Açık Renk Kot Üstüne Ne Giyilir?(Soru)

Açık Mavi Kotun Üstüne Ne Giyilir Erkek ⇒ Aynı renk kot pantolon kullanarak spor ve tarz bir görünüm yakalayabilirsiniz. ⇒ Açık mavi kot pantolon üstüne lacivert tişört veya gömlek kullanabilirsiniz. ⇒ Açık mavi dar kesim pantolon üstüne ne giyilir diyenlere ise salaş üst kıyafetleri öneriyoruz.

Açık renk kot pantolonun üstüne ne giyilir?

Açık Renk Kotun Üstüne Ne Giyilir? Buz mavisi kot, açık mavi kot, beyaz kot, vizon rengi kot, ve beji rengi kot gibi açık renk kot pantolonları bordo, siyah, mavi, lacivert ve kırmızının koyu tonlarında üst kombin parçası ile eşleştirmelisiniz.

Açık mavi renk kotun üstüne ne giyilir?

Açık renk mavi erkek kot pantolonunuz ile yapacağınız kombinlerde beyaz, lacivert, kırmızı, bordo, yeşil, krem vb. benzer renkleri stilinizde değerlendirebilirsiniz. Ayrıca koyu renk mavi erkek kot pantolon kombinleriyle ise turkuaz, mor, turuncu ve sarı gibi renkleri stilinizde değerlendirebilirsiniz.

Mavi kotun üstüne hangi renk gider bayan?

Mavi kot kombin bayan için en çok tercih edilen renk buz mavisi, sask mavisi ve bebe mavisidir. Mavinin koyu tonları ile yapılan koyu mavi pantolon kombinlerinde üst kombin parçası açık renklerden seçilirse daha dikkat çekici olacaktır.

You might be interested:  Mürekkep Lekesi Nasıl Çıkar Kot?

Açık gri pantolon üstüne ne renk giyilir erkek?

Gri pantolon üstüne ceket olarak siyah, lacivert, krem ve kahverengi kullanabilirsiniz.

Açık kahverengi pantolonun üzerine hangi renk giyilir?

Açık kahverengi pantolon altına ayakkabı olarak krem, beyaz, taba rengi, gri ve yeşil tonlarında, koyu kahverengi pantolon altına ayakkabı olarak ise lacivert, siyah, bordo, haki yeşil tonlarında ayakkabı tercih edilmelidir.

Buz mavisi pantolonun üstüne ne gider?

Buz mavisi pantolon üstüne en çok yakışan renk lacivert ve koyu mavi tonları olarak karşımıza çıkmaktadır.

Açık mavi pantolon üstüne ne giyilir bayan?

Açık mavi pantolon üstüne açık mavi ile uyumlu renkler doğrultusunda olan sarı, pudra, füme rengi, bordo, kiremit rengi, somon rengi, mor, lacivert, gri koyu n- mavi ve tonlarını kullanarak şık kombinler yapabilirsiniz.

Kot maviye hangi renk gider?

Mavi rengi kırmızı, sarı, beyaz, kahverengi, gri, turuncu ve pembe ile kombinlenebilir. Bu renkler kullanılacak olan mavinin tonuna göre de revize edilerek uyumlu hale getirilmelidir. Tekrar belirtelim; mavinin kullanılacağı kombinasyonlarda yapacağınız seçimleri iki kere düşünmenizde fayda var.

Mavi renge en çok hangi renk yakışır?

Mavi ile uyumlu renkler kırmızı, turuncu, sarı, pembe, mor, siyah, beyaz, gri, krem ve bej gibi renklerdir. Beyaz ceket kombininde bahar aylarında bebek mavisi basic tişörtler tercih edebilirsiniz.

Mavi kotun altına ne renk ayakkabı gider?

Spor kombinlerde mavi kot altına ayakkabı olarak spor ayakkabı tercih edebilisiniz. Mavi kot altına beyaz sneakers (spor ayakkabısı ) kullanabilirsiniz. Mavi kot ofis kombinleri için ise mavi kot üstüne gömlek, mavi kot altına ayakkabı olarak stiletto veya kitten topuk ayakkabı kullanabilirsiniz.

Gri kotun üstüne hangi renk uyumlu?

Siyah sade bir gömlek ile gri pantolonun muhteşem bir uyum yakaladığını bilmeyenler için aktaralım. Alternatifleriniz arasında beyaz gömlek de bulunuyor. Gri pantolonlar ile beyaz gömleklerin de harika bir uyum yakaladığı aşikar. Davetlere katılmak için tercihinizi beyaz gömlekten yana kullanabilirsiniz.

You might be interested:  Nivo Ile Nasıl Kot Verilir?(Soru)

Gri kotun üstüne hangi renk gider?

Gri pantolon altına ayakkabı; Gri kot pantolon ayakkabı kombinlerinde ayakkabı rengi olarak beyaz, siyah ve kahverengi öneriyoruz. Ayakkabı rengi, kemer ile de uyumlu olmalıdır.

Gri pantolon neyle kombinlenir?

Gri pantolon üstüne giyeceğiniz renk alternatiflerinden diğerleri ise somon rengi, nude renk, vizon rengi, krem rengi, bej rengi, ekru renk, kırmızı ve füme rengi ile de gri pantolon kombinleri yapabilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *