Göbekli Erkek Nasıl Takım Elbise Giymeli?(Doğru cevap)

Kilolular İçin Takım Elbise ( Ceket Kesimi Ve Dikimi) Hafif göbekli erkek için veya iyi yapılı erkek için koyu renk gömlek üzerine gri takım elbiseden, antrasit takım elbiseye ve füme rengi, lacivert, ekru renk, krem rengi, kemik rengi, ve siyah takım elbiseye kadar kullanabilirler.

Kilolu insanlar nasıl takım elbise giymeli?

Renk Oldukça Önemli Kilolu erkekler takım elbise alırken tercihlerini koyu renklerden yana kullanmalıdır. Lacivert, siyah, gri takım elbiseler kilolu erkeklerin kurtarıcısıdır diyebiliriz.

Göbeği gizlemek için nasıl giyinmeli erkek?

Gömlekte çift çizgilerden, renkli üstlerden uzak durmalısın. Boyu ise kesinlikle kalçayı örtecek şekilde olmalı. Renk konusunda sıradan davranarak koyu renklere yönelmende fayda var. Fazlalık özellikle göbek bölgende ise gömleğini pantolonunun içine koymamalısın aksi takdirde göbeğin “ben buradayım” diye bağıracaktır.

Göbekli erkekler nasıl elbise giymeli?

Orta beden ve göbekli beden ölçülerine sahipseniz 2 düğmeli ceketi olan takım elbise modellerini tercih etmelisiniz. Ekose, kareli ve çizgili takım elbise modellerinden uzak durmalısınız. Hayranlık uyandıracak şıklık için füme, siyah, lacivert gibi koyu renkleri tercih etmelisiniz.

Şişman bir erkek nasıl giyinmeli?

Bedeninizden daha büyük kıyafetler seçmeyin. Enine çizgili kıyafetler sizi daha kilolu gösterecektir. Enine çizgili üst parçalar tercih etmeyin. Pantolon seçiminizde ise kısa paça modellerden uzak durmanızda fayda var.

You might be interested:  Esmer Tene Hangi Renk Elbise Yakışır?(Çözünme)

Nasıl takım elbise giymeliyim?

HER ERKEĞİN BİLMESİ GEREKEN 10 TAKIM ELBİSE KURALI

 1. Her Zaman Kemer Takmalısınız.
 2. Kravatınız Takımınızla Uyumlu Olmalı
 3. 3. Gömlek Üstünüze Tam Oturmalı
 4. Ceketinizi Doğru Seçmelisiniz.
 5. Pantolon Kesimine Dikkat Etmelisiniz.
 6. Ayakkabılarınızın Rengi.
 7. 7. Çoraplara Dikkat Edin.
 8. 8. Mendil Seçimi.

Erkek takım elbise bedeni nasıl ölçülür?

Takım elbisede doğru bedeni seçmek için; boy, göğüs çevresi, kalça çevresi, bel bandı, adım uzunluğu, yan uzunluk derecelerinin bilinmesi gerekir. · Gövde yüksekliği: Ayakkabı olmadan ölçülür. · Göğüs ölçüsü: Göğüs kısmı yatay olarak ölçülür. · Bel ölçüsü: Bel çevresi yatay olarak ölçülür.

Göbeği olan kişiler nasıl giyinmeli?

Tam göbek çizginse denk gelen orta bel pantolonlar kalın kemerle desteklendiğinde hem dikkati kemere çekerek hem de çıkıntılı kısmı bastırarak size yardımcı olur. -Lacivert – siyah – acı kahve gibi koyu renklerden yana tercih yapın. -Pantolonun üzerine göbek kısmını kapatacak geniş ve uzun tunikler giyin.

Göbeği olan insanlar nasıl giyinmeli?

Tarz Giyinmenin Yolları Likralı ve göbeği sımsıkı sararak top göbeğinizi ortaya çıkarmayın. Hafif dökümlü kıyafetler tercih edin. Üst kısmı vücuda oturan göğsün hemen alt kısmında volan çıkaran gömlek ve bluzlar da göbek gizleyen kıyafetler arasında yer almaktadır.

Erkek göbek nasıl saklanır?

GÖBEK SAKLAMAK İÇİN… Kilolu erkekler her zaman dikkati karın bölgesinden göğse doğru çekmeli ve mendil kullanmalıdır. Ayakta durduğu sürece ceket düğmelerinin kapalı olmasına dikkat etmelidir. Olabildiğince düz ve detaysız bir gömlek tercih etmelidir.

Büyük beden erkekler nasıl giyinmeli?

Büyük beden erkekler çok dar giysiler giymemeye özen göstermelidir. Çünkü hiç kimse şişkin ve hantal bölgelerini vurgulamak istemez. Bunun yanı sıra çok bol giysilerde tercih edilmemelidir. Çünkü zayıf görüneyim derken daha kilolu görünmenize sebep olabilir.

You might be interested:  Yeşil Elbise Ile Hangi Renk Ayakkabı?(Çözülmüş)

Şişman erkekler nasıl gömlek giymeli?

Fazla kiloların ortaya çıkmaması için açık renklerden uzak durmalısınız. Koyu renk takım elbise içine açık renk gömlek giyerek zıt renk kontrastı ile daha zayıf görünebilirsiniz. Düz ve koyu renklerden oluşan takım elbise modelleri ile fazlalıklarını gizleyerek oldukça şık bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Yazın erkekler nasıl giyinmeli?

Erkeklere Özel: Yaz Sıcaklarında Doğru Giyinmenin Yolları

 1. Sıcakta soğuk kalmak için hafif kumaşlardan yapılmış giysiler seçin.
 2. 2. Nefes alabilir kumaşlar sıcak hava için en iyisidir.
 3. 3. Kıyafet, güneşe karşı en temel korunma şeklidir.
 4. Teknik detaylara dikkat edin.
 5. Açık renk giysiler sıcak hava için daha uygundur.

Kilolu insanlar nasıl pantolon giymeli?

Burada önemli olan eğer bacak, basen, karın bölgesinde fazla kilolar olduğunu düşünüyorsanız daha koyu renklerde alt giyim tercihleri yapmak olacaktır. Krem veya beyaz gibi renklerden özellikle kaçınarak lacivert, siyah, koyu yeşil renklerinde pantolonlar tercih edebilirsiniz.

Bacak boyu kısa olanlar nasıl giyinmeli?

Kısa boyunlular nasıl giyinmeli?

 1. Derin V yakalar giyerek boynunuzun uzun görünmesini sağlayın.
 2. Dik yaka ve yarım balıkçıdan kaçının. Bunları giydiğiniz zaman mutlaka üzerine derin V yakalı ikinci bir parça ya da derin V yaka etkisi yaratacak şekilde bağlanmış uzun bir fularla dengeleyin.

Şişman insan nasıl giyinmeli?

En iyi şekilde görünmek için ince yatay çizgilere sahip üstler veya elbiseler seç. Yatay çizgili bir gömlek veya blazer ceket vücudunun üst kısmını daha zayıf gösterebilir. Aynı şekilde bir elbise, özellikle uzun bir elbise, daha uzun ve daha ince görünmeni sağlayacaktır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *