Bacakları Kalın Olanlar Nasıl Kot Giymeli?(Çözünme)

Bacakları kalın olan erkekler nasıl giyinmeli?

Kalın bacaklara sahip bir erkekseniz boyunuza oranla seçenekler ikiye ayrılıyor. Eğer boyunuz uzunsa düşük belli ve dar modellerden kaçınmalısınız. Onun yerine yüksek ya da normal bel yüksekliğine sahip kotları giymekten yana bir tercih yapabilirsiniz. Normal Bel Jean Pantolon size uygun olacaktır.

Ince bacaklar nasıl pantolon giymeli?

Eğer vücudunuzun tipine göre bacaklarınız daha zayıf ise, kalın kumaşlı dar kesime sahip pantolonları tercih edebilirsiniz; ancak bacaklarınıza yapışacak kadar dar olmamalarına özen göstermelisiniz. Slim fit dar paça jean pantolon, normal bel dar kesim dar paça jean pantolon aramanıza uygun pantolonlar olabilir.

Bacaklar nasıl ince görünür?

1- Topuklu ayakkabılarla birlikte giyeceğiniz uzun bol paça pantolonlar bacaklarınızı ince gösterir. 2- Tek bir renk giyeceğiniz kıyafetler ile daha ince görünürsünüz. 3- Siyah pantolon her zaman daha ince gösterir. 4- Desenli bir kıyafet giyecekseniz küçük desenli kıyafetler olduğunuzdan daha ince görünmenizi sağlar.

Kısa boylu ve kalın bacaklı kadınlar nasıl giyinmeli?

İşte kısa bacaklı kadınlar için birkaç stil tüyosu

 1. Yüksek bel pantolonlar. Yüksek bel pantolonlar bacakları her zaman olduğundan daha uzun gösterir.
 2. Mini etekler.
 3. Monokrom stil.
 4. Maksi elbiseler.
 5. Uzun çizgiler.
 6. Nude renk topuklular.
You might be interested:  Kot Pantolon Paça Ölçüsü Nasıl Alınır?(EN iyi 5 ipucu)

Bacakları kısa erkekler nasıl giyinmeli?

Düşük bel pantolonlardan kesinlikle uzak durmalısın. Paçalarını da uzun tutmalı kalın kemer kullanmalı, kemer ve pantolonunun rengini aynı renk tercih etmelisin. Bazen de ayakkabı ve pantolonunu aynı renk kullanabilirsin.

Bacak kalınlaştırmak için ne yapmalı?

Kas yapan vücut geliştirme egzersizleri ile bacak kaslarınızın miktarını artırarak bacaklarınızı kalınlaştırmak mümkündür. Bunun için ayakta dik durun ve ayak parmaklarınızın uçlarında yukarıya doğru kendinizi çekip bırakın. Squash sporu, egzersizi de kas yapımı ve bacakların kalınlaşmasında etkilidir.

Bacak boyu kısa olanlar nasıl pantolon giymeli?

Pantolonlarınızı düşük belden yana değil de yüksel belden yana kullanmanız boyunuzu ekstra uzun gösterebilir. İspanyol paça pantolonlar giydiğinizde, bacak boyunuz yine ince ve uzun olacaktır. Koyu renkli pantolonlar ve ayak bileklerinize kadar uzanan dar jeanler tercih edebilirsiniz.

Uzun bacaklılar nasıl pantolon giymeli?

Düşük bel pantolon kullanın. Düşük bel kot pantolonlar hem mevsimlik hem vücudunuza uygun olacaktır. Ayakkabınızı etek ya da pantolonunuzdan farklı bir renkte seçin. Fazla kalın kemer kullanıp belinizi daha da yukarı çekmek yerine, ince kemer kullanın.

Baseni geniş kadınlar nasıl pantolon giymeli?

Geniş basenli kadınlar nasıl pantolon giymeli? Yüksek bel pantolonlar belinizin olduğundan daha ince gözükmesini sağlar bu yüzden yüksek bel pantolonlar ya da etekler tercih etmenizi öneririz. Ayrıca yüksek bel pantolonları boru paça olarak da tercih edebilirsiniz.

Bacaklar incelir mi?

Bölgesel kilo kaybı çok sık konuşulur ama başarısı yok denecek kadar azdır. Hiçbir uzmanın kalça, basen veya bacak incelten özel bir diyet uygulayarak sizi inceltebileceğini düşünmeyin. Bacaklarınız ve kalçanızdaki incelme yalnızca vücudunuzdaki genel incelmenin bir parçası olabilir.

Bacak inceltmek için ne yapmalı?

Bacak inceltme hareketleri birçok sporda yer alır. Koşu, yürüyüş, pilates, kick boks gibi sporlar bacaklarda sıkılaşma sağlar ve incelme etkisi oluşturur. Her gün kardiyo yapabilir, kondisyon bisikleti veya doğa bisikleti ile çalışabilir, tempolu yürüyüş veya koşuyu tercih edebilirsin.

You might be interested:  Sert Kot Nasıl Yumuşatılır?(Mükemmel cevap)

Bacaklarımdan nasıl kilo verebilirim?

Bacak kaslarını çalıştıran en etkili sporlar arasında koşu, tempolu yürüyüş, yüzme ve aerobik yer alıyor. Özellikle haftada en az dört gün yapılan tempolu koşu ve yürüyüş hem kalori yakmanızı sağlar hem de bacak kaslarınızı sıkılaştırır. Yüzme ise bacak kaslarınızı uzatarak sıkılaşmalarına yardımcı olur.

Kısa bacaklar nasıl giyinmeli?

Bacak boyu kısa olanlar nasıl giyinmeli kısa boylulara özel kombinler

 1. BOYUNA ÇİZGİLİ PANTOLONLAR. Boyuna çizgiler giyeni her zaman daha uzun gösteren bir etkiye sahip.
 2. SİYAH ETEK VE PANTOLONLAR.
 3. İSPANYOL PAÇA PANTOLONLAR.
 4. YÜKSEK BEL PANTOLONLAR.
 5. KALEM ETEKLER.
 6. TEK PARÇA ELBİSELER.
 7. DAR JEAN’LER.
 8. KISA TİŞÖRTLER.

Kısa boylular ne tür pantolon giymeli?

Kısa Boylular İçin Pantolon Kısa boylu kadın pantolon tercihinde yüksek bel jean, yüksek bel kumaş pantolon ve yüksek bel keten pantolon kullanabilirler. Düşük bel pantolon kullanımı hem sağlık açısından zararlı olacaktır, hem de sizi olduğunuzdan çok daha kısa ve basık gösterecektir.

KISA Bacaklilar ne giymeli?

Kısa bacaklı kadınlar elbise tercihlerinde aşırı geniş modelleri tercih etmemeli. Bunun yerine bedene oturan kesinler dizaltı, dizüstü boyların yanı sıra aşırı uzun olmayan etek uzunluklarını da tercih edebilirsiniz. Aşırı uzun ve geniş elbiselerden ise kesinlikle uzak durmalısınız.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *