giymeli?(Çözünme)

Basenli kadınlar hangi model pantolon giymeli?

Geniş basenli kadınlar nasıl pantolon giymeli? Yüksek bel pantolonlar belinizin olduğundan daha ince gözükmesini sağlar bu yüzden yüksek bel pantolonlar ya da etekler tercih etmenizi öneririz. Ayrıca yüksek bel pantolonları boru paça olarak da tercih edebilirsiniz.

Kısa boylu basenli kadınlar nasıl pantolon giymeli?

Kısa ve bilek hizasında pantolonlar giymek yerine, bileğin altında biten pantolon tercih etmelisiniz. Bu tarz bir pantolon sizin için daha uygun olacak ve daha da uzun görüneceksiniz. Hatta yüksek topuk bir ayakkabı ile, ispanyol paça bir pantolon minyon kadınlar için çok ideal bir seçim olacaktır.

Basenli kadınlar mom jean giymeli mi?

5. Mom Jeans Kimlere Yakışır? İlk olarak söyleyeceğimiz şey basen ve bel sorunu olan bayanların giymemesi gerektiğidir; çünkü bu Mom jeans daha çok ince belli olanlar ve basen sorunu olmayanların kısa bluzlarla giyerek kemerle kombinlendiği bir parçadır.

MOM Jean hangi vücut tipine uygun?

Her ne kadar ‘anne kotu’ olarak isimlendirilse de mom jean ‘leri her yaştan kadın giyebilir. Eğer göbeğinizi saklamak istiyorsanız mom jean pantolonlar, bedeninizi sımsıkı saran pantolonlardan daha doğru bir tercih olacaktır. Zayıf bir vücuda sahipseniz zaten muhtemelen bütün mom jean modelleri yakışacaktır.

You might be interested:  Kot Pantolon Nasıl Açılır?(Çözüm bulundu)

Armut tipi vücut nasıl pantolon giymeli?

Armut vücutlular nasıl giyinmeli? – Vücudunuzun alt kısmına dikkat çekecek kıyafetler giymekten kaçınmalısınız. Dar pantolonlar, skinny jeanler yerine daha bol ve düz kesimli pantolonları tercih edebilirsiniz. – Baskılı ya da kargo pantolonlar armut vücut tipine sahip kadınları kilolu ve hantal gösterir.

Armut tipi vücut hangi pantolon?

Armut Vücut Tipine Göre Pantolon Seçimi Kalın ve geniş olan bölgelerin ince kıvrımlı görünmesi için boru paça aynı zamanda koyu renk pantolonlar tercih edilebilir. Armut tip için yüksek bel, boru paça ve düşük bel boru paça modelleri daha çok tercih edilmelidir.

Kum saati vücut tipi nasıl pantolon giymeli?

Kum saati vücut tipi sizin vücut tipinize bir nebze atletik vücut tipine sahipsiniz demektir. Kum saati vücut tipi için hemen hemen bütün pantolon modelleri uygun diyebiliriz. Bol paça pantolon, düşük bel pantolon kum saati vücut tipi için pantolon olarak en doğru seçimdir.

Kısa boyluların pantolon boyu nasıl olmalı?

Kısa Boylular İçin Pantolon Kısa boylu kadınlar için pantolon boyu nasıl olmasını sorusu da pantolon modelinden sonra adlı gelmektedir. Tercih edeceğiniz pantolon boyu kesinlikle bileğin altında olmalıdır. Kısa pantolonlar ile bacak boyunuz olduğundan en az 10 santim daha kısa görünecektir.

Straight jean kimlere yakışır?

Straight Fit Bu kalıp da geniş basenlerinden şikayetçi olanların kurtarıcısı. Çünkü jean alt bacak kısmında daralmıyor, daha düz bir görünüm yaratıyor. Bu fit genelde yüksek bel olmakla birlikte eğer doğru giyilmezse boyu biraz kısa gösterme riski var. Doğru giyilmiş bir Straight Fit.

Jogger pantolon kimlere yakışır?

Her yaştan insana uygun jogger pantolonlar, her türlü kombinlerle uyum sağlamaktadır. Yaz aylarında, günlük olarak rahat kalıplı jogger pantolonlar tercih edilmektedir. Uzaktan bakıldığında eşofmana da benzetilen jogger pantolonlar ile spor ya da şık davetler için uygun kombinler yapılmaktadır.

You might be interested:  Kot Pantolondan Mürekkep Lekesi Nasıl Çıkar?(EN iyi 5 ipucu)

Havuç pantolon kısa boylulara yakışır mı?

Havuç kesim pantolon kısa boylular için modelleri ve basenliler için pantolon modelleri arasında yer almamaktadır. Havuç pantolonun boyu bilekte bittiği için ise kısa boylu bayanların kullanmaması gerekmektedir.

Kilolular hangi pantolon?

Kalçadan aşağı boru gibi inen kot ve kumaş pantolonlar tercih edilmelidir. Boyuna çizgili pantolonlar daha ince göstermektedir. Eğer kişi hem büyük bedene hem de kısa boya sahip ise pantolonun boyu bileğe kadar inmelidir. Dökümlü kumaştan yapılan pantolonlar büyük beden giyinenler için daha çok uygundur.

Elma tipi vücut nasıl pantolon giymeli?

Elma vücut tipi için en uygun pantolon modeli ise dar paça bir jean olacaktır. Öte yandan renkli ve desenli pantolonlar, havuç modeller ve kalın kemerler de size çok yakışacaktır. Pantolonunuzun üstüne giydiğiniz parçanın ise üst bölgenizi daha zayıf gösterecek dökümlü olmasına dikkat edin.

Hangi jean zayıf gösterir?

Zayıf Gösteren Kot Pantolon Modelleri

  • Yüksek Bel Kot Pantolon. Büyük beden kadınların en çok tercih ettiği pantolonlardan biri; yüksek bel pantolonlardır.
  • Boru Paçalı Kot Pantolon.
  • Boyfriend Kot Pantolon.
  • Mom Jeans Pantolon.
  • İspanyol Paça Pantolon.
  • Skinny Jean Pantolon.
  • Vücut Tipine Göre Pantolon.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *