Zümrüt Yeşili Elbise Altına Hangi Renk Ayakkabı?(Çözülmüş)

başlıklı yazımızda şık abiye detayları verilmiştir. Zümrüt yeşili yazlık bir elbise giyecekseniz saman sarısı ve ekru kullanabilirsiniz. Zümrüt yeşili bir abiye kullanacaksanız dore ilk seçiminiz olmalı. Açık havada düzenlenen bir davette iseniz krem renginde bir ayakkabı da kullanabilirsiniz.

Petrol yeşili elbise altına ne renk ayakkabı?

Petrol Yeşili Elbise Altına Hangi Renk Ayakkabı İşte; Petrol Yeşiline Yakışan Renkler denildiğinde; Siyah. Pudra. Magenta rengi.

Yeşil elbiseye ne renk küpe?

⇒ Parlak renkli elbise modelleri için ise mat renklerde taşları olan küpeler tercih etmelisiniz. ⇒ Desenli yeşil elbise modelleri için küpe seçiminiz ise elbise deseninde bulunan minimum renkten düz bir küpe şeklinde olmalıdır.

Fıstık yeşili elbiseye ne renk ayakkabı?

(özellikle fıstık yeşili tesettür abiye modelinde siyah şal ile veya siyah işlemeli fıstık yeşili abiye elbise ile siyah ayakkabı kullanılabilir.

Petrol yeşili mı petrol mavisi mi?

Yeşilin bir tonu olan petrol yeşilini elde ederken mavi, sarı ve az siyah kullanılır. Mavi ile sarıyı iyice karıştırdıktan sonra üstüne de az siyah boya döküp elde edebiliriz.Eğer koyu bir petrol yeşili elde etmek istiyorsak eklenen siyah artırılabilir.

You might be interested:  Kısa Boylu Kilolu Kadınlar Nasıl Elbise Giymeli?(EN iyi 5 ipucu)

Petrol mavisi ile hangi renk uyar?

Krem rengi, bej ya da kırık beyaz, saman rengi, kiremit rengi, hardal sarısı ve bal rengi petrol mavisi koltuk rengi ile tam bir uyum sağlayan başlıca renklerdendir.

Ten rengi elbiseye ne renk ayakkabı gider?

Çünkü birçok krem rengi elbise modelleri ile siyah ayakkabı çok da uyum sağlamaktadır. Krem rengi spor elbise kombinleri için krem rengi spor elbise altına ayakkabı olarak beyaz, gül kurusu, ten rengi, nude renk, kırmızı, mavi, fuşya ve vizon rengi spor ayakkabı kullanabilirsiniz.

Fıstık yeşili hangi renk gider?

Fıstık Yeşili Hangi Renkle Uyar

 • Beyaz.
 • Lacivert.
 • Siyah.
 • Bordo.
 • Krem.
 • Bej.
 • Haki yeşili.
 • Nude renk.

Yeşil elbise üzerine hangi renk şal?

Su Yeşili Elbiseye Hangi Renk Şal – Mint Yeşili Elbiseye Hangi Renk Şal. Açık yeşil elbise üzerine şal belirlemek daha kolaydır. Yeşil elbisenin üstüne hangi renk şal gider sorusunda en kolay cevaplar açık yeşil tonlarında verilir. Fuşya gibi renklerde şal kullanabilirsiniz.

Yeşil abiye altına ne renk ayakkabı giyilir?

Su yeşili elbisenin altına en çok yakışan ayakkabı renklerinden bir diğeri de gümüş rengi ve gri ayakkabılardır.

Yeşil gömleğin altına hangi renk ayakkabı?

Uyumlu renkler arasında olan siyah, kahverengi ve tonlarında pantolonlar tercih edilebilirken ayakkabı olarakta kombin ile uyum içerisinde siyah, kahverengi ve lacivert tonlarında ayakkabılar tercih edilebilir. Yeşil gömlek altına hangi renk pantolon giyilir?

Koyu yeşile ne renk gider?

Koyu yeşil ile uyumlu renkler ise; gümüş rengi, nüde, somon rengi, siyah, beyaz, pudra, gri ve sarıdır.

Petrol mavisi var mı?

Hem mavinin soğukluğuna hem de yeşilin sıcaklığına sahip, içinde gri de bulunan ve hemen her ortama uyabilecek bir renk olan petrol mavisi, özellikle koyu sarı, hardal rengi, yeşilin açık ve parlak tonlarıyla harika bir uyum yakalıyor. Petrol mavisine ‘huzura davetiye’ de diyebiliriz.

You might be interested:  Saks Mavisi Elbise Üzerine Hangi Renk Şal Gider?

Mint yeşili ne demek?

Mint yeşili, ilk kez 1920 yılında İngiltere’de bir renk adı olarak kullanılan, #98FB98 hex kodlu soluk, soğuk tonlu bir yeşildir. Adını aldığı nane bitkisi kadar hafif ve taze olan mint yeşili, yeşilin açık bir tonudur. Mint yeşilinin yarattığı etki; ferah, aydınlık ve huzurlu olarak tanımlanabilir.

Yeşil tonları nelerdir?

İşte yaşam alanlarında örnek kullanımlarıyla birbirinden taze ve popüler yeşil tonları

 • Kuşkonmaz yeşili. (Motik / homify.com.tr)
 • Ördek yeşili. (Bodrum Femaş Mobilya / homify.com.tr)
 • Çay yeşili. (Prestigious Textiles / homify.com.tr)
 • Pastel yeşil.
 • Fıstık yeşili.
 • Tropikal orman yeşili.
 • Avcı yeşili.
 • Zümrüt yeşili.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *