Crop Elbise Ne Demek?(Çözüm bulundu)

Crop Nedir? Bir tür üst kıyafet çeşitidir aslında uzun tüs kıyafetlerin aksine göbeğin açıkta kaldığı tişörtlerdir. Hepsi komple göbek üstü olmasa da bel ve orta kısımlar açıkta kalır. Yüksek bel kıyafetlerle giyilen son zamanların en trend tişörtlerindendir.

Crop bluz ne demek?

Crop Top, diyafram üstü gömlek ve bluzu ifade etmektedir. Bel, göbek ve karın kısmının açık kaldığı Crop Top akımı, 1900’lü yılların başında ortaya çıkmıştır. Eski bluz, gömlek ve t-shirtlerle de kullanılabilen Crop Top, göbeğin belirli bir kısmını açıkta bırakılmasına imkan tanımaktadır.

Crop ne aq?

Parçalara ayırmak, kesmek, kırkmak.

Crop Top nasıl kombinlenir?

Crop – Top giymeyi tercih ediyorsanız, altınıza giydiğiniz ile dengelemeniz daha hoş bir görünüm yakalamanızı sağlar. Örneğin; altınıza maksi boy etek, ispanyol paça pantolon tercih edebileceğiniz gibi, Skinny kot pantolonlarla da kombinleyebilirsiniz.

Crop Top tayt nedir?

Crop top, göbeği ön plana çıkaran yani ‘göbeği açık’ olarak tarif edilen bir üst giyim modeline verilen isimdir.

Crop kalıp ne demek?

Crop Nedir? Bir tür üst kıyafet çeşitidir aslında uzun tüs kıyafetlerin aksine göbeğin açıkta kaldığı tişörtlerdir. Hepsi komple göbek üstü olmasa da bel ve orta kısımlar açıkta kalır.

Crop beden nedir?

Bel kısmı açık olan tişörtlere crop denmektedir. Croplar, göğüs hizasına varana kadar açık olabilmektedir. Boyutları; göbekten göğüs hizasına kadar çeşitlenmektedir. Özellikle yüksel bel alt giyimlerin moda olmasıyla croplara olan ilgi artmış bulunmaktadır.

You might be interested:  Haki Yeşil Elbise Üzerine Hangi Renk Eşarp?(EN iyi 5 ipucu)

Crop boy pantolon ne demek?

Cropped Jean: Uzunluğu diz altı ile ayak bilekleri arasında herhangi bir yerde biten, kesilmiş gibi görünen model.

Crop tayt nedir?

Crop tayt bacak boyunu kestiği için boyunuzu biraz daha kısa gösterebilir. Aynı zamanda bacak boyunuzu da daha uzun gösteren bir model olup sizi daha ince gösterir. Yüksek bel ve üçgen dikişli tayt ise adeta bingo niteliğinde! Karın bölgesini toparlarken aynı zamanda kalça kıvrımlarınızı da destekler.

Crop atlet ne demek?

göbek bölgesini açıkta bırakan tişört ve bluzlere verilen ad. daha şık bir görünüm için, crop top ürünlerle giyilecek alt kombin seçiminde göbek deliğini kapatacak bir ürün seçmelidir. göbekli olanlar crop top olayından uzak dursun.

Crop neyle giyilir?

CROP TOP NASIL GİYİLİR? Crop top parçaları kombinlenirken, en çok tercih edilen yüksel bel bir jean pantolonla yapılan kombindir. Crop toplar için yalnızca bluz değil t-shirt ve sweatshirt modeller de mevcuttur.

Beyaz Crop altına ne giyilir?

Crop top kombinler için crop top altına ne giyilir sorusunda karşımıza jean pantolon modelleri, tayt modelleri ve plazzo pantolon modelleri çıkmaktadır. Crop top bluz altına kalem etek, şort veya a kesim etikte kullanılabilir. Özellikle midi etek modelleri crop top kombin yapımında sıklıkla kullanılmaktadır.

Büstiyer altına ne giyilir?

Büstiyer, göbeğin yukarıya doğru dekolte bir şekilde gösterimi istenmiyorsa, şeffaf üst giysilerin altına jüpon tarzı iç elbise olarak da giyilebilir. Pamuklu, ipekli, naylon gibi kumaşlardan üretilen büstiyer, blazer ceket veya spor bir üstlük altına da kombin yapılıp giyilebilir.

Crop Top ne zaman çıktı?

Kırpma üst İlk 1930’larda moda sektöründe önem kazanmasında rağmen ve 1940 – kumaş karne nedeniyle özellikle ikincisi Dünya Savaşı – öyleydi o zamanlar büyük ölçüde mayo ile sınırlıydı.

You might be interested:  Kışın Elbise Üzerine Ne Giyilir?(Çözünme)

Croplamak ne demek?

“ Crop ” yani konumuz olan alan içindeki karşılığı olabilecek türkçesi kesme, kesit alma işlemidir. Bu işlem bir çok kişi tarafından yanlış olarak yakınlaştırma, büyütme denilerek ifade ediyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *