Mor Elbise Nasıl Kombinlenir?(Doğru cevap)

Mor renk elbise kombinleri yaparken en önemli detay ayakkabı rengidir. Mor elbise altına ayakkabı belirlerken elbise ile birlikte kullanacağınız çanta, fular, şal, fular gibi aksesuarlara da dikkat etmelisiniz. Mürdüm rengi abiye elbise altına krem, ten rengi, bej, pudra ve gri ayakkabı daha şık olacaktır.

Mor elbise ile ne renk ayakkabı giyilir?

Mor abiye altına ayakkabı olarak gold ince topuklu ayakkabı kullanabilirsiniz. Mor elbiseye hangi renk ayakkabı sorusunun bir diğer cevabı da siyah ayakkabı siyah çanta kombini olarak karşımıza çıkmaktadır. Aynı şekilde mor lacivert uyumu ile mor elbiseye ayakkabı olarak lacivert çanta ve ayakkabı kullanılabilir.

Mor renge hangi renk yakışır?

Mor abiyeye şal olarak dore, siyah, lacivert, lame ve gümüş rengi şal kombinleri yapabilirsiniz. Mor abiye elbise üstüne şal olarak mor renk uyumu doğrultusunda seçimler yapmalısınız. Bunu yaparken de ten rengi şal uyumuna mutlaka dikkat etmelisiniz. Mor abiye üstüne mor şal kombinleri de sıklıkla kullanılmaktadır.

Mor renk üstüne ne giyilir?

Mor yazlık kombinler için soft ve açık renkler, mor kışlık kombinler için ise mat ve koyu renkler kullanılmalıdır. Morla kombin renkler içinde en sık kullanılan renkler beyaz, sarı, krem rengi, bej rengi, siyah, mürdüm rengi, lila rengi, kemik rengi, siyah gelmektedir.

You might be interested:  Pileli Elbise Nasıl Ütülenir?(Çözüm bulundu)

Lila elbise nasıl kombinlenir?

Lila Rengi İle Uyumlu Renkler

 1. Mor.
 2. Siyah.
 3. Yeşil.
 4. Beyaz.
 5. Mürdüm.
 6. Taba.
 7. Bordo.
 8. Sarı

Lila elbisenin altına hangi renk ayakkabı olur?

Özel bir davet için gösterişli lila elbise altına nude, gümüş renkli, dore, siyah, krem rengi, ve bej rengi ayakkabı kullanmanız gerekmektedir. Lila elbise altına ayakkabı kombini yaparken lila ayakkabılardan da yararlanabilirsiniz.

Siyah elbisenin altına ne renk ayakkabı giyilir?

Siyah elbise altına kırmızı, turuncu, sarı gibi canlı renklerde ayakkabılar tercih edebilirsiniz. Çanta ve ayakkabı kombini yaparak düz siyah elbiseyi farklı tarzlara dönüştürebilmeniz mümkün. Her ortama uyum sağlayan siyah elbiseleri, farklı stillere ait parçalar ile tamamlayabilirsiniz. 5

Mürdüm rengiyle hangi renk uyar?

Mürdüm Rengi İle Uyumlu Renkler

 • Pudra.
 • Somon rengi.
 • Vizon rengi.
 • Bej rengi.
 • Nude renk.
 • Ekru renk.

Mor rengi nasıl bir renk?

Mor renginin oluşabilmesi için, kırmızı ve mavi renklerine ihtiyaç vardır. Kırmızı veya mavi renginin olmadığı düşünüldüğünde, mor renginin oluşması mümkün değildir. Kırmızı ve mavi rengi karıştırılarak mor rengi elde ediliyor.

Lila rengine hangi renk yakışır?

Lila rengine en çok yakışan renkler altın, gümüş, beyaz, krem, kahve ve siyah renkleridir. Elbise, şal, etek, çanta, ayakkabı ve üstlerle kullanacağınız bu renk ile modayı yakından takip ettiğinizi gösterebilirsiniz.

Siyah ile hangi renk uyar?

Ayrıca siyah renkle uyumlu olan renkleri sayacak olursak, kırmızı, mavi, beyaz, sarı, yeşil, bordo, gri, turkuaz, bej ve siyah renkleri ilk sırada gelmektedir.

Siyah eşofman üstüne ne giyilir?

Eşofman Üstüne Ne Giyilir? Eşofman altının üzerine gideceğiniz ortama göre üstler seçerek tarz kombinler yapabilirsiniz. Eşofman üstüne crop üst, crop kazak, crop atlet, crop sweatshirt, basic tişört üstüne gömlek kullanarak dikkat çekici ve etkili kombinler yapabilirsiniz.

You might be interested:  Ruyada Kirmizi Elbise Giymek Ne Demek?(Doğru cevap)

Lila rengi hangi renklerden oluşur?

Lila nasıl yaparım. Mor renge beyaz rengi karıştırabilirsiniz.

Lilaya hangi renk şal gider?

Lila rengi elbiseye hangi renk şal gider? Lila elbise şal kombinleri sırasında günlük elbise modelleri ile krem, beyaz, pudra, mürdüm rengi, mor siyah şal kombinleri yapabilirsiniz.

Lila rengi ne anlama gelir?

Lila rengi doğadaki leylak çiçeğinin rengidir. Lila ya da leylak (lilac), yumuşak, soluk bir mor tonudur.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *