Bisse Gömlek Kimin?

ARTVİNLİ Mustafa ve ağabeyi İbrahim Kefeli’nin 1976’da İstanbul’da kurdukları atöyle ile başlayan Bisse‘nin hikayesine 40’ıncı yılında yeni bir marka daha katılıyor. Mustafa Kefeli, 18-30 yaş arası gençler için B76 markasıyla koleksiyon üretmeye ve satmaya başladı. “1961 Artvin doğumluyum.

Mustafa Kefeli aslen nereli?

Mustafa Kefeli 1961 Artvin doğumlu.

Bisse Türk markası mı?

İhraç edilen ilk Türk markası olarak Avrupa’dan Amerika’ya, Afrika’dan Asya’ya kadar uluslararası pazarda da söz sahibi olan BİSSE, ülkesinde yakaladığı başarıyı tüm dünya pazarlarına ulaştıran ve dünyadaki önemli fuarlarda yine “dünyaca ünlü firmalarla birlikte yer alan ilk Türk markası olması” oldu.

Bisse kurucusu kimdir?

Bisse ‘nin hikayesi 1976 yılında Artvin Yusufeli’den İstanbul’a gelen Mustafa Kefeli’nin önce bir atölyede çalışması ile başlar. 1976 yılında İstanbul Vefa’da tutulan 60 m2’lik dükkan ve iki küçük makine ile iki kardeşin fason gömlek üretimine başlaması Bisse için atılan ilk temel oldu.

Bisse Group kimin?

Mustafa ve İbrahim Kefeli kardeşlerin temellerini attığı Bisse, bugün erkek giyim pazarının önemli markalarından biri haline geldi. Yaklaşık iki yıl önce şirketin ikinci kuşak temsilcisi Onur Kefeli’nin yönetimde aktif olarak olarak rol almaya başlamasıyla hız kazanan şirket, 2021’de atağa kalkmaya hazırlanıyor.

Kefeli ailesi nereli?

KEFELİ ya da KEFELİ ‘LER, Karadeniz Bölgesinin en büyük ailesidir. 16 yüzyılda Osmanlı İmparatorluğu’nun Kırım vilayeti’nin Kefe şehrinden (günümüzdeki adı Feodosia) Karadeniz bölgesine göç etmiş ve genel olarak Trabzon ili ve çevre illere yerleşmişlerdir.

You might be interested:  Lacivert Pantolonun Üstüne Hangi Renk Gömlek Gider?(Çözülmüş)

Mustafa Kefeli eşi kimdir?

Bisse Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kefeli ve eşi Asiye Kefeli, Bodrum Agora’da verdikleri akşam yemeğiyle dostlarını ağırladı.

Dufy nerenin malı?

Dufy, 1953’te kurulan bir gömlek markası. Markanın yaratıcısı Yusuf Bayat. Bayat, Dufy ‘yi geçen yıl Isparta’da üretim yapan Cebeci Süt Ürünleri’ne satmıştı. 6 Haziran’da markanın üretim tesisinin birinci fazını devralan şirket, bir ay sonra da ikinci fazını aldı.

Bisse açılımı nedir?

Bisse ‘nin anlamı ne? Birlikte İlkemiz Sanatla Sanayiye Erişmek. Biz sanatla sanayiyi birleştirdik. Bisse de bu sloganın baş harflerinin bir araya gelmesinden oluştu.

Kefeli Giyim kimin?

2007 yılında ağabeyi İbrahim Kefeli ‘den 13 mağazayla devaraldığı Bisse’yi erkek gömleği markasından çıkarıp 70 mağaza ve 357 corner’lı (bayi) bir erkek giyim markası haline getiren Mustafa Kefeli, Bisse’nin 40’ıncı yaşını kutladığı bu yıl iki yeni işe daha giriyor.

Bisse Genel Müdürü kim?

Türkiye’nin hazır giyimdeki markası BİSSE ‘nin genel müdürlük görevine, sektörün deneyimli isimlerinden Mehmet Berke atandı.

Ahmet Onur Kefeli kimdir?

İşadamı Mustafa Kefeli ‘nin oğlu Ahmet Onur Kefeli, hayatını Cansu Pişirgen’le birleştirdi. BISSE Giyim Pazarlama Grup Başkanı Ahmet Onur Kefeli ile Pişirgen Makineleri’nin sahibi Mersinli işadamı Özcan Pişirgen’in kızı Cansu Pişirgen, İstanbul WOW Otel’de düzenlenen muhteşem bir düğün töreniyle evlendi.

Asiye Kefeli kimdir?

1966 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 1988 yılında evlenerek yeniden İstanbul’a yerleşmiştir. BİSSE’de mağazalar koordinatörlüğü; satış ve perakende bölüm başkanlığı görevlerini üstlenen Asiye Kefeli aynı zamanda Bisse Yönetim Kurulu Başkan Vekili’dir.

Ibrahim Kefeli nereli?

1949, Artvin doğumluyum. Evliyim, iki kız çocuğum var. İstanbula 1962 yılında geldim. 1967 yılında tatlı bir tesadüf eseri şimdiki işimle tanıştım.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *