Mürdüm Elbise Ile Ne Renk Ayakkabı Giyilir?(Çözünme)

Mürdüm Rengi Elbiseye Hangi Renk Ayakkabı Mürdüm rengi elbiseye ayakkabı kullanarak kombini yumuşatmanız mümkündür. Mürdüm rengi abiye elbiseler ve mürdüm rengi elbise altına siyah, gümüş, pembe, krem, altın rengi, ten rengi, ekru, somon renklerinde ayakkabı kullanabilirsiniz.

Mürdüm rengi ile hangi renk uyumlu?

Mürdüm Rengi İle Uyumlu Renkler

 • Pudra.
 • Somon rengi.
 • Vizon rengi.
 • Bej rengi.
 • Nude renk.
 • Ekru renk.

Mürdüm elbise üzerine hangi renk şal?

Mürdüm rengi abiye üstüne şal olarak tercih edebileceğiniz diğer renkler ise dore, ekru, krem, pudra ve somon rengi olarak karşımıza çıkmaktadır. Mürdüm rengi elbise şal kombini ofis kombininiz olacaksa krem, ekru, bej, yağ yeşili, çimen yeşili ve somon rengini kullanabilirsiniz.

Lavanta rengi elbisenin altına ne renk ayakkabı gider?

Özel bir davet için gösterişli lila elbise altına nude, gümüş renkli, dore, siyah, krem rengi, ve bej rengi ayakkabı kullanmanız gerekmektedir.

Mor etek altına hangi ayakkabı giyilir?

Mor elbiseye hangi renk ayakkabı sorusunun bir diğer cevabı da siyah ayakkabı siyah çanta kombini olarak karşımıza çıkmaktadır. Aynı şekilde mor lacivert uyumu ile mor elbiseye ayakkabı olarak lacivert çanta ve ayakkabı kullanılabilir.

You might be interested:  Fitilli Elbise Ne Demek?(Doğru cevap)

Mürdüm rengi nasıl olur?

mor rengin siyah ve kırmızı ile karıştırılmış bir tonudur.

Mürdüm hangi rengin bir tonudur?

Mürdüm mor renklerin tonlarından birisidir. İsmini mürdüm eriğinin sahip olduğu renkten almıştır. Son derece şık ve modern yansımalara sahip bir renktir. Bordo ile mor rengin karışımı bir alt tona sahiptir.

Mürdüm abiyeye hangi renk şal?

Mürdüm rengi abiyeye hangi renk şal olur? Mürdüm elbise için krem tonları çok zarif bir seçenek oluştururken açık gri, yeşil tonları, uçuk pembeler, uçuk maviler, siyah ve beyaz rengi gayet hoş duruyor.

Mor renk elbiseye ne renk şal?

Mor abiyeye şal olarak dore, siyah, lacivert, lame ve gümüş rengi şal kombinleri yapabilirsiniz. Mor abiye elbise üstüne şal olarak mor renk uyumu doğrultusunda seçimler yapmalısınız. Bunu yaparken de ten rengi şal uyumuna mutlaka dikkat etmelisiniz. Mor abiye üstüne mor şal kombinleri de sıklıkla kullanılmaktadır.

Mürdüm rengi koltuğa hangi renk halı?

Mürdüm koltuk takımlarını; bej, krem, hardal sarısı, turuncu, altın sarısı, beyaz, gök mavisi gibi renkleri bulunan nötr renkli tonlara sahip halıyla kullanmak doğru olabilir.

Lilanın altına ne renk gider?

Lila rengi abiye altına, lila pantolon altına, lila etek altına gri ayakkabı kullanabilirsiniz. Sade kombinlerde mat gri çok daha doğru bir tercih olacaktır.

Lila elbiseye hangi renk?

Lila rengi elbiseye hangi renk şal gider? Lila elbise şal kombinleri sırasında günlük elbise modelleri ile krem, beyaz, pudra, mürdüm rengi, mor siyah şal kombinleri yapabilirsiniz.

Mor elbise nasıl kombinlenir?

Mor İle Uyumlu Renkler

 1. Altın sarısı
 2. Toz pembe.
 3. Siyah.
 4. Pudra pembesi ( mor ve pudra uyumu en çok tercih edilen ve en çok yakıştırılan renktir)
 5. Bordo.
 6. Yağ yeşili.
 7. Gri.
 8. Beyaz.
You might be interested:  Kahve Lekesi Nasıl Çıkar Elbise?(Çözüm bulundu)

Mor ayakkabı ile ne giyilir?

Mor ayakkabılar, siyah ve beyaz gibi nötr kıyafetler ile eşleştirildiğinde canlı rengi ön plana çıkar. Mavi ve pembe ile uyum sağlar.

Kahverengi elbise altına ne renk ayakkabı giyilir?

Günlük kahverengi elbise kombin için en ideal seçim beyaz, bordo, siyah, gri, pudra, kiremit renklerinde ayakkabı modelleridir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *