Mor Elbise Ile Ne Renk Ayakkabı Giyilir?(Soru)

Mor abiye altına ayakkabı olarak gold ince topuklu ayakkabı kullanabilirsiniz. Mor elbiseye hangi renk ayakkabı sorusunun bir diğer cevabı da siyah ayakkabı siyah çanta kombini olarak karşımıza çıkmaktadır. Aynı şekilde mor lacivert uyumu ile mor elbiseye ayakkabı olarak lacivert çanta ve ayakkabı kullanılabilir.

Mürdüm elbise ile ne renk ayakkabı giyilir?

Mürdüm abiye altına ne renk ayakkabı sorusunda ise en doğru cevap ten rengi, siyah, vizon rengi, nude renk, ekru renk olarak karşımıza çıkmaktadır.

Mor elbise neyle kombinlenir?

Mürdüm rengi abiye elbise altına krem, ten rengi, bej, pudra ve gri ayakkabı daha şık olacaktır. Mor günlük elbise modelleri ile ise en çok tercih edilen renk beyaz ve krem olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle spor elbise modelleri ile beyaz spor ayakkabı cool görünüm sağlayacaktır.

Lila elbisenin altına hangi renk ayakkabı olur?

Özel bir davet için gösterişli lila elbise altına nude, gümüş renkli, dore, siyah, krem rengi, ve bej rengi ayakkabı kullanmanız gerekmektedir. Lila elbise altına ayakkabı kombini yaparken lila ayakkabılardan da yararlanabilirsiniz.

Kahverengi elbise altına ne renk ayakkabı giyilir?

Günlük kahverengi elbise kombin için en ideal seçim beyaz, bordo, siyah, gri, pudra, kiremit renklerinde ayakkabı modelleridir.

You might be interested:  Siyah Elbise Üzerine Ne Renk Eşarp?(Çözünme)

Mürdüm rengi ile hangi renk uyumlu?

Mürdüm Rengi İle Uyumlu Renkler

 • Pudra.
 • Somon rengi.
 • Vizon rengi.
 • Bej rengi.
 • Nude renk.
 • Ekru renk.

Koyu mor elbisenin altına ne renk ayakkabı giyilir?

Mor abiye altına ayakkabı olarak gold ince topuklu ayakkabı kullanabilirsiniz. Mor elbiseye hangi renk ayakkabı sorusunun bir diğer cevabı da siyah ayakkabı siyah çanta kombini olarak karşımıza çıkmaktadır. Aynı şekilde mor lacivert uyumu ile mor elbiseye ayakkabı olarak lacivert çanta ve ayakkabı kullanılabilir.

Morla hangi renk Kombinlenir?

Mor, ikincil renklerden biridir. Kırmızı ve mavinin karışımı ile oluşan renklerden biri olan mor renk; bordo, mürdüm, lila gibi farklı tonlara sahiptir. Mor ile uyumlu renkler ise gri, beyaz, lila, sarı ve kahverengidir.

Mor elbisenin üzerine hangi renk şal olur?

Mor abiyeye şal olarak dore, siyah, lacivert, lame ve gümüş rengi şal kombinleri yapabilirsiniz. Mor abiye elbise üstüne şal olarak mor renk uyumu doğrultusunda seçimler yapmalısınız. Bunu yaparken de ten rengi şal uyumuna mutlaka dikkat etmelisiniz. Mor abiye üstüne mor şal kombinleri de sıklıkla kullanılmaktadır.

Lila elbise nasıl kombinlenir?

Lila Rengi İle Uyumlu Renkler

 1. Mor.
 2. Siyah.
 3. Yeşil.
 4. Beyaz.
 5. Mürdüm.
 6. Taba.
 7. Bordo.
 8. Sarı

Kahverengi elbise nasil kombinlenir?

Turkuaz, krem rengi, pembe, yeşil ve bej renkleri ile kahverengi eşsiz uyumu yakalayabilecek renklerdir.

Tarçın rengine hangi renk yakışır?

Tarçın renginin en fazla yakıştığı renkler; beyaz, siyah, krem rengi, küf rengi ve taba rengidir. Öte yandan kot rengiyle de tarçın çok yakışan iki renk. Yaz – kış giydiğimiz kot pantolonlarla tarçın bluzları, tunikleri, yelekleri ve uzun hırkaları kombin yapabilirsiniz.

Kiremit rengi elbisenin altına hangi renk ayakkabı?

Kiremit rengi abiye kombinlerinde kiremit rengi abiye altına ayakkabı olarak dore, gümüş rengi, gri, pudra rengi, kemik rengi, bej rengi, ekru renk ve kiremit rengi ayakkabı kullanabilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *