Kalçası Geniş Kadınlar Nasıl Elbise Giymeli?(Çözünme)

Geniş kalçalı kadınlarda V yaka elbiseler tercih etmek dikkati yakaya çekerek geniş kalçaları gizlemeye yardımcı olacaktır. Önden Yırtmaç Tercih Edin: Kiloş eteklerde önden derin yırtmaç tercih ederek etek kısmındaki şemsiye görüntüsünden kurtulabilir ve daha ince ve zarif bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Kalçası büyük olanlar nasıl elbise giymeli?

Bol ve salaş etekler sizi ince göstermenin aksine sizi olduğundan daha geniş gösterecektir. Bunun yerine yüksek bel, dar kesim etek ya da pantolon tercih edebilirsiniz. Basen kısmının örten uzun ince tunikler kullanabilir, altlarına tayt yada dar pantolonlar tercih edebilirsiniz.

Geniş kalçalı kadınlar nasıl abiye giymeli?

Şimdi basenli hanımlar uzun abiye seçiminde dikkat etmeleri gereken 5 unsur ve püf noktalarını inceleyeceğiz.

  • Kloş Etekli Abiye Modellerini Tercih Edin.
  • Balık Kuyruğu Etek Modellerinden Uzak Durun.
  • Saten Kumaşlar Yerine Gabardin Kumaşları Tercih Edin.
  • Kalem Etekten Uzak Durun.
  • Desen Yerine Düz Renk Tercih Edin.

Kısa boylu basenli kadınlar nasıl pantolon giymeli?

Kısa ve bilek hizasında pantolonlar giymek yerine, bileğin altında biten pantolon tercih etmelisiniz. Bu tarz bir pantolon sizin için daha uygun olacak ve daha da uzun görüneceksiniz. Hatta yüksek topuk bir ayakkabı ile, ispanyol paça bir pantolon minyon kadınlar için çok ideal bir seçim olacaktır.

You might be interested:  Buğday Tenlilere Hangi Renk Elbise Yakışır?(Çözünme)

Armut vücut tipi nasıl elbise giymeli?

Üste oturan ve altı daha düz kesimli elbiseler, kruvaze elbiseler armut tipli vücutlar için uygundur. Armut tipi vücudu olanlar hangi kıyafetleri giymemelidir? Armut tipli vücudu olanlar, kalın kumaşlı, kalın desenli pantolonlar, pileli etekler,yüksek bel pileli pantolonlar, parlak kumaşlar giyinmemelidirler.

Göbekli bayan nasıl giyinmeli?

Üst bölgeniz iri ve kemikli ise v yaka kıyafetler tercih etmenizde yarar var. Büyük desenlere ve enine çizgilere sahip elbise, gömlek ve bluzlardan uzak durun. Bunun yerine dikine ve ince çizgiler kullanmaya özen göstermelisiniz. Minik desenlerin her zaman daha ince göstereceğini unutmayın.

Göbeği olan kişi nasıl giyinmeli?

Tam göbek çizginse denk gelen orta bel pantolonlar kalın kemerle desteklendiğinde hem dikkati kemere çekerek hem de çıkıntılı kısmı bastırarak size yardımcı olur. -Lacivert – siyah – acı kahve gibi koyu renklerden yana tercih yapın. -Pantolonun üzerine göbek kısmını kapatacak geniş ve uzun tunikler giyin.

Şişman insanlar nasıl abiye giymeli?

⇒ Kilolu bayanların açık renk abiyeler tercih etmesi pek önerilmez. Çünkü açık renk abiye elbiseler daha fazla kilolu görünmelerine sebep olur. Tercihlerini daha çok siyah abiye, bordo abiye, kiremit rengi abiye, saks mavisi abiye gibi koyu renklerden yana yapmaları önerilir.

Beli kalın olan kadınlar nasıl giyinmeli?

Beli kalın olan kadınlar kesinlikle ince ve dökümlü kumaş kullanmalı kalın dokulu kumaşlardan uzak durmalıdır. Beli kalın olan bayanlar için üst kombin parçası olarak tunik ve şifon bluz modellerini öneriyoruz.

Kisa boylular nasil pantolon giymeli?

Kısa Boylular Nasıl Pantolon ve Etek Seçmeli?

  1. Çok kısa paça pantolonlar bacak boyunuzu keseceğinden aşırı kısa paça tercih etmeyin.
  2. Mini etek rahatlıkla tercih edebilirsiniz.
  3. Havuç pantolonlardan uzak durun zira bu pantolonlar sizi hem kısa hem de basenli gösterecektir.
You might be interested:  Elbise Oje Lekesi Nasıl Çıkar?(Çözüm bulundu)

Kum saati vücut tipi nasıl pantolon giymeli?

Kum saati vücut tipi sizin vücut tipinize bir nebze atletik vücut tipine sahipsiniz demektir. Kum saati vücut tipi için hemen hemen bütün pantolon modelleri uygun diyebiliriz. Bol paça pantolon, düşük bel pantolon kum saati vücut tipi için pantolon olarak en doğru seçimdir.

Armut tipi vücut nasıl giyinmeli tesettür?

Armut Vücut Tipi: Üst beden bölgeniz alt bedenden küçük olan bayanlar bu sınıfa giriyorlar. Bu tarz bir vücuda sahipseniz eğer daha çok üst tarafı işlemeli, drapeli, kurdeleli modelleri tercih ederek dikkati üst bölgeyi çekmelisiniz. Yakalı elbise modelleri de tam size uygun diyebiliriz.

Armut tipi vücut nasıl düzelir?

Armut vücut tipine sahip kişilere önerilen fiziksel egzersizler:

  1. Yürüyüş, koşu veya bisiklete binme, vücut ağırlığını dengelemeye yardımcı olacak aktivitelerden bazılarıdır.
  2. Kilo vermeye başladığınızda, haftada iki veya üç kez kuvvet egzersizleri de başlamak uygundur.

Armut vücut tipi değişir mi?

‘ Armut tip’, elmaya dönüşmez. Çünkü yağ hücrelerinin yerini değiştirmek mümkün değildir. Egzersiz ve dengeli bir diyet uygulamasıyla ancak büyük armut küçük bir armuda, geniş bir elma da ufak bir elmaya dönüşebilir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *