Göbekli Bayanlar Nasıl Elbise Giymeli?(EN iyi 5 ipucu)

Üst bölgeniz iri ve kemikli ise v yaka kıyafetler tercih etmenizde yarar var. Büyük desenlere ve enine çizgilere sahip elbise, gömlek ve bluzlardan uzak durun. Bunun yerine dikine ve ince çizgiler kullanmaya özen göstermelisiniz. Minik desenlerin her zaman daha ince göstereceğini unutmayın.

Şişman kadınlar nasıl elbise giymeli?

Şişman elbise modelleri için mutlaka bedeninize uygun tercihlerde bulunmalısınız. Özellikle kilolu genç bayan için elbise modelleri olarak gömlek yaka uzun elbise modelleri önerilmektedir. Üst bölgesi kilolu olan bayanlar için elbise olarak v yaka, kruvaze kesim veya a kesim elbise modelleri tercih edilmelidir.

Kilolu insanlar nasıl elbise tercih etmeli?

Elbise seçiminde de yine bol ve çok fazla salaş duran modellerden kaçınmak gerekir. Bunun yanı sıra, üzerinize tamamen yapışan modeller de sizi olduğundan daha kilolu gösterecektir. Bu nedenle daha orta kararda ve çok fazla açık olmayan renklerde elbiseler tercih edebilirsiniz.

Kalın belli kadınlar nasıl elbise giymeli?

► Derin V yakalar, belinizin daha ince görünmesini sağlayacağı için giydiğiniz kıyafetlerin yaka detayının V şeklinde olmasına özen gösterin. Kıyafetinizde kuplar, ince bel etkisi yaratabilir. Ancak beliniz çok kalın ise bu tür detayların olmamasına özen gösterin. Aksi takdirde belinizi daha kalın gösterebilir.

You might be interested:  Açık Mavi Elbise Altına Ne Renk Ayakkabı?(Çözüm bulundu)

Uzun belli kadınlar nasıl giyinmeli?

Gövdesi Uzun Olanlar Nasıl Giyinmeli?

  1. Kısa üstler kullanın.
  2. Ayakkabılarınızı pantolonunuzla aynı renkte ve daha da iyisi topuklu seçin.
  3. Üstlerinizi dışarıda tutmak yerine, içeri sokmayı deneyin.
  4. Kısa kolyeleri, boyun çevresinde toplanmış fularları tercih edin.
  5. Sık sık elbise giyin.
  6. Yüksek bel pantolon kullanın.

Göğsü büyük kadınlar nasıl elbise giymeli?

Hatlarınızı belli etmeyen elbiseler büyük göğüslerinizden dolayı sizi olduğunuzdan daha kalın gösterebilir. Bu yüzden belden bağlaması olan elbiseleri tercih edin. Bel hattınızın ortaya çıkması göğüslerinizin gerçekte olduğundan daha büyük görünmesini engelleyecektir.

Büyük beden bayanlar nasıl abiye giymeli?

⇒ Kilolu bayanların açık renk abiyeler tercih etmesi pek önerilmez. Çünkü açık renk abiye elbiseler daha fazla kilolu görünmelerine sebep olur. Tercihlerini daha çok siyah abiye, bordo abiye, kiremit rengi abiye, saks mavisi abiye gibi koyu renklerden yana yapmaları önerilir.

Kiloları saklamak için nasıl giyinmeli?

Geniş paçalı pantolonlar ve jean’ler size çok yakışacaktır. Hafif kumaşlı parçaları ‘layering’ tekniğiyle üst üste kullanın. Mesela hafif bol bir tişörtün içine başka renkte biraz daha uzun ve alttan gözükecek şekilde dar atlet giyin. Genel anlamda hafif bol duran kıyafetler tercih edin.

Şişman insan nasıl giyinmeli?

En iyi şekilde görünmek için ince yatay çizgilere sahip üstler veya elbiseler seç. Yatay çizgili bir gömlek veya blazer ceket vücudunun üst kısmını daha zayıf gösterebilir. Aynı şekilde bir elbise, özellikle uzun bir elbise, daha uzun ve daha ince görünmeni sağlayacaktır.

42 beden nasıl giyinmeli?

Büyük beden kadınlara çok şık seçenekler sunan birçok marka var. 42 ve üstü kadınlar için birbirinden şık kesimli, seksi ve zarif giysiler tasarlıyorlar. Eğer geniş kalçalarınız varsa, boru paça pantolonları tercih etmelisiniz; üst kısmınız iri, alt kimsiniz daha inceyse üstler dar, altlar daha geniş olmalı.

You might be interested:  Tül Elbise Yirtiği Nasıl Tamir Edilir?(EN iyi 5 ipucu)

Geniş omuzlu tesettürlü bayanlar nasıl giyinmeli?

Eğer geniş omuzlu biriyseniz öncelikle dar üstler giyinmemelisiniz. Bu vücudunuzu daha üçgen gösterecektir. Askılı kıyafetlerden de uzak durmanız gerekebilir. Bilinen bir yanlış kalın askıların omuzları kapattığı yönündedir ancak aksine kalın askılar omuzlara dikkat çeken bir unsurdur.

Belimi nasıl ince gösterebilirim?

Yüksek Bel Parçalara Yatırım Yapın Yüksel belli etek ve pantolonlar belinizi daha ince gösterir ve göz yanılması sağlayarak bel hattınızı yeniden çizer. Özellikle yüksek belli kumaş ve Jean pantolonları gardırobunuza katabilirsiniz. Belini daha önce göstermek için; yüksek bel parçaları topuklu ayakkabılarla tamamlayın.

Göbeği olan bayanlar nasıl etek giymeli?

Hafif dökümlü kıyafetler tercih edin. Üst kısmı vücuda oturan göğsün hemen alt kısmında volan çıkaran gömlek ve bluzlar da göbek gizleyen kıyafetler arasında yer almaktadır. Beliniz ince ise yüksek bel pileli etek giyerek göbeğinizi pilenin altına saklayabilirsiniz.

Uzun boylular nasıl giyinmeli?

Uzun Boylu Kadınlar Nasıl Giyinmeli?

  • Küçük desenlerden uzak durun.
  • Kısa üstler yerine uzun üstler kullanın.
  • Fazla uzun olduğunuzu düşünüyorsanız, giyiminizde dikey detaylardan kaçının.
  • Proporsiyon prensibini unutmayın ve boyunuzla orantılı büyük takılar, büyük çantalar kullanın.

Kalın belli insanlar nasıl giyinmeli?

Beli kalın olan kadınlar kesinlikle ince ve dökümlü kumaş kullanmalı kalın dokulu kumaşlardan uzak durmalıdır. Beli kalın olan bayanlar için üst kombin parçası olarak tunik ve şifon bluz modellerini öneriyoruz.

Oversize kimlere yakışır?

Oversize kumaş, üzerinizde rahat ve salaş duran tüm kıyafet türlerini kapsamaktadır. Ancak burada bir duruma dikkat edilmesi gerekir. Dar bir kot ya da bir mini etek üzerine salaş bir bluz tercih edilebilir. Oversize giyim, kilolu kadınlarda oranla zayıf kadınlara daha fazla yakışır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *