Payetli Elbise Nasıl Kombinlenir?(EN iyi 5 ipucu)

Payetli elbiseye nasıl takı takılır?

Daha küçük, daha az gösterişli ve zarif kolyeler, daha şık ve sade modellerdeki küpeler, daha ince bileklikler, daha küçük yapıdaki yüzükler payetli elbise modellerini daha doğru tamamlayacaktır.

Payetli elbiseye nasıl çanta?

Eğer payetli bir elbise giyecekseniz çanta seçiminizi çok önemli. Payet zaten oldukça gösterişli ve ışıltılı bir kumaş olduğu için çantanızın daha sade ve mat tonlarda olması gerekir. Eğer elbisenizin kumaşı payetli dore bir elbise ise bu tarza yakışan en çanta renkleri siyah, krem tonlarıdır.

Pudra payetli elbise altına nasıl ayakkabı giyilir?

Pudra elbise altına ayakkabı seçerken pudra ile uyumlu renklerden seçim yapmak gerekmektedir. pudraya yakışan renklerden olan siyah, lacivert, gri, vizon rengi, nude renk, ekru renk, somon rengi, gül kurusu ve gold ayakkabı kombini yapabilirsiniz.

Payet nedir moda?

Payet, genellikle giysilere işlenen pırıltılı ve küçük pula verilen isimdir. En çok giysilerin üzerine işlenerek küçük ve parıltılı pullara payet denir. Pul payet her çeşit deseni yapılabilir. Dekoratif amaçlı yastıklar, örtüler, gelinlik, abiye, fantezi giyim gibi birçok farklı alanda tercih edilmektedir.

Simli elbisenin altına nasıl ayakkabı giyilir?

Simli elbise ayakkabı kombinlerinde ayakkabı rengi olarak en sık tercih edilen renk hiç şüphesiz siyah ve gridir. Gri rugan ayakkabı, gri metalik ayakkabı, gri süet ayakkabı ve gri mat deri ayakkabı ile mükemmel simli elbise kombinleri yapabilirsiniz.

You might be interested:  Haki Yeşil Elbise Üzerine Hangi Renk Eşarp?(EN iyi 5 ipucu)

Siyah elbiseye ne renk takı takılır?

Beyaz renkli takılar siyah elbiselerle kombin için en uygun renge sahip olan takılardır. Özellikle sade siyah elbiselerde beyaz renkli zincire sahip kolyeler, küpeler ve bileklikler elbisenin hareket kazanmasına yardımcı olur.

Siyah abiyeye hangi renk çanta?

Çanta İçin Karar Alanı Geniş Şaşaalı organizasyonlarda siyah abiyeleri, koyu renkli çantaların yanı sıra, parlak ve canlı renkli alternatiflerle de tamamlayabilirsiniz.

Kırmızı abiyeye hangi renk çanta?

Kırmızı elbiseye çanta seçimi olarak da nude tonlarını seçebilirsiniz. Kırmızı elbise altına ayakkabı rengi ile çanta rengi uyumu kesinlikle uyumlu olmalıdır.

Siyah uzun elbisenin altına ne renk ayakkabı giyilir?

Siyah elbise altına kırmızı, turuncu, sarı gibi canlı renklerde ayakkabılar tercih edebilirsiniz. Çanta ve ayakkabı kombini yaparak düz siyah elbiseyi farklı tarzlara dönüştürebilmeniz mümkün. Her ortama uyum sağlayan siyah elbiseleri, farklı stillere ait parçalar ile tamamlayabilirsiniz. 5

Pudra rengi elbise nasıl kombinlenir?

Pudra renk elbise kombinleri için ilk aklıma gelen renk krem ve beyazdır. Pudra elbisenin üstüne hangi renk şal gider sorusuna cevap olarak beyaz veya krem şal kullanırsanız zarafetinizin üzerine güller serpiştirirsiniz diyebilirim:) Pudra pembesi ile krem çok iyi kaynaşan ve uyum sağlayan bir renktir.

Pudra pembesi abiye altına ne renk ayakkabı?

Pembe Ayakkabı Kombinleri Pembe elbise ile ton sür ton kombin yapıyorsanız kullandığınız pembe elbiseye ayakkabı olarak 1-2 renk tonu koyu veya açık renk ayakkabı seçebilirsiniz. Örneğin, Pudra pembesi elbise altına toz pembe ayakkabı, tozpembe elbise altına ayakkabı olarak şeker pembe ayakkabı kullanabilirsiniz.

Toz pembe elbisenin altına ne renk ayakkabı giyilir?

Pembe renge sahip tesettür elbisenin altına en uyumlu ayakkabı rengi ise; ekru, beyaz, krem, bej, altın ve gümüş renkleridir.

You might be interested:  Skater Elbise Ne Demek?(Doğru cevap)

Pul payet elbise nedir?

En çok giysilerin üzerine işlenerek küçük ve parıltılı pullara payet denir. Renkli plastik pullar veya şeffaf şekilde kullanılır. Pul payet her çeşit deseni yapılabilir. Dekoratif amaçlı yastıklar, örtüler, gelinlik, abiye, fantezi giyim gibi birçok farklı alanda tercih edilmektedir.

Payet kumaş esnek mı?

Çoğunlukla yumuşak ve esnek bir dokuya sahip olan payetli kumaş, kutlamalarda dans etme kabiliyetinizi kısıtlamak. Aksine daha çok parlamanızı sağlar.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *