Göbeğim Var Nasıl Elbise Giymeliyim?(Doğru cevap)

Üst bölgeniz iri ve kemikli ise v yaka kıyafetler tercih etmenizde yarar var. Büyük desenlere ve enine çizgilere sahip elbise, gömlek ve bluzlardan uzak durun. Bunun yerine dikine ve ince çizgiler kullanmaya özen göstermelisiniz. Minik desenlerin her zaman daha ince göstereceğini unutmayın.

Göbek saklamak için nasıl giyinmeli?

Tam göbek çizginse denk gelen orta bel pantolonlar kalın kemerle desteklendiğinde hem dikkati kemere çekerek hem de çıkıntılı kısmı bastırarak size yardımcı olur. -Lacivert – siyah – acı kahve gibi koyu renklerden yana tercih yapın. -Pantolonun üzerine göbek kısmını kapatacak geniş ve uzun tunikler giyin.

Göbeği olan kadınlar nasıl abiye elbise giymeli?

⇒ Eğer kısa etek boyu yerine uzun etek boyu tercih ediyorsanız, Belden oturtmalı abiye modelleri ve kemerli abiye modelleri yerine göğüs kısmından inerek dağılan, hafif bol abiye modelleri tercih edilmelidir. Özellikle göbekli bayanlar için abiye seçilirken kesinlikle göbeği sarmayan abiyeler tercih edilmelidir.

Alt göbek nasıl saklanır?

Göbek giysilerle nasıl kamufle edilir?

  1. 1- Ne çok dar ne de çok bol üstler giyilmemeli.
  2. 2- Üstlerde drapeler ve göğüs altında büzgüler kullanılabilir.
  3. 3- Kemer kullanmamalı
  4. 4- Bluzları pantolon ya da eteğinizin içine sokmamalı
  5. 6- Dokular ve küçük desenler kullanılabilir.
  6. 7- Dikey çizgiler kullanılabilir.
You might be interested:  Pudra Rengi Elbise Ile Hangi Renk Ayakkabı?(Çözüm bulundu)

Şişman kadınlar nasıl elbise giymeli?

Elbise seçiminde de yine bol ve çok fazla salaş duran modellerden kaçınmak gerekir. Bunun yanı sıra, üzerinize tamamen yapışan modeller de sizi olduğundan daha kilolu gösterecektir. Bu nedenle daha orta kararda ve çok fazla açık olmayan renklerde elbiseler tercih edebilirsiniz.

Hafif göbekli kadın nasıl giyinmeli?

Hafif dökümlü kıyafetler tercih edin. Üst kısmı vücuda oturan göğsün hemen alt kısmında volan çıkaran gömlek ve bluzlar da göbek gizleyen kıyafetler arasında yer almaktadır. Beliniz ince ise yüksek bel pileli etek giyerek göbeğinizi pilenin altına saklayabilirsiniz.

Göğsü büyük kadınlar nasıl elbise giymeli?

Hatlarınızı belli etmeyen elbiseler büyük göğüslerinizden dolayı sizi olduğunuzdan daha kalın gösterebilir. Bu yüzden belden bağlaması olan elbiseleri tercih edin. Bel hattınızın ortaya çıkması göğüslerinizin gerçekte olduğundan daha büyük görünmesini engelleyecektir.

Balık elbise modelleri hangi vücut tipine uygun?

Balık formda ki abiyeler kum saati vücut tipi için en uygun seçim olacaktır.

Elma vücut tipi nasıl elbise giymeli?

Elma tipi vücuduna uygun giyinmek istiyorsan vücudunun orta bölgesi dolgun olduğu için dikkatleri oradan uzak tutman gerekir. Bunu yapmak için, düşük bel şortlardan veya pantolonlardan, kısa boy gömleklerden veya orta bölgenin aşağısında veya yukarısında biten kıyafetlerden uzak dur.

Kısa boylu kadınlar nasıl abiye tercih etmeli?

Kısa boylular abiye seçimi yaparken göğüs bel ve kalça bölgelerinin bedenlerini saracak şekilde olmasına özen göstermelidir. Gerdan kısmını tamamen kapatan abiye seçimleri yerine kruvaze yaka beyaz v yaka abiye seçimleri yapmalısınız. Bu seçim kısa boylu ve kilolu bayanların kurtarıcısı olacaktır.

Göbek nasıl kapatılır?

Özellikle göğüs kısmından itibaren aşağıya doğru bol inen elbiseler tercih etmelisiniz.

  1. Yüksek Bel Kot Pantolon Giyin. Giyinirken göbeğinizi gizlemenin ipuçlarından biri de kot pantolon stilini değiştirmektir.
  2. Üst Giyimlerinizi Uzun Tercih Edin.
  3. Özel Günlerde Korse Kullanın.
  4. Kombinlerinizde Ceket Kullanın.
You might be interested:  Mavi Takım Elbise Içine Hangi Renk Gömlek?(EN iyi 5 ipucu)

Erkek göbek nasıl saklanır?

GÖBEK SAKLAMAK İÇİN… Kilolu erkekler her zaman dikkati karın bölgesinden göğse doğru çekmeli ve mendil kullanmalıdır. Ayakta durduğu sürece ceket düğmelerinin kapalı olmasına dikkat etmelidir. Olabildiğince düz ve detaysız bir gömlek tercih etmelidir.

Göbek eritmek icin ne?

Göbek eritmenin en kolay yolu düzenli olarak yürüyüş yapmaktır. Haftada 3 saat egzersiz sağlık sınırıdır. Göbek eritmek için mekik gibi sadece karın çalıştıran aktivitelerden ziyade kalbi ritmik çalıştırdığımız yürüyüşler daha etkilidir. Günde 40 dakika orta tempo bir yürüyüş ile göbek eritme hızınızı artırabilirsiniz.

Kiloları saklamak için nasıl giyinmeli?

Geniş paçalı pantolonlar ve jean’ler size çok yakışacaktır. Hafif kumaşlı parçaları ‘layering’ tekniğiyle üst üste kullanın. Mesela hafif bol bir tişörtün içine başka renkte biraz daha uzun ve alttan gözükecek şekilde dar atlet giyin. Genel anlamda hafif bol duran kıyafetler tercih edin.

Balık etli bir kadın nasıl giyinmeli?

Crop Top sanılanın aksine balık etli kadınlarda gayet hoş durabilmektedir. Yüksek belli bir etek veya pantolon ile crop top tercih edebilirsiniz. Öncelikle göbeğinizle barışık kıyafetler tercih etmelisiniz. Göbeğinizi saklamak için özensiz duran kıyafetlerden uzak durun.

Şişman insan nasıl giyinmeli?

En iyi şekilde görünmek için ince yatay çizgilere sahip üstler veya elbiseler seç. Yatay çizgili bir gömlek veya blazer ceket vücudunun üst kısmını daha zayıf gösterebilir. Aynı şekilde bir elbise, özellikle uzun bir elbise, daha uzun ve daha ince görünmeni sağlayacaktır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *