Dufy Gömlek Fabrikası Nerede?(EN iyi 5 ipucu)

Dufy nerenin malı?

Dufy, 1953’te kurulan bir gömlek markası. Markanın yaratıcısı Yusuf Bayat. Bayat, Dufy ‘yi geçen yıl Isparta’da üretim yapan Cebeci Süt Ürünleri’ne satmıştı. 6 Haziran’da markanın üretim tesisinin birinci fazını devralan şirket, bir ay sonra da ikinci fazını aldı.

Dufy Türk mü?

Ünlü gömlek markası Dufy sessiz sedasız bir şekilde el değiştirdi. Firmanın kurucusu Yusuf Bayat, sağlık durumu nedeniyle Dufy ‘nin Ümraniye’deki fabrikasını ve 42 mağazasının tamamını isim hakkıyla birlikte elinden çıkardı. 53 yıllık Dufy ‘yi satın alan ise Çinli Vaybo Grubu.

Dufy ne zaman kuruldu?

1964 yılında, küçük bir atölyede ürettiği eşsiz gömleklerle moda yolculuğuna başlayan DUFY, bugün kalıpları değiştiren bakış açısı ve yenilikçi çizgileri ile erkek moda dünyasında yepyeni bir dönemin kapılarını aralıyor.

Duffy kimin?

Aimee Anne Duffy, (d. 23 Haziran 1984), bilinen adıyla Duffy, Grammy Ödülü sahibi Galli şarkıcı ve söz yazarı.

Dufy Gömlek Kaliteli mi?

çok çok kaliteli gömlekleri ve kravatları olan marka. extra slim model gömlekleri mükemmeldir.

Yusuf Bayat Dufy kimdir?

Ülkemizin köklü gömlek üreticisi markalarından biri olup kuruluşu 1964 senesine dayanan Dufy ‘nin kurucusu, ünlü iş insanı Yusuf Bayat yaşamını yitirdi. Bilindiği üzere Bayat, 2000 yılında bir tren kazasında ağır şekilde yara almış, Almanya’da meydana gelen söz konusu kazada 8 kişi hayatını kaybetmişti.

Duffy nereli?

Gallerli müzisyen Duffy, sosyal medyadan yazdığı mesajında başından geçen olayları anlattı. 35 yaşındaki ünlü şarkıcı, “Bunu şimdi paylaşmanın neden doğru bir zaman olduğunu bilmiyorum ama konuşmak heyecan verici ve özgürleştirici” dedi.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *