Germirli Gömlek Kimin?(Mükemmel cevap)

Germirli, 1974 yılında kurulan Gerboy Tekstil Tic. ve San. A.Ş. bünyesinde üretilen erkek giyim ürünleri ve aksesuarları markasıdır.

Germirli sahibi kimdir?

“TEŞVİĞE GÜVENDİK, İFLAS ETTİK” Panger Giyim’in sahibi Germirliler, Kayseri kökenli ünlü bir aile. Hayırsever işadamı rahmetli Kadir Has ve Halit Narin’in akrabaları. Kamuoyu aileyi, 2003 yılında Ali Kamil Germirli ‘nin rekor tazminatlı boşanma davasıyla tanıdı.

Germirli hangi ülkenin malı?

olağanüstü kaliteye sahip nişantaşı merkezli yerli bir gömlek markası. 20 yıllık mazisi varmış, şimdiye kadar neden entry girilmediğine şaşırdım. ben ki kot-tişört takılırım, pek gömlek tercihim değildir; kutusundan çıkarmaya kıyamıyorum. yazlık gömlekleri güzel duran marka.

Germirli nedir?

Germirli Hakkımızda – Germirli. Bizi Mısır pamuğunun, Avusturalya yününün, Orta Asya kaşmirinin, İtalyan kumaşının güncel tasarımlarla usta ellerde şık birer ürüne dönüşmüş hali heyecanlandırıyor. Bu heyecanımızı 1974’ten bu yana ‘farklı olanı’ arayan müşterilerimiz ile paylaşıyoruz.

Kayseri Germir hangi ilçede?

Melikgazi ilçesine 6 km. uzaklıkta vadiler arasında yer almaktadır.

Germir nereye bağlı?

Kayseri´nin Gesi Bağları türküsü kadar Germir Bağları türküsü de meşhurdur. Şimdi ikisi de Melikgazi ilçesinin mahalleleri olan Gesi ve Germir ´deki bu aşk türkülerinden Germir ´de geçeni bir rivayete göre ağanın kızını seven köyün delisinin acıklı hikayesini anlatmaktadır.

Derevenk vadisi nerede?

Kayseri ilinin Talas ilçesinin doğusunda -doğu batı istikametinde- yer alan vadinin ortasında kış ve bahar aylarında ciddi miktarda su taşıyan bir dere akmaktadır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *