Mavi Elbise Üzerine Hangi Renk Eşarp?

Saks mavisi günlük elbise kombinlerinde saks mavisi elbise üzerine eşarp veya şal kullanırken ten renginizle uyumu dikkate almalısınız. Saks rengi ofis elbise kombinlerinde ise gri, siyah, krem, bebe mavisi ve buz mavisi şal veya eşarp kullanabilirsiniz.

Mavi renge hangi renk yakışır?

Mavi rengi kırmızı, sarı, beyaz, kahverengi, gri, turuncu ve pembe ile kombinlenebilir. Bu renkler kullanılacak olan mavinin tonuna göre de revize edilerek uyumlu hale getirilmelidir. Tekrar belirtelim; mavinin kullanılacağı kombinasyonlarda yapacağınız seçimleri iki kere düşünmenizde fayda var.

Mavi Tunigin altina ne renk pantolon giyilir?

Saks mavisi renk uyumu; Saks mavisi tunik pantolon kombinleri için en sık tercih edilen pantolon renkleri beyaz, ekru, vizon rengi, nude renk, somon rengi, pudra rengi, mercan rengi, krem rengi, bej, kahverengi ve tonları, lacivert ve tonları, açık mavi kullanılarak dikkat çekici ve cool saks mavisi tunik kombinleri

Lacivert elbisenin üzerine hangi renk şal olur?

Pudra olarak karşımıza çıkmaktadır.

Mavi renge hangi renk şal?

Açık mavi elbise üstüne şal belirlerken daha çok lacivert, siyah, fuşya, koyu mavi, bordo gibi renklerde şal kullanırken koyu mavi elbise üstüne şal belirlerken ise pudra, dore, beyaz, krem, lame, somon, mercan rengi, bej, fuşya, koyu yeşil gibi renkleri kullanabilirsiniz.

You might be interested:  Balık Etli Bayanlar Nasıl Elbise Giymeli?(EN iyi 5 ipucu)

Deniz mavisine hangi renk uyar?

Eğer mavinin yanına hangi rengi yakıştırırım diyorsanız; “yeşil, beyaz, siyah, mor, krem, turkuaz, ten rengi ve toz pembe” renklerini seçmeniz doğru bir seçim olacaktır.

Mavi rengi nasıl elde edilir?

– Mavi ve beyaz renklerin karışımından açık mavi elde edilir. – Siyah ile mavi renkler birbirleriyle karıştırıldığında koyu mavi renk oluşur. – Gri ile mavi rengin karışımı sonucu koyu gökyüzü mavisi elde edilir. – Mavi ile çok az miktarda kırmızı renk karışımı ile birlikte lacivert renk elde edilir.

İndigo rengine ne gider?

İndigo Mavisi ve Turuncu İndigo mavisinin çok yakıştığı tonlardan biri de sıcakların en sıcağı, turuncu. Turuncu ve indigo mavisinin kullanıldığı bir dekorda enerji seviyesi her daim yüksek olur.

Saks mavisi ile hangi renk uyar?

Özellikle kıyafetlerde tercih edilen saks mavisi mutlaka krem, pastel sarı tonlarıyla kombinlenmelidir.

Lacivert elbiseye ne renk makyaj yapılır?

Nude tonlarda bir allık ile abartmadan makyajınızı bitirebilirsiniz. Lacivert veya saks mavisi bir kombininizde pembe-leylak, lila-gri, bej-pembe tonlarında bir gözle pembe tonlarında bir ruj kullanabilirsiniz. Gri elbise giydiğinizde ise pembe-lila, pembe-gri-siyah, eflatun tonları bir göz makyajı kullanabilirsiniz.

Lacivert rengi nasıl kombinlenir?

Lacivert ile uyumlu renkler; camgöbeği, sarımsı-yeşil, gri, beyaz, siyah, açık sarı, turuncu ve kırmızıdır.

Siyah beyaz tunik üzerine hangi renk eşarp gider?

Siyah beyaz tesettür kombin yapımında en çok kullanılan şal renkleri mavi, krem, zümrüt yeşili, saks mavisi, kiremit tonları, taba, fuşya, bordo, ekru, kırmızı, lacivert, vizon ve pudra şal olarak karşımıza çıkmaktadır.

Parlement mavisi elbiseye ne renk şal?

Saks mavisi tesettür abiye üzerine şal olarak ise gümüş, siyah, lacivert ve griyi öneriyoruz.

You might be interested:  Mum Dökülen Elbise Nasıl Temizlenir?(Çözülmüş)

Indigo hangi renk oluyor?

Onaltılı renk kodu ile indigo / Çivit rengi renk #4b0082, mavi-mor’ın orta koyu bir tonudur. RGB renk modellemesinde #4b0082; 29.41% kırmızı, 0% yeşil ve 50.98% maviden oluşur.

Indigo mavisi hangi renkle kombinlenir?

Öncelikle şunu belirtmeliyiz indigo mavisi krem ve beyaz renkleri ile inanılmaz uyumludur.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *