Tudors Gömlek Kimin?(Doğru cevap)

Bir çok ünlü markanın kıyasıya yarıştığı gömlek sektöründe yarattığı marka ile bir çıkış yaptıktan sonra kalıcı olmayı başaran TUDORS gömleklerinin sahibi Ayaydın Tekstil Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Ayaydın, kardeşi Recep Ayaydın ile çıktığı yoldaki başarı öyküsünü anlattı.

Yaşar Ayaydın kimdir nerelidir?

Yıldız Teknik’ten mimar olarak mezun olan Trabzonlu Yaşar Ayaydın ‘ın 2012’de tescil ederek pazara giriş yaptığı gömlek ve erkek aksesuvar markası Tudors, bu yıl 5 milyon adet gömlek satışı bekliyor. Markanın şu anda yurtiçinde 170, yurtdışında 13 ülkede 42 mağazası bulunuyor. “Araklı’da doğdum.

Tudors hangi ülkeye ait?

Türk gömlek markası Tudors, Belgrad’da Sırbistan’ın en büyük gömlek markası oldu.

Yaşar Ayaydin kimdir?

Mimar olmasına rağmen moda sektörüne el atıp Tudors markasını yaratarak büyük bir başarı elde eden Yaşar Ayaydın ile markasının kuruluş hikayesini, erkek modasını ve gelecek planlarını konuştuk. Tudors’un yaratıcısı ve CEO’su Yaşar Ayaydın, markayı nasıl kurduğunu ve gelecek planlarını anlattı.

Tudors kaç ülkede var?

RLI’nin sorularını yanıtlayan Ayaydın Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Ayaydın, “4 yıl gibi kısa sürede Türkiye’de 156, yurtdışında 10 farklı ülkede 33 mağazaya ulaştık. Bugün Almanya, Polonya, Irak, Birleşik Arap Emirlikleri, Makedonya, Sırbistan, Kosova, Romanya, Kıbrıs ve Bosna Hersek de mağazalarımız var.

Machka hangi ülkenin markası?

Işıltılı Machka Hikayesi 2004 yılında Ayaydın-Miroglio Grubu tarafından kurulmuştur. Zaten ilk tasarımcı etiketini taşıyan Türkiye’nin lüks giyim markasını aldı. Machka, günümüzde uluslararası ve yerel markalardan biridir ve eşsiz işçilikle yüksek kalitede tasarımlar sunmaktadır.

You might be interested:  Lacivert Pantolonun Üstüne Hangi Renk Gömlek Gider?(Çözülmüş)

Tudors ne markasi?

Tudors, 1998 yılında kurulan Ayaydın Tekstil İnşaat Turizm Tic. San. Lim. Şirketi bünyesindeki giyim markasıdır.

Tudors iade var mı?

Satın aldığınız ürünleri 30 gün içinde istediğiniz Tudors mağazasından iade ederek Tudors mağazalarında ve tudors.com’da kullanabileceğiniz para çek alabilirsiniz.

Tudors hangi kargo ile çalışıyor?

KAGOİST firması ile çalışmaktayız.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *