Comfort Fit Gömlek Ne Demek?(Mükemmel cevap)

Regülar fit ne demek?

Regular fit kıyafetin sıradan, standart kesimi anlamına gelen bir terim olarak karşımıza çıkmaktadır. Regular fit ile slim fit arasındaki en önemli farkı biraz daha bolluk payı verilerek kesilir nitelikte olmasıdır. Bu bolluk ise giysinin içerisinde kişinin daha rahat bir şekilde hareket etmesine olanak sağlar.

Custom Fit ne demek?

Custom fit; tekstil sektöründe slim kesim ile klasik kesim arasını ifade eden özel kesim ürünler için kullanılır.

Amerikan fit ne demek?

Fit, emperyal sistemde ve geleneksel ABD ölçü sistemlerinde kullanılan bir uzunluk birimidir ve bir yardanın 1/3’ünü temsil eder ve on iki inçe bölünür.

Modern fit kalıp ne demek?

Tchibo ” Modern Fit ” hafif daraltılmış bel kısmı, dar sırt ve kol kısmı ile ön plandadır. Normal beden yapısında olanlar için ideal olan ” Modern Fit ” aynı zamanda kullanım rahatlığı sunar.

Standart fit kalıp ne demek?

Regular Fit ne demek diye sorulduğunda en özet anlamıyla standart kalıp denilebilir. Tam ortada yer alan bu kalıp türünde; gömlek, pantolon, sweat T-shirt gibi ürünler aşağıdan yukarı aynı kesimdedir. Ürünler hareket kabiliyetini kısıtlamaz ve gün boyu konfor sağlar.

Rahat kalıp ne demek?

Confort fit kalıp, rahat kalıp demektir. Yani dar kalıp kadar bedeni sarmayan aynı zamanda geniş kalıp kadar da boş durmayan kalıp şeklidir.

You might be interested:  Tudors Gömlek Mağazaları Nerede?(Mükemmel cevap)

Uçakta fit ne demek?

Fit (İngilizce tekili İngilizce: foot (fût), çoğulu İngilizce: feet; kısaltması ft) İngiliz birim sisteminde bir uzunluk ölçüsü birimidir. ′ sembolüyle de gösterilir. 30,48 santimetreye eşittir. Dolayısıyla 1 fit 0,3048 metreye eşit (30,48 cm) hâle geldi.

1 bin fit kaç km?

1 kilometre 3280,84 feet şeklinde kabul edilmektedir. Bu durumda ise 1 feetin değeri de 0.0003048000 km olarak hesaplanmaktadır.

1 feet kaç metre hesaplama?

Yarda, 1958’de tanımlanan ve standart hale getirilen değeriyle 0,9144 metre olarak kabul edilmiştir. Bu sebeple 1 foot ( feet ) 0,3048 metreye eşit olarak kabul edilmiştir. Yapılan matematiksel işlemlerin tümünde 1 foot 30,48 metre, 1 metre 3,28 fit olarak kabul edilmiştir.

Modern slim fit ne demek?

Vücudu sara kıyafetler slim fit olarak adlandırılmaktadır. Bu ifade aslında dar kalıp anlamına gelir. Bu tarz kıyafetlerde kol, basen, kalça, bacak ve bel kısımları kıyafet ile sarılmaktadır.

Rahat kesim nedir?

Rahat Kesim Konforlu Kullanım Sunar Regular fit kıyafetlerde belirli bir ölçüde bolluk bırakılarak kesilir. Giysilerinizin vücudunuzda rahat bir şekilde hareket etmenizi sağlar.

Relax fit ne demek?

Hareket için yeterince yer bırakan ve bol, rahat bir silüet oluşturan düz ve rahat kesim.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *